Ana Menü

IPTV

Başlatan keskinli, Şubat 24, 2011, 20:22:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Cihan Haber Ajansı (Cihan), internet alt yapısını kullanan IPTV teknolojisi ile Türk kanallarını dünyanın dört bir yanında yaşayan Türklere ulaştıracak.
Cihan ile IPTV İletişim Holding arasında yapılan anlaşma sayesinde yurt dışında yaşayan Türkler, Türk kanallarını seyredebilecek. İnternet ile televizyon teknolojisini bir araya getiren sistem sayesinde Türk vatandaşları, memleketlerinden binlerce kilometre uzakta bile kendilerini vatanlarında hissedecek. Sistem sayesinde kullanıcılar, kaçırdıkları programları 8 güne kadar geri dönerek HD kalitesiyle izleyebilecek.

bu konuda bilgisi olan varmi?sorum özelliklede telekomunikasyon uzmani volkana :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

abi birseyler oluyor buralarda ama tam anlamadık . Telekom ıp tv hizmeti başlattı ama nasıl olduğunu tam anlamadık. Buda onun versiyonu herhalde :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

bu almanyada var internet araciligiyla tv seyredebiliyoruz antensiz falan ama türk tv leri nasil verecek cihan onu anlamadim
ilk basta hollandada baslayacakmis
ip tv cok avantajli,yayin akisini durdurabilmek ve kacirilan programlari istedigimiz zaman seyretmek imkanida var
gecenler yapilan bi arastirmada iptv uydu anteni,kablolu yayin ve digital bölge yayina karsi üstün geldi

NoPasaran

Abi bizde tivubu var..

www.tivibu.com.tr

Ayda 1 tl ye internetten her türlü izliyoruz  :rock
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

internetten izleme baska
bu sistem internet üzerinden sana sinyal veriyor ama sen tv de normal seyrediyorsun

NoPasaran

İşte bize onun adınada

Tivibu EV diyoruz..

Direk tv den..

Ayda 9,90 dan başlayan fiyat ile..

Buda paketler..

http://www.tivibu.com.tr/ev/uyelik-paketleri

Ve yakınd TİVİBU CEP ! Cepten Tivibu yayınları

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

demekki türkiyede var,simdi yurtdisina tasiyacaklar
valla ben bekliyorum böyle bi sey artik
biktim uydu antenden

NoPasaran

Ben oranın mantığını anlamıyoırum zaten ya :-\

Oraya anten kuramıyormusunuz abi..

Turksata çevirdiğinizde yayınları neden izletmiyorlar size her kanalı :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

anteni mecburen 42 dereceye ceviriyoruz
dolayisiyla sadece ulusal tv lerin avrupa kanalllarini ve bazi yerel tv leri seyredebiliyoruz
7 dereceden türkiye kanallarini seyretme imkanimiz var fakat digitürk üyeligi gerekiyor
digitürk simdi star yayinini kaldirdi mesela resmi olarak bile stardaki maclari seyredemiyoruz
mutlaka gayri resmi yollar kullanmak zorunda kaliyoruz

IL Capitano

bunun telefonunu kullaniyor bizim kayinpederler. cok da rahat. muhtemelen tvde rahat olur.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....