Ana Menü

Messi "Artık Moda Beşiktaş"

Başlatan NoPasaran, Ocak 13, 2011, 23:57:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Messi ile yaptığı röportaj ile gündeme bomba gibi düşen Yasemin Akduman Pelosi, 1903RADYO'ya Canlı Telefon bağlantısı yaparak Messi'nin Beşiktaş düşüncelerini ve Avrupa'da yapılan transferlerin yankılarını anlattı.

- MESSI BEŞİKTAŞ'I İYİ BULUYOR -
"Fifa'nın gecesine katılmıştım. Messi'ye Türkiye'den hangi takımı ve futbolcuları tanıdığını sordum. Real Madrid'den dolayı Guti'yi tanıdığını ve Barcelona takımından dolayı Quaresma'yı tanıdığını söyledi. Biliyorsunuz, Quaresma Barcelona'da 1 sene forma giymişti.  Beşiktaş'ı da bu yıldız futbolcuların transferinden sonra daha iyi tanıdığını dile getirdi. Yapılan transferlerden sonra Beşiktaş takımını iyi bulduğunu söyledi."

- ESKİDEN GALATASARAY'DI, ŞİMDİ BEŞİKTAŞ MODA -
"Ben İsviçre'de yaşıyorum. Burada özellikle Beşiktaş adına çok fazla haberler yapıyorlar. Daha önceden Galatasaray hakkındaki haberleri okurduk. Fakat yapılan transferlerden sonra Beşiktaş haberleri çok sık çıkmaya başladı. Beşiktaş'ın çok büyük transferler yaptığını söylüyorlar. Guti'nin çok büyük bir futbolcu olduğunu ve Türkiye'ye gidişine anlam veremediklerini dile getiriyorlar. Ayrıca Quaresma transferininde yerinde olduğunu düşünüyorlar. Şuanda Avrupa'da Beşiktaş'ın inanılmaz bir taraftar topluluğu var." diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

FEDA

Brestgerfich

3. ağızdan bi haber olmuş abi :D

Uşak pek bilinen bir yer değildir. Kimse özelliklerini bilmez. Haritada yerini bilen de pek çıkmaz. Ben küçükken Uşak'ın yerini bilenler çıktığında sevinirdim. Büyüyünce farkettim ki yerini bilmek iş değil, özelliklerini bilmek, duyurabilmek mühim olan. :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Simurg

''anaaaaa messi lan ! ''

:D gerçekse acayip havalandık :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..