Ana Menü

Eşinizin İnternete Girmesine İzin Verirmisin ?

Başlatan NoPasaran, Ocak 06, 2011, 15:38:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

FEDA

NoPasaran

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Ocak 06, 2011, 18:09:38
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 06, 2011, 18:01:43
Daha geçebn gün Taksime gidenlere(yılbaşında eğlenmeye) Kaşaristanlı diyen sizler değilmiydiniz kızlar  ?

Sen gidersen adam sana sarkar diyordunuz..

Aynı mantık ;D

Oraya gidersen mini etekle yada farketmez neyle olduğu adamlar haklı biliyosun nasıl tipler orda seni ne niyetle bekliyo. ama bu farklı bi durum girdiğin siteyede bağlı yani tabi

Facebookta sizin her yazınızı , fotoğrafınızı beğenen erkekleri aaa canım arkadaşım diye düşünmeyin

Acımasız Gerçekler ;)

Büşra Modum koy şuraya Video ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Sprite Acımasız Gerçekler

:ahaha

çok pislik bir tür olduğu belli oluyor erkeklerin ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Banucan

ayyyy iğrenç  :ahaha
bidaha erkek görünce yolumu değiştiricem ;D
FEDA

mdc

Volkan abinin tipik paranoyak düşünceleri.

Erkekler, sevgililerini neden kıskanır şu ana kadar gram anlayamadım.
Erkekler, sevgililerine neden yasaklar getirir ?

Erkeğin anatomisi, kadına göre daha değişkendir. Kadın daha uysal ve sahiplenme duygusu barındırsa da, erkekler bir kedi gibidir. Arı gibi de olabilir, her çiçekten bal almak lazım lafı erkeklere has bir tezdir, ne yazık ki.

1- Erkek, eşine güvenmediğinden dolayı yasaklar getiriyor olabilir, ama karşındaki bayansa ve sen onu engelleyebiliyorsan, o bayanın her türlü kumpası yapıp, asla ama asla engellemeyeceğini bilmesi gerekir. Kadınlar her ne kadar erkeklere göre daha tutarlı davransalarda, bir kıza zincir vuramazsın.

2- erkek, eşine güveniyor fakat diğer erkeklere güvenmiyor saçmalığı var bir de. Bir zamanlar sende o kız için diğer erkekler sınıfındandın. Doğduğunda beşik kertmesi yapmadılarsa tabi. Bir erkeğin davranışları neyse karşısındakine de aynı şekilde davranacaklar diye düşünür fakat bunu kabul edemez, bilinçaltında çalışır. Çalıştıkça genişler, yayılır. Sonra zaten güven duygusu olmayan ilişkilerde kıskançlıklardan ötürü ayrılmalar yaşanır. Biraz şizofrenik bir anlatım stili oldu, farkındayım :D

Malesef ataerkil bir toplum yapısında bulunduğumuzdan dolayı "eşinizin internete girmesi" sorusunu bile erkeklere göre cevaplar veriyoruz.

her neyse, yazdığım düşüncelerimden neye oy verdiğim ortaya çıkmıştır heralde...

Anaerlik bir toplumda yaşamak ümidiyle der, hamınıza selam ederim.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Guti ORÇ.

bana sorarsanız ( ki volkan abi foruma sormuş bende içindeyim :D ) internet konusunda herkes özgürdür.günümüzde bayanlar daha çok rahatsız ediliyor ama bunun önüne interneti keserek geçilemez.sonuçta o insanlar sanal değil, sokakta gorduğunuz zamanda size laf atar.çok örneği olmasa da bu durum erkekler için de geçerli.evlendiğiniz kişi sizin için doğru kişiyse rahatsız edenlere gereken cevabı zaten verir diye düşünüyorum.

gürol

her türlüsünü gördüm..çok nadir de olsa düzgününe rastlamak mümkün..
önceden aldatmak erkeklere has bişeydi
şimdi bayanların en önemli özelliği haline geldi
aslına bakarsak önceden de yapıyorlardı ama çok gizli saklı zira erkekler önceden aldatma işlerini hemcinsleriyle yapmıyordu çok iyi saklayan bayanlarla yapıyorlardı
şimdi ise internet denen birşey var bir de "kanka" "okuldan arkadaş" "ki ben ne kuzenler gördüm"
sonuç olarak bu aldatma yaftasını erkeklere yapıştırmayın burda durum %50 %50 eşit..
eşime internete girmesine izin verirmiyime gelirsek işte bu yüzden ilişkilerim uzun sürmedi ve evlenme fikrini aklımdan tamamen çıkarttım.annelerimizin zamanında yaşasak yada biraz daha sonraki zamanda ok.ama şu dönemde evlenip boşanacağıma takılırım kendi halimde diyorum.eşime de internete girmesine izin veririm tabi ki ama dünyanın en iyi dedektifi bile elime su dökemez.ve hiçbir kız benden birşey gizleyemez.girer internetine yakalanır bana, tekmeyi yer.
not: bu yazdıklarımın hiçbirini forumun hanım hanımcık cici kızları üzerine alınmasın..ben sadece 28 yaşına gelene kadar yaşadığım tecrübelerime göre konuşuyorum.her türlüsünü gördüm malesef..
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Alıntı yapılan: mdc - Ocak 06, 2011, 20:10:27
Volkan abinin tipik paranoyak düşünceleri.

Erkekler, sevgililerini neden kıskanır şu ana kadar gram anlayamadım.
Erkekler, sevgililerine neden yasaklar getirir ?

Erkeğin anatomisi, kadına göre daha değişkendir. Kadın daha uysal ve sahiplenme duygusu barındırsa da, erkekler bir kedi gibidir. Arı gibi de olabilir, her çiçekten bal almak lazım lafı erkeklere has bir tezdir, ne yazık ki.

1- Erkek, eşine güvenmediğinden dolayı yasaklar getiriyor olabilir, ama karşındaki bayansa ve sen onu engelleyebiliyorsan, o bayanın her türlü kumpası yapıp, asla ama asla engellemeyeceğini bilmesi gerekir. Kadınlar her ne kadar erkeklere göre daha tutarlı davransalarda, bir kıza zincir vuramazsın.

2- erkek, eşine güveniyor fakat diğer erkeklere güvenmiyor saçmalığı var bir de. Bir zamanlar sende o kız için diğer erkekler sınıfındandın. Doğduğunda beşik kertmesi yapmadılarsa tabi. Bir erkeğin davranışları neyse karşısındakine de aynı şekilde davranacaklar diye düşünür fakat bunu kabul edemez, bilinçaltında çalışır. Çalıştıkça genişler, yayılır. Sonra zaten güven duygusu olmayan ilişkilerde kıskançlıklardan ötürü ayrılmalar yaşanır. Biraz şizofrenik bir anlatım stili oldu, farkındayım :D

Malesef ataerkil bir toplum yapısında bulunduğumuzdan dolayı "eşinizin internete girmesi" sorusunu bile erkeklere göre cevaplar veriyoruz.

her neyse, yazdığım düşüncelerimden neye oy verdiğim ortaya çıkmıştır heralde...

Anaerlik bir toplumda yaşamak ümidiyle der, hamınıza selam ederim.

Valla sevgilisini neden kıskanır daha anlayamadıysan durucan buna yapacak bişey yok. Genlerle alakalı bir durumdur..
Bir erkeğin yada bayanın sevgilisini kıskanması bildiğim kadarı ile taaa ilk insanların yaşadığı çağlardan beri var. Hatta bir kaç ay önce bununla ilgili çalışmalar dahi yayınlandı..

Erkek eşine güvenmediği için yasak getiriyor tezi kabul edilebilir bir tez değil. Hiç bir erkek güvenmediği kadınla beraber olmaz. Bunu bir kere kafadan unut durucan ;)

Eşine güveniyor ama karşısındaki erkeğe güvenmiyor sözü saçmadır kabul ediyorum. Ancak yukardada belirttim insanın doğasından günah vardır. Hani diyorsun ya bir zamanlar bizlerde o erkekler gibiydik ? Evet aynen öyleydik. Ve belkide bir çoğumuz halen öyle. Bir çok somut veri paylaşmak mümkündür ancak bu forum bunun yeri değildir. Kimse kıçından bişey sallamıyor.

Hepimiz ünv okuduk ve okuyoruz, saatlerce bir tane bayan yada "evli" yada "açık kapı" (bayanlardan özür diliyorum ama erkekler sıkça kullanır bu tabiri) bayan bulabilmek için chat sitelerinde, yonjalarda (şimdi bu facebook ve twitter) da dolaştığımızı biliyorum, biliyoruz..

Birde toplumun kuralları var,

Bizim Amasya tarafından örneğin kadın Terziye gidecekse tek başına gitmez. Çarşıda diyelim bu terzi. İllaki yanına birisini alır. Neden ? Kendine güvenmediinden mi ?  Elbette hayır ancak Toplum Kuraları kadının tek başına gidemeceğini söyler. Buna ister katılırsınız ister katılmazsınız..

Ve kendi açımdan ele alırsam yukardaki düşünceleri,

Benim toplumumda Evli bir bayan İnternet ile çok haşır neşir olamaz. Facebooklarda sürekli göründüğü zaman bunu toplum kabul etmez, ki bence haklılardırda..

**Gürolun tecrübe dediği şeyleri anlıyorum ve aslında bütün erkekler bunu biliyor ancak nedense iş "yine bayanların" olduğu yerlere gelince o duygu ve düşünceler unutuluyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

yaninda erkek olmadan carsiya cikamaz, ben sabahtan aksama kadar internetten cikmam ama benim kizarkadasim/esim hasir nesir olamaz, bana biraz ortadogu ulkesi vatandaslari sendromu gibi geliyor..Guvenmiyorsan kizla cikma, guvenmiyorsan evlenme.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 07, 2011, 08:09:25
yaninda erkek olmadan carsiya cikamaz, ben sabahtan aksama kadar internetten cikmam ama benim kizarkadasim/esim hasir nesir olamaz, bana biraz ortadogu ulkesi vatandaslari sendromu gibi geliyor..Guvenmiyorsan kizla cikma, guvenmiyorsan evlenme.

şu koyu olan yere kadar okudum "Cem abi böyle biri değil ama ya,ilginç" dedim. sonrasını okuyunca anladım ki doğru gözlemlemişim,devamını okumam gerekliymiş :D

ayrıca ben izin vermem o kendisi girer veya girmez. niye karışayım ki?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Ocak 07, 2011, 02:25:46
Hiç bir kısıtlama olabileceklere veya korkulara engel olmaz. İnternete girmeyince mi aldatmayacak? İnternete girmeyince mi birisi aklını çelmeyecek? İnternete girmeyince mi istemedigimiz birşeyi öğrenmeyecek? "Eş" galiba o kadar farklı birşey ki bunu yaşamadan bilemiyor insan. Ve sanal ortamda olsun, sosyal hayatın içinde olsun eğer aldatmayı düşünüyorsa "eşlik" kavramı noktalanmıştır.

Hatta buradan aldıgım gazla, benden müstakbel eşime 8Mbps'ye kadar sınırsız internet.......

Bende seni tebrik ediyorum eşine verdiğin hediye için ve aynen katılıyorum.

-----

Ayrıca sen bi insana güveniyosan ve ona sınırlandırmayı zorla getirmiyosan o zaten sınırlarını bilir ne sana laf getiricek bişey yapar ne haddinden fazla girer.. Sen girme diyosan ona güvensizliğini gösterirsin ama ben karışmam eşime güvenirim diyosan o zaten girme isteği duymaz, yeteri kadar bakar bakıcana çıkar..
Kim ne derse desin iş kızda bitiyo birazda, zorla ve adice yapılanların dışında kimse kız izin vermezse bişey yapamaz, kızlarda mırın kırın değil biraz delikanlı olursa sorun kalmaz..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

IL Capitano

"moderen"likten cok güven konusu bence Duru..
bu baslikta daha öncede yazmistim; isteyen belediye otobusundede bulur diye, ayrica korkunun ecele faydasi yok. :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

mdc

Ya lafta asarım keserim manda bokuna bıçak sokarım :D
iş icraate geldiğinde söylenilenlerde tutarsızlık var mı , yok mu :D
HAYATTA BEŞİKTAŞ