Ana Menü

Forumda ki Alkol Kullanımı

Başlatan beckyZWICKY, Ocak 20, 2011, 01:18:29

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Ara sıra içerim

Beck's favorimdir  :)
Since 1903

gürol

bira da favorim krombacher ama türkiyede bulmak zor..

krombacher ın türkiye anlaşması perge pilsener ile o da güzel hem de ucuz.erdem iyi bilir erdem :)
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Guti ORÇ.

kullanmam ama alkollü ortamda baya bulunmuşluğum vardır.içene de karışmam kendi kararıdır.kullanmamamda en büyük sebep kokudur.

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free Idea - Ocak 20, 2011, 14:09:53
Fırsat buldukça tüketiyorum. Alkol kullanımından sonra insanın beynindeki o bütün savunma mekanizmalarının gardının düştüğünü ve gerçek kimliğinin o an ortaya çıktığına inanıyorum. Çok da güzel oluyor.
iyide biz senin gerçek kimliğini alkol almadığın zamanda görüyoruz alkol almana gerek yokki.

kararıma gelince içmem mide rahatsızlıgımdan dolayı ama 1-2 sefer içmişliğim vardır pek sevmiyorum belkide ondandır. içenede karışmam bana dokunmayan yılan 1000yaşasın misali ayıplamamda
altın kapılarımız kan oldu tayfun

nbacem

Sırasıyla maç önceleri ve sonraları da dahil olmak üzere,stad çevresi ve birçok mekanda sokakta,evde,merdiven boşluğunda ..

Rakı
Vodka
Bira
İskoç Viskisi !
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

erdibatmaz

Hayatta vodka içmem. kimyasal olanları içmem yani. rakı olsun bira olsun, iyidir. ama vodkayı bıraktım, zaten baş ağrısı yapıyor ertesi gün.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

vodka içilmez mi be hacı.
vodka-redbull
vodka-schweppes
vodka-vişne
vodka-kola
vs. vs. vs.
:D

vodka iyidir. birayı sevmiyorum fazla :-\
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

2 gün sonra(c.tesi) gerçekleşecek olan The Hall'de ki ''insomnia Vol:2 Saver Seventies'' Partisine gidemiyorum bu gerizekalıca olan yasa yüzünden!!!

Virgin Radio Türkiye'den çift kişilik bilet kazandım fakat şimdi öğreniyorum ki Yeni Alkol Ve Tütün Yasası gereğince 24 yaş üstü katılabiliyor sadece !!

C.tesi için kendimi tamamiyle buna hazırlamıştım herşeyi erteleyerek!

Ya varya şuan içimdekilerin dilime dökülüşünü sadece hissedin.. başta yasayı çıkaranlar olmak şartıyla.!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

yasa ya itiraz edildi. Din devleti sanki burası saçma sapan şeyler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

abicim reşitlik 18 yaş değil mi? hadi taş çatlasın 20 olsun.. 24 ne ulan ya ne alaka ki

Gerizekalı gerizekalı çelişkiler! küfür yazmamak için zor tutuyorum ya
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

behyliz + viski + cin tonic içmekten en zevk aldığım içki. tequıla ve bira kafa bulduğum 2.dereceden zevk aldığım..

gerek duymam içmeyeher zaman da içmem yani hadi içelim diye yırtınmam olursa olur olmazsa olmaz..

ama içtim mi tam içerim

rakı yı yazmıyorum bile o milli içki
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gürol

Alıntı yapılan: Free Idea - Ocak 20, 2011, 22:40:49
Hayatta vodka içmem. kimyasal olanları içmem yani. rakı olsun bira olsun, iyidir. ama vodkayı bıraktım, zaten baş ağrısı yapıyor ertesi gün.
erdi kaliteli içki baş ağrıtır
kalitesiz içki mide bulandırır
ne içersem içeyim ki rakı harici herşeyi içerim..marka içerim marka olmayan içki içmem..zenginliğimden değil prensip meselesi diyelim.
daha önce de söylediğim gibi
cin de-sadece gordon's
vodka da-absolud-smirnoff
tekilla-olmega gold yoksa bulabilirsem eğer sierra
viski-chivas regal-jack daniel's
rom da-sadece bacardi

en sevdiğim kokteyl hiç tartışmasız long island iced tea
isminden hafif bişey sanmayın ice tea yi görünce.
içeriği: 5 beyaz diye tabir edilen cin-vodka-tekilla-rom-viski+biraz cola biraz ice tea-özel bir glikoz karışımı(şekerli su) 70 lik arjantin bardakta servis edilir bolca buz vardır.bir de karıştıracak aparatı olur bu içkilerin tam birbirine karışması için ara ara karıştırmak gerekir.normalde sert kokteyller 3 beyaz olur bu 5 beyaz normalde yarımar ölçek içki konur ama bunda 2 şer ölçek konur.
ben çok iyi içiyorum yakandan dökerim bunu ben diyenler 2. bardağı içemez.tadı meyvasuyu gibidir içimi en rahat içkidir nerdeyse.fiyatı tam tarif ettiğim gibi yapılırsa 48 tl dir.ankarada en güzel elpaso yapar.haftaiçi hergün akşam 8 e kadar happy hours vardır yarı fiyatına içilir.
daha çok anlatılabilir bu kokteyl mesela çok derinlere inmeden kıssadan söyleyim kızlar içmesin sonuçları kötü oluyor...
son olarak turizmci olarak güzel otellerde ultra herşey dahil sisteminde yabancı içkiler de bedavadır ama baba markaları vermezler.voyage'ın otelleri son 2 senedir dünyada eşi benzeri görülmemiş bir uygulama yapıyor içkide.viski istiyorsun chivas regal getiriyor adamlar.voyage belek de ve voyage torba da long island iced tea istedim önümde hazırladı ve tam tarif ettiğim gibi hazırladı.meze istiyorsun bir tabak badem getiriyor adamlar.aşmışlar bilginiz olsun...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi