Ana Menü

[Ziraat Türkiye Kupası] Beşiktaş:2 - Trabzonspor:1 [26.01.11 - 20:00]

Başlatan CR7, Ocak 19, 2011, 19:21:18

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Toramanın 1 hatası nelere yol açtı ya..

Ligde Ts ile maçımız çok zor geçicek bu belli oldu.
Bölünür senin için uykular!

Grocbenn

İlk yarıda çok iyi futbol oynadık Trabzon'u çıkarmadılar bile..Her hattıyla mükkemele yakındılar..

Fakat 2.yarıda yine basit bir defans hatası ve zora giren bir maç..Fakat 2.yarıda öyle çok pozisyon da vermedik..Fizik olarak oyundan çok düştük..Topun kontrolünü alamadık..

Bu takımın ligde bu kadroda eksiklik olmadıı sürece rakibi yok..

Ersan'ın sakatlığı ciddi gibi geldi..Umarım çok ciddi birşeyi yoktur..

carsi52

Cenk---Pek bi pozisyonu olmadı
Hilbert--Çok iyi değildi ama yinede iyiydi diyebiliriz
Toraman--Berbattı maçı bu hale sokan adam
Ersan--Ehh kötü değildi
İsmail--Harikaydı
Aurelio-Çok iyiydi
Simao--Harikaydı
Quaresma--Harikaydı
Guti--İyiydi
Almeida--Çok iyiydi
Nobre--Kötüydü

Sonradan oyuna giren Fernandes'in sadece şutlarını beğendim.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Hazımsızlık kolay değil..

Maç biter

İlk Tepkiler

Fenerli 1  "Bumuydu çok övdüğünüz Beşiktaş"

Fenerli 2 "Demekki sadece bucaya kalkıyormuş"

Trabzonlu "As kadroyla çıksak çakardık"

Daha varmı merak ediyorum..

Sorduğum tek soru oluyor bunları diyenlere

"Kaç Pozisyona girdiniz. Hani o süper oynadık dediğiniz 2.yarı kaleye kaç şut attınız"

Gol var, 30 sn sonra golün şoku ile pozisyon ve bir tane Alanzinho ile çok net..

İkinci yarı bizde zaten girdik birisi çok net 2 pozisyona..

Üzüldüğüm nokta burası oldu benim koca maçta. Süper oynadğımız ve fark atacağımız bir yarı vardı önümüzde ancak Önce Ersan Sonra Toramanın hatası ile bu kadar kasıntı bir maç oldu..

İlk yarı oynanan oyun mükkemmeldi açıkcası bayıldım..

Ancak bu kadar süper kadroya rağmen sanki her maç "5" atacağız gibi beklenti oluştu bizim TÜRKİYEDE..Ya arkadaş gol yesek eleniyoruz, stress var sıkıntı var..Anlamakta zorlanıyorum..

Fernandezi çok beğenmedim savunma anlamında. Ancak çok iyi şut çektiği bir gerçek. Bu bence savunma yönünden çok daha önemli. Ön liberonun şut atanına bayılan birisiyim. 30-35 dk da 3 kez kaleyi yokladı, hücumda gücümüze güç katabilecek bir isim açıkcası.

Guti Q7 Almeida ikinci yarı oyundan düşmeside savunmaya kapanmaya neden oldu oda gerçek..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Ayrıca bir ara oyuna ERSAN SAKATLANINCA,  ERNST girecekti..

VE 7.YABANCI VAKASI YAŞANACAKTI.

2. DEFA AYNI HATAYA DÜŞÜLÜYORKEN KESİN BİRİSİ UYARDI ?

HOCANIN KAFASI NEREDE ANLAMIYORUM
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

hele sükür trabzonu yendik
ilk yarida hadlerinide bildirdik,kedi fare gibi oynadik onlarla
ikinci yaridaki bu düsüsün sebeplerinden birincisi yedigimiz kötü gol,ve bi kac oyuncunun oyundan düsüsü
ayrica toraman kötü degildi,golde kötü göründü ama sonradan cabasiyla ve savasmasiyla yararli oldu
trabzonun elenmeside cok iyi oldu,biraz atesleri düser artik
bu moralsizlikle febe yener bunlari
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 26, 2011, 23:04:47
hele sükür trabzonu yendik
ilk yarida hadlerinide bildirdik
ikinci yaridaki bu düsüsün sebeplerinden birincisi yedigimiz kötü gol,ve bi kac oyuncunun oyundan düsüsü
ayrica toraman kötü degildi,golde kötü göründü ama sonradan cabasiyla ve savasmasiyla yararli oldu

Golde en büyük hata Ersanın..Sol çizgiden adama pas attı :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

harbiden ersan sakatlaandı ordan ernstin soyunduğunu görünce bi heyecanla bağırmışım sanki shuster duyduda ekremialdı ödüm kopuyodu :S olsun kazasndık koyduk mutluyum :D quaresma mümkünse bidaha öyle gol atma alışıkdeğilhamsiler şok oldular yazık :D :D :D :D :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

Teknik Direktörümüz Bernd Schuster, Trabzonspor karşısında galip gelip turu geçtikleri için mutlu olduğunu söyledi.

Schuster, 2-1 kazandığımız Trabzonspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında, özellikle karşılaşmanın ilk yarısında iyi oynadıklarını kaydederek, ''Bugün maçı kazanıp turu geçmek istiyorduk. İlk yarıda iyi oynadık, hırslı ve istekliydik, sonucunda da 2 gol bulduk. İkinci yarının başına Bucaspor maçındaki gibi iyi başlamadık. Santradan sonra gol yedik. Sonra da rakibin bir topu direkten döndü. Ancak toparlanıp istediğimiz galibiyeti aldık'' ifadelerini kullandı.

Alman teknik direktörümüz, bugün Trabzonspor dışında gruptaki diğer ekip olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un da rakipleri olduğunu belirterek, ''Bu nedenle maçı kazanmalıydık. Bugün sahadaki iki takımdan biri elendi. Bu elenen takım biz olmadığımız için mutluyum'' dedi.

Bugün Trabzonspor'un bu kadroyla çıkacağını beklemediğini anlatan Schuster, şöyle devam etti:
''Ama bizim için önemli olan Trabzonspor'un hangi takımla çıktığı değil, bizim kazanmamız gerektiğiydi. Takımımızın ligin ilk yarısındaki maçlara oranla çok daha fazla takım olduğunu ve iyi işler yaptığını sizler de görebiliyorsunuzdur. Bizim gelişme içinde olduğumuz ortada ve bunun üzerine koymak istiyoruz.''
resmi site
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

saldır beşiktaş

İlk yarı muhteşem ikinci yarı normal oyun.                              İki oyuncuya ayrıca parantez açmakta fayda var ilki Quaresma bambaşka bir adam olduğunu gösterdi attığı golle oynadığı oyunla. Manisa maçından sonra tepki göstermiştim bazı bireysel hareketleri yüzünden dolayı ama bu maçı izledikten sonra istediğini yapsın be abi gram tepki verirsem ş...sizim.                                                               İkincisi Fernandes oyun bilgisi fiziği şutları tekniği gayet iyi. Bonvervisi bir an önce alınmalı.               Simao büyük futbolcu olduğunu gösterdi.Almedia takıma alışıyor. Takım çok iyi yolda.   
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eRe

ts 2.yarı ezdık ıyı oynadık gıbı kelımelerı kullanırken bıle 2.yarı sadece 2 sut cektıklerını onlarında 2.yarının basındakı 2 dakıkada oldugunu farketseler keske
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

muhtesem bir ilk yari,  bazi bölumlerinde baski yedigimiz ikinci yari. Ersanin sakatligi bu maca damgasini vurdu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BJK_Kübra

Valla ben dün Beşiktaş'ın futbolunu çok beğendim özellikle ilk yarıda süperdik.. Almeida olsun Simao olsun ikiside çok iyi oynadı. Quaresma'yla Guti'de öyleydi zaten.. İlk golde pas olsun gol olsun harikaydı, ikinci golüde quaresme resmen yazdı zaten.. İkinci yarı oyun biraz daha ortada geçti trabzon baya yüklendi ama yine iyiydik onlarda bizde iyi pozisyonlar kaçırdık. Ama ikinci yarının öyle olmasıda kötü olmadı biraz rekabet daha çok zevk verdi maç. Ayrıca tek sinir olduğum konu adamlar hep sakatlamaya uğraştı özellikle Guti'yi ilk sezon lig maçında yaptıkları gibi hep tekme savurdular ayıptır ya..
Neyse sonuç olarak aldık ya oda yetti :)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

eRe

ılk yarıda kı gıbı oynayalım bu sezon bızı yenecek 1 tane takım yok!
ılk yarıda kı gıbı oynayalım uefada sansta yanımızda olursa fınale kadar gıderız!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

''Beşiktaş yarısahası hariç size heryer trabzon''

:lol