Ana Menü

Demirören'den Schuster'e ilginç yanıt

Başlatan Simurg, Ocak 06, 2011, 16:28:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Kara Kartal'da salı günü küçük çaplı bir zirve gerçekleşti. Teknik direktör Bernd Schuster, Başkan Yıldırım Demirören, Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'yla biraraya geldi.

Simao, Fernandes ve Almeida transferleri nedeniyle Başkan'a teşekkür eden Alman hoca, "Sizlere nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Quaesma, Simao ve Fernandes'in isimlerini sizlere verirken doğrusu heyecanlanmıştım. Sofya'ya giderken de iki transferin bittiğini, Almeida'da da sona yaklaşıldığını öğrenince kendimden geçmiştim. Öyle ki, maçtan sonraki basın toplantısında ağzımdan kaçırdım. Bu kadroyla büyük hedeflere gideceğiz. Hiç şüpheniz olmasın" dedi. Hocayı dikkatle dinleyen Başkan ise ilginç bir yanıt verdi.

'Top benden çıktı'

Demirören, "Size ülke futbol tarihinin en iyi kadrosunu kurup, emanet ettik. Artık top tamamen bizden çıktı. Bundan sonra önce sizi, sonrasında da Serdal ile Cengiz Bey'i bilirim. Başarısızlık sizin omuzlarınızda kalır, başarı ise benim" dedi. Ancak hem Schuster, hem Adalı, hem de Zülfikaroğlu 'başarısızlık' kelimesinin mevcut kadro ve anlayışla konuşulamayacağını Demirören'e söylediler.

Erdal Cömert-Vatan

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Banucan

FEDA

keskinli

top cikti sende ama kabak senin basinda patlar olasi bi olumsuzlukta sayin baskan :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Baskana birsey demezler, basarisizlikta aynen boyle denir 'Baskan ne yapsin, aldi tum futbolculari, cebinden verdi, fedakarlik yapti,
guti quaresma almeida simaoyu fln aldi, baskan mi cikip oynayacak'.
Ama herzaman bir sirket iyi gitmezse, bir parti iyi gitmezse, sorumlu baskanidir, müdürüdür fln. Alt calisanlari degil.

ama basarisizlik olursada, icten kaynaklanan sorunlardan dolayi olur, ve tabi distan yipratici haberlerden dolayi,
yoksa basari mutlak gelir bir sekilde
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

başarısız olursak hoca gider başka birsey olmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Demirören her zamankinden daha saglam oturuyor yerinde..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....