Ana Menü

Rüştü mü geçecek kaleye

Başlatan NoPasaran, Şubat 02, 2011, 17:36:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sakatlıklardan bu sezon yakasını kurtaramayan Beşiktaş?a son darbe, kaleci Cenk Gönen?den gelmişti... Büyükşehir Belediyespor karşısında sol el küçük parmağı kırılan genç file bekçisinin 8 hafta süreyle sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı. Bu gelişmenin ardından Kara Kartal?da tüm gözler Rüştü Reçber?e çevrildi. Forma giydiği dönemde üst üste yaptığı hatalarla tribünlerin tepkisini toplayan Hakan?ın son durumu gözönünde bulundurulduğunda, Schuster?in fiziksel durumu el verirse kalede Rüştü?ye şans tanımasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sadece 5 maç oynadı

Ancak üst üste geçirdiği sakatlıklar da, Rüştü?yü zorluyor. Bu sezon sadece 4 lig, 1 de kupa maçında forma şansı bulan Rüştü, yaşadığı sakatlık sonrasında formasını yitirmiş ve 18 kişilik kadroya bile girmekte zorlanmıştı. Şu anda ciddi bir sakatlığı olmayıp, sadece maç eksiği bulunan 37 yaşındaki deneyimli eldivenin oynayıp oynamayacağı merakla bekleniyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

hayırlısı ama bencede Rüştü geçmeli
FEDA

[KralKartal]

Allah korusun Rustu mu? :-) emekli olmustur o artik
HAKAN tabiki
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 02, 2011, 21:33:53
Allah korusun Rustu mu? :-) emekli olmustur o artik
HAKAN tabiki

aynen Rüştü bu saatten sonra ancak jübile yapar.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

Rüştü miladını doldurdu..

+ Herşeye ve tüm hatalara rağmen, rüştünün olduğu yerde HAKAN mı RÜŞTÜMÜ diye tartışılıyorsa, Geçmişine ayıp etmesin rüştü ve bıraksın zaten.

BU durum onun cok gerilediği,yaşlandığı ve eski haline hiç yakın olmadığını gösterir.

HErşeye rağmen; HAkan geçmeli.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Banucan

Hakan'a bi hiç güvenmiyorum Rüştü bana göre bir adım önde
FEDA

[KralKartal]

Hakan sizi hic utandiriyor mu bu sozlerinize simdi bakarsaniz ?
Devam et Hakan... Kaleyi sana emanet ederdim, hocada en dogrusunu yapiyor bu konuda
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi