Ana Menü

Sevinmek için sevmedik te ?

Başlatan Simurg, Şubat 21, 2011, 08:36:25

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bugün telefonuma gelen ''nolduuuu?'' yazıları ve sonunda binlerce gülücükler...
Yıldızlar elinizdemi patladı diye duyduğum gülüşmeler...
Maç sonrası sinirimden mideme giren sancının arta kalanlarıyla uyandım bu sabah.
Kendimi sonbaharda toprağa karışmayı bekleyen daldaki yaprak gibi hissediyorum.
Bir rüzgar eserse tutunmaya gücüm yok.
Başka zaman olsa bu kadar ağırıma gitmez ki
ki başka zaman olsa yenilmezdikte biliyorum.
Nerden biliyorum bilmiyorum ama öyle hissediyorum.
Dün akşam dağıttılar takımı kim alex ?
Fener bahçenin sahip olduğu tek yıldız dene bilir
Beşiktaştakileri saymama gerek var mı
Bütün bir sezon en kötü beraberliğimiz olur dediğim sözde yıldızlarla kaçınılmaz sona yaklaştım
Ve en az benim gibi herkesin aklının başına geldiğine inanıyorum.
Bir taraftar olarak SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK
Desekte
BEN KENDİNİ BİLMEZ BİR ADAMIN HATASI YÜZÜNDEN KART YEMESİNE KATLANMAK İÇİNDE SEVMEDİM !
BEN DAHA BEŞİKTAŞ AŞKINI TADAMAYAN TERİM KILIKLI EGOSU GENİŞ BİR HOCANIN HAKARETLERİNİ DİNLEMEK İÇİN
OKUYUP UTANMAK İÇİNDE SEVMEDİM !
BEŞİKTAŞLI DURUŞU BEŞİKTAŞLI DURUŞU DİYE SIĞAMAYAN YÖNETİMİN BEŞİKTAŞLI DURUŞU ADI ALTINDA
İŞİNE GELENLERİ ELEYİP KENDİSİNDEN VE TEKNİK DÖÇREKTÖRÜNDEN VAZGEÇMESİN DİYEDE SEVMEDİM !
Ben renklerine aşık olduğum takımda
Bu denli terbiyesizlerin bulunmasını istemiyorum.
Oynamayacaksa giymesin kimse o formayı
Yönetemeyeckse durmasın evimde basmasın çimenlerime.
ARTIK HUZUR VERİN !

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Yüregine saglik, ne denir ki baska..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

ALEX bu oyunda YILDIZ degildi, IYI oynamadi, taki kirmizi karta kadar, sonra bos alan buldu.
Aksi halde ALEX oyunda yoktu, ama Alex bu, oyunda olmuyor son dakika oynuyor iste
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

bundan sonraki maçları izlemeyeceğim artık.23 yaşındayım ve şimdiye kadar hayatımda hiç kasten maç izlememezlik yapmadım.ama bundan sonra izlemeyeceğim.öğrenci evime çalışıp kazandığı parayı dışarda yemek yerine ligtv aldım sırf şunları izleyebilmek için ama değmezmiş.bari ruh sağlığım bozulmasın bundan sonra maçlara kapalıyım!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Alıntı yapılan: eRe - Şubat 21, 2011, 13:20:07
bundan sonraki maçları izlemeyeceğim artık.23 yaşındayım ve şimdiye kadar hayatımda hiç kasten maç izlememezlik yapmadım.ama bundan sonra izlemeyeceğim.öğrenci evime çalışıp kazandığı parayı dışarda yemek yerine ligtv aldım sırf şunları izleyebilmek için ama değmezmiş.bari ruh sağlığım bozulmasın bundan sonra maçlara kapalıyım!

Aynen abi kaldı zaten sınava şurda 1 ay değmez sinir hastası olmaya ne yaparlarsa yapsınlar ilgilenmiyorum artık...
Since 1903

BJK_Kübra

Ben valla oldum sinir hastası yemin ediyorum uyuyamadım dün sinirden ya ateşim çıktı annem diyo manyakmısın sen.. Biraz daha izlemeye maça gitmeye devam edersem şu yaşta tansiyonum felanda çıkar benim..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

IL Capitano

dun eve geldim mac sonucunu ögrendim, kizim baba diye, butun o gucuyle boynuma sarildi, sonucu unuttum orda.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 21, 2011, 14:40:00
dun eve geldim mac sonucunu ögrendim, kizim baba diye, butun o gucuyle boynuma sarildi, sonucu unuttum orda.

abı macı ızlememek gercekten guzel bırsey.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: eRe - Şubat 21, 2011, 14:58:20
Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 21, 2011, 14:40:00

abı macı ızlememek gercekten guzel bırsey.

Bide maçta yeteri kadar sinirlenmemiş gibi özetide izledim üstüne ya sanki canlı gibi bidaha deli oldum resmen..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

keskinli

ne zaman bizim yönetimde febe özeentisi biter o zaman düze cikariz
bu yönetim gitsin diyede sürekli dua ediyorum
hoca gitsin diyorum,cakma yildizlar gitsin diyorum
ben eski besiktasi istiyorum
senede en fazla 1 transfer yapan ama futbol bilgisi cok yöneticilerin arayarak bulacagi yildiz olmamis daha karinlari ac futbolcu istiyorum
kafasi kirik olmayan ahlakli sporcular ahlakli hocalar istiyorum
yönetimi yildiz al baskisi altina alan taraftar degil,besiktasli durusuna ters yönetimleri baski altina alan taraftar istiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

saat 4e kadar ayaktaydım daha doğrusu yatağa girdim saat 2falandı 4te hala uyandıktım sonrasında 6bucukda uyandım okula gitmek için. 2bucuk saatlik bir uyku bütün gün itin köpeğin sözleri ve çıkıp bir savunma yapamamak.

Yazık ya.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Brestgerfich

Bu genç seneye lig tv aboneliğini iptal ettirir... Elimde olsa şu an kapattırırım ama 1yıllık sözleşme yaptım  :-\
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

seneye ıyi takım oluruz yeterki ölü toprağı atilsın üstümüzden
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Abi kaderimizin bu olduğunu düşünmeye başladım ben...
Günümüz İngiltere liginden örnek vermek gerekirse, bir Chelsea veya ManU olamayacağız. Liverpool olarak devam edeceğiz sanki ömür boyu.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?