Ana Menü

[Ziraat Türkiye Kupası] Manisaspor:2 - Beşiktaş:3 [12.01.11 - 20:00]

Başlatan CR7, Ocak 08, 2011, 15:11:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

İbrahim Toraman çok çınlattım kulağını gerçekten..

İsmailde berbattı.

Diğer oyuncular için bişey söylemek çok erken şimdilik ama en azından maç berabere giderken yada mağlup durumdayken atıcaz herhalde atarız diyebiliyoruz.

Quaresma olsun Almeida olsun..
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bu takım içerdeki maçlarda rakibe top göstermez. ama rakip kalemize 2kere gelse 1i gol olur. ama 2yersek3atarız sıkıntımı ;;D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

bütün bu yildizlara ragmen yinede rahat mac seyretmek haram bize
2.yari oyundan düstük
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

2.yarı oyundan düşmedik aslında Toramanın saçmasapan bi hatası panikledi takımı..

gürol

ömer üründül: okunuşuyla yazıyorum hilbırt :)
maça gelirsek;
almeida:tutuktu
quaresma: hareket yapıcam diye maçı batırdı.geldiğinden beri izlediğim en kötü quaresma
simao: takıma alışamamış vasattı
guti: harikaydı en büyük yıldızımız

bu takım ernst'siz olmaz..bu defansla hiç olmaz diycem ama defansın suçu yok takım savunmasını yapamıyoruz.
17 de 17 yi unuttum ben şimdiden.17 de 10 falan anca.uefaya katılmaya hak kazanırız anca bu görüntüde.
SCHUSTER BU TAKIMA TAKTİK ÇALIŞTIRMALIII
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carsi52

Bu arada çok iyi duran top çalışılmış..
Özellikle kornerler :D

Grocbenn

İlk yarıdan farklı olduğumuz kesin..En azından işi bitirebiliceğiz gibi artık..Ama Futbol bu kadar kolay değil..Simao-Q7-Almeida-Nobre-Guti'den biri sistem olarak fazlaydı bugün sahada..

Bu kadroyla takım 2 blok halinde kalıyor..Çok kolay pozisyon veriyoruz..Nobre-Ernst değişikliği ile bu sıkıntıyı giderebiliriz..Bugün 2.yarıya Aurelio-Ernst-Guti ile başlasak çok daha rahat 4-5 yapar bitirebilirdik..

Guti ve birazda Simao'yu beğendim..Almeida ve Nobre ilk yarı iyiydiler fakat 2.yarı oyundan çok düştüler..

İ.Toraman,İsmail ve Quaresma ise kötülerimizdi..

KeePSaKe

Yanlız Ömer Üründül'ün bazık söylediklerine katılıyorum Quaresma kendini çok zorluyor sakatlanmasına neden olabilir...
Since 1903

Brestgerfich

Toramana diken, Quaresma'ya gül... Ey büyül Allah'ım, adaletini seveyim senin yarattığın dünyanın
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CR7

Simao çok iyiydi bence keza Guti de öyle
Nobre ve Almeida da iyi sayılırdı.
Toraman atsan atılmaz ama satsan anadoludan belki alan olur. sağlam bi stoper şart bize. bir de bu adam kaptan ya. neyse..
İsmail büyük maçlarda oynayacaktır yine ama küçük maçlarda İbo vermez formayı.
Q7 berbattı.
2-2 olunca bile kazanırız bu maçı dedim çünkü her an gol atma potansiyeli olan bir takımımız var.
bir de Simão-Hilbert ne ara bu kadar kaynaşıp uyum sağladılar anlamadım :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Genel olarak iyi olduğumuzu düşündüğüm bir maç..

Olumlu konuşmak içinde çok erken olumsuz konuşmak içinde..

Ancak Genel manada bakarsak dakika 77 de gol yemişken bile bir tane atarız ya sorun olmaz diye düşünüyorsak işler iyi gidiyor demektir..

Savunmada Beşiktaşın yıllardır iki büyük sorunu vardı. İBRAHİM TORAMAN VE GÖKHAN ZAN...İbrahim Toraman Beşiktaş savunmasında olduğu sürece takım savunmasnın birinci sınıf olma şansı yoktur..Mecburen bunu çekeceğiz..

Simaoyu beğendim. İlk maçı olmasına rağmen oyuna hakim oluşu çok iyiydi ancak tabi "bence" temposu yetersizdi..

Guti için diyecek bişey yok. Komutan sıkıştığımız anda ortaya çıkıyor. İnanılmaz bir pas yeteneği var her maç imrenerek seyrediyorum:.

İsmail çok kötüydü
Hilbert aynı şekilde kötüydü..

Nobre çok iyi Almeida iyi göründü..

Boboya çok üzüldüm maç içinde..Çok moralsiz görünüyordu..

İlk maç yorumlar için erken maçç

Ancak Schusterin ikinci yarın düşen orta sahaya Ernsti almaması kabul edilir değildi.Oda ayrı konu..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net