Ana Menü

İnönü'de İstifa Sesleri !

Başlatan NoPasaran, Şubat 17, 2011, 22:24:56

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 2.tur karşılaşması ilk maçında Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev'e Fi- Yapı İnönü stadı'nda 1-4 mağlup oldu.
Karşılaşma sonrası siyahbeyazlı tribünler Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster'e istifa çağrısında bulundu.

haber1903
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

fenerden sonra gider. ja feneri 5-7yle tarihi bir skorla yener yada gider.

djinonu

beckyZWICKY

illa gidecekse, bu sezon sonu olmalı.

Şimdi bu durumda takımı bırakmak, daha kötü duruma sokar..

Ve bazı yabancı oyuncularımızıda kaybederiz.

Herşeye rağmen unutmalı, fener maçına odaklanılmalı.

Bunun üstüne bir fener mağlubiyetinide kaldıramam sanırım.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Abi gelen adamda takımı düzeltemiyor ki kim gelecek yani her sene yeni bir teknik direktör alıyoruz Sercan'ın dediği doğru...

Ama bizim tek ilacımız Lucescu gibi geliyor bana...
Since 1903

keskinli

yönetim gitsin,baska care yok
besiktasin gelecegi tehlikede bu yönetimle
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

valla schuster'e rahat batmış anlaşılan.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

UEFA Avrupa Ligi 2. tur ilk maçında kendi evinde Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev'e 4-1 yenilen Beşiktaş, tur umutlarını mucizelere bıraktı.

Yaklaşık 3 aydır lig maçı yapmayan rakibi karşısında ummadığı bir yenilgi alan siyah-beyazlılar, son dönemdeki başarısız sonuçlarına bir yenisi daha ekleyerek, tura da adeta İstanbul'da veda etti.

Beşiktaş'ta, son anlarda kırmızı kart gören Quaresma, rövanş maçında forma giyemeyecek.

Karşılaşmanın rövanşı 24 Şubat Perşembe günü Kiev'de oynanacak ve turu geçecek ekip belli olacak.

''SCHUSTER İSTİFA'' SESLERİ

Beşiktaş'ta üst üste alınan başarısız sonuçlar, siyah-beyazlı taraftarların teknik direktör Bernd Schuster'e olan güvenini de bitirdi.

Alman teknik adam, Beşiktaş'taki görev süresi içinde taraftarlardan ilk kez tepki aldı ve maç sonu istifaya davet edildi.

Dinamo Kiev'in 3. golünün hemen öncesinde yapılan Ernst-Erhan Güven değişikliğini beğenmeyen numaralı tribündeki taraftarlar, bu duruma tepki gösterdi. Yenilen 3. gol sonrası da kapalı tribün Ernst lehine tezahürat yaptı.

Maçın bitiminde tribünlerden ''Schuster istifa'' sesleri yükseldi.

Numaralı tribündeki bazı öfkeli taraftarlar, oyuncu tercihleri nedeniyle Schuster'i yönetime şikayet etti.

Bu arada, kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticilerin büyük üzüntü yaşadıkları görüldü.

HEDEFTEKİ FUTBOLCULAR

Dinamo Kiev'in 2. yarının başlarında üst üste bulduğu goller sonrası siyah-beyazlı taraftarlar performanslarını beğenmedikleri bazı futbolcuları protesto etti. Kaleci Hakan ve Erhan'ı ayaklarına top gelişte ıslıklayan taraftarlar, oyundan alınışları sırasında Nobre ve Aurelio'yı da yuhaladı.

Bu arada, yeni açıktaki taraftarlar, hafta başında sözleşmesi feshedilen İbrahim Üzülmez lehine ''Deli İbrahim'' diye bağırdı. Maç bitimi futbolcular protesto eşliğinde soyunma odasına giderken, taraftarlar Hilbert ve kırmızı kart sonrası Quaresma lehine bağırdı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 17, 2011, 23:04:34

Aynen öyle sevmiyorum sevmiyorum hep diyorum kimi alırsa alsın sevmicemdeee
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

[KralKartal]

Harbi bende ilk defa gitsin diyorum, o kadar destek verdim, ama Schusterin futbolu bize uymuyor

ALMEIDAYI aliyorsun neden 70te oyuna sokarsin

Ernst cikartilir mi??

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Grocbenn

Eğer Schuster gidecekse hemen gönderilmeli..Gelecek olan hoca en azından takımı tanımak için zaman kazanmalı..

Ama Demirören'in kendi koltuğu için göndereceğini sanmıyorum..Sürpriz yapıp Gönderirlersede Denizli'yi tekrar getirebilirler..

NoPasaran

Celal Kolot, Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'e 4-1 yenildiği maç sonrası Ajansspor'a çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Kolot'un çok konuşulacak sözleri:
"Schuster'in intiharı. Beşiktaş'ın Fener maçından sonra yeni bir hoca araması lazım. Forması için canını veren İbrahim Üzülmez'i at, İbrahim Toraman'ı da küstür. Ernst'i oyundan alıp Erhan'ı sahaya sürmesi kafayı üşüttüğünü gösteriyor. Ernst'le konuştum 'Niye aldı anlayamıyorum' diyor. Takım için Ernst bir, İbrahim Üzülmez ikiydi. Takımda sağ bek yoktu şimdi de sol bek yok. Adamın ne yaptığını anlamıyorum.
Tabi en büyük sorumlu takımın başkanıdır. 10 milyon Tabata'ya ver bedava gönder. Holosko'ya parayı ver, bedava gönder. Schuster'e de parayı verip gönderin. Schuster'i kovmak, İbrahim Üzülmez'i kovmaktan daha iyi sonuç verir."

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 17, 2011, 23:04:34

Son 5 yıldır diyorum abi bu başkan beceremiyor olmuyor kabiliyet yok düzgün bi ekibi yok.
O kadar paranın savrulması yüzünden 5 yıldır 1 liralık resmi ürün dahi almıyorum gidene kadarda almıcam
Messi' de getirsen ürün almıcam...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

djinonu

Luce iyi olur ama bizi tanidigindan bizi parmaginda oynatir.

IL Capitano

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 17, 2011, 23:45:07
Harbi bende ilk defa gitsin diyorum, o kadar destek verdim, ama Schusterin futbolu bize uymuyor

ALMEIDAYI aliyorsun neden 70te oyuna sokarsin

Ernst cikartilir mi??

Tarih yazildi.. ;D  sözlesmesinde tazminatta yokmus ama bence hersey febe macina bakiyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....