Ana Menü

Ergin Ataman : "Öyle isimlerle görüşüyoruz ki..."

Başlatan nbacem, Ocak 14, 2011, 18:57:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nbacem

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 15, 2011, 02:37:01
Konu Dışı soru :

Chatman neden affedildi ?

Maccabi Tel Aviv ve panathinaikos Chatmanın kuyruğunda bekliyordu bizde kaptırmak istemedik diyelimm :) uzun süredik bu iki takımda rahat rahat oynayabilecek düzeyde.Chatman avrupanın önemli takımlarında rahatlıkla lider konumuna gelebilir.Aslına bakrsanız son aldığı ceza ve son maçlarad yaptığı basit hatalarla kaybettiğimiz maçlar bencilliğinden.ama her zamanki değil son andaki bencillliğinden Iverson gibi biri var hemşehrisi :)  Chatman yıllardır burada ve maddi krizlerden tek sağ çıkan yabancı oyuncumuz [edit!]okta yetenekli.Ergin hoca ben onu adam ederim demiştir kafasında chatmana bir süre vermiştir kimse merak etmesin o süre içerisinde son haftalardaki durumunu düzeltmezse yolcu yolunda gerek..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Cem Goren

Alıntı yapılan: nbacem - Ocak 15, 2011, 02:33:22
Cem ( adaş :) ) kardeşim seni de böyle kızdırdıkları gibi beni çileden çıkardılar.Burak hocanın elinde transfer listesi varken ve biz BjkBasket ekibi olarak o listeyi bilirken bu sözde ve yapmacık boykot her şeyi yıktı.Herkes yeni bir başlangıç oldu ergin hoca geldi sanıyor ama işin aslı öyle değil.Bütün oyunculardan daha karakterli bir hocayı kaybettik.Açıkcası biz çok üzüldük.Çünkü yönetimden sürekli ödeme sözü isteyen oyunuları yapma etme diyecek akdar neredeyse idmanlar içni maçlar içni ikna etmeye çalışan adece Beşiktaş için çırpınan bir hoca vardı o gitti ruhsuzlar elimizde kaldı.Beşiktaş'ta boykot yapma isteği inanılmaz fazla.Çünkü rahat.Anlatabiliyor muyum.rahat.sende gitsen iki gün sonra boykotunu her türlü yapar Fanatik gazetesine manşet olabilirsin.:)bende öyle.Çünkü bizim bir başkanımız yok duruma el koyacak."hop kardeşim ne oluyor burada?" diyecek veya başkanın yetki verdiği bir kimse yok gazetelere posta koyacak oyunculara fırça atacak.. Dingonun ahırı resmen.Ergin hoca disipliniyle ön plandadır örneğin sözünü dinlemeyi atar acımaz.Ben yıllardır bağırıyorum ama herkes sorunların ya oyuncularda yada hocadan olduğunu sanıyor.oysaki en baştan beri sorunun kökü yönetimde.
hoca dışında dediklerine katılıyorum. Burak Bıyıktay iyi bir Beşiktaşlı olabilir ama hocalık vasfı yoktu bana göre. Nasıl YD iyi bir Beşiktaşlı ama iyi bir yönetici hatta başkan değilse Burak hocada benim için öyle. göz göre göre giden maçlar oldu bu sene son 5dk'sına 17sayı önde girdiğimiz bir maçı kaybettık vs.vs.vs. he konu o değil ayrı ama diğer dediklerin doğru tabi.
altın kapılarımız kan oldu tayfun