Ana Menü

Ayhan'a büyük tepki

Başlatan freedom forever, Mart 03, 2007, 23:53:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

freedom forever

Ayhan'a büyük tepki
Beşiktaşlı taraftarlar, maç öncesi geçen sezon Ali Sami Yen Stadı'ndaki derbi maçta kendilerine parmak hareketi yapan eski futbolcuları Galatasaraylı Ayhan Akman'a büyük tepki gösterdi.
Ayhan'ın takımla birlikte ısınmak için sahaya çıkması ile birlikte taraftarlar, sürekli bu futbolcuya küfür etti.
Öte yandan sarı-kırmızılı futbolcuların zemini kontrol etmek için sahaya çıkmasının ardından siyah-beyazlı taraftarlar bir süre de Sabri aleyhine tezahürat yaptı.

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

husoeagle

ya ahmet bunları okuduğun yerin linkini versen daha kolay olur ;D ;D

freedom forever

:D kartalhaber abi hani size kolaylık olsun diye getirdiydim
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Delirdik

getir getir.. probLem değiLde basında beşiktaşa açarsan daha güzeL oLur ;)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

freedom forever

tamam beaa :D cahillik işte :D

ugur24

adam küfür yedikçe hırs yaptı..belkide galatasaray'ın en iyisiydi..

Timurlenk

bu adama küfür etmiyeceksin bulduğun yerde kafasını gözünü kıracaksın

PaoX

Alıntı yapılan: ugur24 - Mart 04, 2007, 00:00:28
adam küfür yedikçe hırs yaptı..belkide galatasaray'ın en iyisiydi..

kesinlikle katılıyorum sana..
küfür ters tepki yaptı adama..

2 dia 2 muerto

Bu adama yapılan hakaretler çok yerindeydi.Ekmeğimizi yediğini unutarak Ali Sami Yende bize hareket yaptıysan cezasını böyle çekersin.Bu ve bunun gibi oyuncular annesine küfrettirmeye merak oyuncular galiba.Bende içimi boşalttım ve şimdi daha mutluyum.

burak_bjk

adam en ufak bi müdahele sonra kendini yere atmaktan hiç çekinmedi bende ekran başından rahatladım... bu * ne kadar küfür edilse azdır
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

alper_1903

onun yüzündenmi bi mac ceza aldik yoksa kendimizmi ettik ve bulduk bunu düsünelim
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Delirdik

düşünmekLe de kaLmayaLım
tümer oLayında aynı gafLete düşmeyeLim. aLın tecrübe işte yaa

bir hatayı bi kez yaparsın, ikinci kez haLen aynı hatayı yapıyorsan karşındaki şüphe eder zekandan ???
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!