Ana Menü

Yeni İnönü Stadı'na kavuşmak hayaldir..

Başlatan Amokachi, Şubat 09, 2011, 19:55:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Amokachi

Beşiktaş eski yöneticisinin ağzından çıkan İnönü Stadı ve yönetim gerçeği hakkındaki çarpıcı açıklamalar siyah-beyazlı camiada şok etkisi yaratacak..

Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Başkanı ve Amatör Şubeler Yöneticisi aynı zamanda Beşiktaş Kulübü kongre üyesi Yemen Ekşioğlu, her çarşamba Radyospor'da yayınlanan "Alper Üstündağ ile Kazan Kaynıyor" programına katıldı. İşte Ekşioğlu"nun özellik ile İnönü stadı için yaptığı çarpıcı açıklamaları..

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI KANDIRILMASIN"

"Bugün 9 şubat 2011 olduğunu nasıl biliyorsam Anıtlar Kurulu'ndan stad yıkımı içinde izin çıkmadığını o kadar çok iyi biliyorum. Beşiktaş taraftarını, genel kurul üyelerini kandırmaya kimsenin hakkı yok çıksınlar açıklasınlar. Anıtlar kuruluna proje sunuldu 365 gün işleyecek bu projeyle Beşiktaş"ın kasasına girecek olan yılda 65-100 milyon euro gibi bir para engelleniyor. Diyorlar ki Anıtlar Kurulu sadece "SİT"e izin verdi. Bu karar gözlerine girsin 'özellikle altını çizerek söylüyorum' gözlerine girsin.

Otellere izinler veriliyor ama İnönü'ye gelince 'hayır olmaz' deniliyor. Bu nasıl bir mantıktır. Fenerbahçe'nin de Galatasaray'ın da Beşiktaş'ın da stadları kiralıktır. Kendi mallari değildir; ama kullanım hakları ile kazanacakları paralar kimseyi ilgilendirmiyor. Bu da kulüplere büyük gelirdir. Ama nedense Turizm Bakanı bir türlü bu projeye izin vermiyor. Bu turizm bakanı o koltukta oturduğu müddetçe 'çok net ifadeyle söylüyorum' İnönü Stadı'nın yapımına izin verilmeyecektir."

"BASILACAK OLAN HAKEM ODASI DEĞİL ANITLAR KURULU VE TURİZM BAKANININ ODASIDIR"

Bu Turizm bakanı o koltukta olduğu sürece "Yeni İnönü Stadı"na kavuşmak hayaldir kimse kimseyi kandırmasın gerçekleri görsün. Bence Turizm bakanının aklında İnönü stadının olduğu yere yapacağı başka proje planları var ondan dolayı Beşiktaşın stadını başka yere taşımayı planlıyor.

Yapımına izin verip yapıldıktan sonra Dünyanın en iyi stadı olarak göstereceklerine İnönü stadını bitirmeye çalışıyorlar buna el birliği ile kesinlikle izin vermemeliyiz. Bitsin artık bu Anıtlar saçmalığıda stadımıza kavuşalım. Kendi adımı nasıl biliyorsam Mayıs ayında İnönü stadına kazma vurulamayacağınıda bir o kadar iyi biliyorum.

Bunları Beşiktaşlının Beşiktaşlıdan başka dostu yoktur mantığı ile söylüyorum. Sayın yöneticimiz Serdal Adalı çıkıpta hakem odasını basmak gerekirse biz herkesten iyi basarız diyeceğine yönetim ve genel kurul toplantılarında dile getirip Anıtlar Kurulunu ve Turizm bakanının odasını basmanın hesaplarını yapsın. Herkes üzerine düşeni yapmalı çünkü bu muhteşem projeden kimse Beşiktaşı yoksun edemez. Sayın T.C yetkilileri artık yeter lütfen İnönüye yakışanı yapın.

DHA

NoPasaran

Niyese yalan mı doğrumu bilmiyorum ama

stad işi yalan olacak gibi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

10 kez sene sonunda yıkacaz dedılerde ondan oyle gelıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

cok büyük bi iddia,cok kesin konusuyor
bi bildigi var demekki
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

bugun kongrede aciklamalar yapacakmis Yildirim Demirören.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....