Ana Menü

Allen Iverson en az 2 hafta ile 2 ay arası sakat !

Başlatan nbacem, Ocak 11, 2011, 21:04:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nbacem

NBA ve Dünya yıldızı oyuncumuz Allen Iverson'un ağrılarının yeniden artması nedeniyle Ülkesi Amerika'ya tedavi olmak için gittiği ve yarın oynayacağımız Erdemir ve haftasonu olan mersin Bld. maçında oynamayacağı.Maçlardan sonra menejeri ilee yapılan görüşmeden sonra ne kadar zaman daha sakat kalacağı öğrenildikten sonra resmi net açıklama geleceği bildirildi.

kaynak : www.bjkbasket.org
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

BJK_Kübra

Aman ne güzel ne güzel.. Daha doğru düzgün bi oynamadan 2aya kadar olmaması durumu.. Vah halimize..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Grocbenn

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

nbacem

Amerika'ya gitti ama klüp yöneticimiz Hasan Bozkurter bey ile menejeri ve doktorru sürekli telefonlaşıyorlar.o taraftarı çok sevdi taraftarda onu.Hiç böylessini görmemişti kariyerini burada tamamlamak istiyor ıverson
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

NoPasaran

nasıl görmedi böylesini ya. Phi 76 da binlerce insan tapiyodu bu adama
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Iverson İle İlgili Açıklama
13.01.2011 12:14

Yönetim Kurulumuz, basketbolcumuz Allen Iverson'ın durumu ile ilgili açıklama yaptı: 
"BJK Cola Turka Erkek Basketbol Takımı oyuncumuz Allen Iverson'un tespit edilen rahatsızlığından dolayı Amerika Birleşik Devletleri'ndeki doktoruyla yapılan görüşme neticesinde kendisinin küçük bir cerrahi müdahele geçirmesi ve şubat ayının ilk haftasında rehabilitasyon çalışmaları için tekrar İstanbul'a dönmesine karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız."

Beşiktaş JK

www.bbskd.org

nbacem

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 13, 2011, 11:29:42
nasıl görmedi böylesini ya. Phi 76 da binlerce insan tapiyodu bu adama

defence defence.. diye tempo utarak tapma olmaz ki:) atmosferi bir kez görmesi yeterli. philedephia'ya olaylı bi şekilde büyük parayla transfer olduğunda bile kimse karşılamadı onu.gönderildi takımdan atıldı geri alındı hiçbir taraftar kalkıpta ses etmedi. bu adam daha hava alanına gelince biz başladık.
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

NoPasaran

Bence hiç coşkulu olmadı karşılama ve imza töreni..

Çünkü Futbol Takımımız kötü gidiyordu ve iştahımız kalmamıştı ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

nbacem

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 13, 2011, 17:23:33

artı haftaiçi ve tam iş çıkış saatine denk geldi.dışarıdaki dev ekran öylece kaldı. yakışmadı.aslında yakışmayan yönetime değil bize taraftara yakışmadı. tüm dünya kabul ediyor bunu simao quaresma guti vs vs hepsinden daha büyük bir transferdi bu.ama futbolun gölgesinden kaçamadık yine. arma aşkına diye boşa bağırıyoruz
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: nbacem - Ocak 13, 2011, 18:02:58

artı haftaiçi ve tam iş çıkış saatine denk geldi.dışarıdaki dev ekran öylece kaldı. yakışmadı.aslında yakışmayan yönetime değil bize taraftara yakışmadı. tüm dünya kabul ediyor bunu simao quaresma guti vs vs hepsinden daha büyük bir transferdi bu.ama futbolun gölgesinden kaçamadık yine. arma aşkına diye boşa bağırıyoruz

Volkan adminin dediğide doğru sizin ilk söylediğinizde. Hafta içi pekte uygun olmayan bi saatte yaptılar. Ben basket maçlarına giderim severimde, Iverson'ı da çok seviyodum ama gidemedim törene. Gidilebilicek bi zamanda yapmadılar çünkü. Tamam diğer branşlar herzaman futbolun gölgesinde ama Iverson daha gelmeden benimsemişti taraftar onu. Eğer doğru zamanda yapılsa daha kalabalık olurdu bence.

www.bbskd.org

NoPasaran

Kasımpaşa maçı oynamıştık sanırım o hafta

Gutinin penaltı kaçırdığı..

Moralimiz kötüydü.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Evet bende öyle hatırlıyorum. Pazartesi günü olmuştu sanırım

www.bbskd.org

nbacem

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Ocak 14, 2011, 14:00:29
Alıntı yapılan: nbacem - Ocak 13, 2011, 18:02:58

Volkan adminin dediğide doğru sizin ilk söylediğinizde. Hafta içi pekte uygun olmayan bi saatte yaptılar. Ben basket maçlarına giderim severimde, Iverson'ı da çok seviyodum ama gidemedim törene. Gidilebilicek bi zamanda yapmadılar çünkü. Tamam diğer branşlar herzaman futbolun gölgesinde ama Iverson daha gelmeden benimsemişti taraftar onu. Eğer doğru zamanda yapılsa daha kalabalık olurdu bence.

Tam iş çıkışı saatine denk gelmişti ama ben şahsen allem ettim kullem ettim ve gittim :) futbolda böyle bir durum olsa emin olun binlerce taraftar toplayabiliriz bunu hepimiz iyi biliyoruz. saati uygun olmadığı doğrudur evet benimde insan gelmemesinin nedeni olarak gördüğüm sebep o.ancak herkes mi çalışıyor? hiçmi işi olmayan. o gün izinli olan. veya o saatte çıkabilen.vey izin alabilen..yok? bunuda sormak lazım.
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

BJK_Kübra

Bende zaten sizin dediğinizede katıldığımı belirttim. Malesef ki değer verilmiyo amatör sporlara. Çok bilirim 2-3 kişiyle basket ve voleybol maçı izlediğimi. Ama Allen Iverson'ın gelişi bi başkaydı yani diğer sebeplerde gidilmemesine büyük nedendi..

www.bbskd.org