Ana Menü

Dökülsün Kitap Kurtları - Kralkartal Kitap Kardeşliği

Başlatan NoPasaran, Ocak 04, 2011, 23:32:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

yanlış anlaşılma olmuş volkan galiba 200 sayfa :D

Banucan

;D doğru kitapla alakalı eğer seni çeken bir kitap bulursan birgünde 200 sayfayı bitiriyorsun :D sonrada alışkanlığa dönüşüyor kendiliğinden :D
FEDA

KeePSaKe

Valla keşke benimde kitap okuma alışkanlığım olsa genellikle korku,cinayet-polisiye türü romanlar seviyorum Agatha Christie'nin kitaplarını severim.Ama Jack London'unda kitaplarını okumuşumdur onuda tavsiye ederim.
Since 1903

Banucan

Andaç aklından bir sayı tut/John Verdon okumanı tavsiye edebilirim ayrıca polisiye bir çok kitap var ama Patricia Cornwell Dr.Kay Scarpetta serisini tavsiye ederim birde bi kitap serisi okumuştum beni çok bağlamıştı (korku gerilim) V.C.Andrews Dollanganger ailesi serisi var onuda tavsiye ederim 4 kitaptan oluşuyor:çatı,çatıdaki rüzgar,gazap tohumları ve çatıdaki dikenler.

eğer polisiye veya korku gerilim severseniz tavsiye ederim gerçekten başarılılar :D
FEDA

KeePSaKe

Since 1903

ilhan mansız_melis

A Thousand Splendid Suns(Bin Muhteşem Güneş) -  Khaled Hosseini

İskender - Elif Şafak

İki on numara kitap  :ok
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

bu bölüm iyi oluyor ama baktım bende dahil kimse türünü söylemiyor
macera mı polisiye mi dini mi aşk mı psikolojik mi bence bi türünü söyleyelim ne dersiniz hoş olmaz mı? :D
FEDA

CR7

başlık ve açılma amacı güzel.
ama gönderilen postlar pek bu açılma amacına hizmet eder türden değil.
çünkü başlıktaki "kardeşlik" kelimesinden ben daha topic'e girmeden şunu düşündüm
notta belirtilen şeyi. konuyu unuttuğum için.
ama içeriğe bakınca pek bir şey göremedim.

kitap ismi ve :ok 'den başka bir şey yok bazı postlarda. bunu ben sitelerde de görebilirim.
umarım anlatabilmişimdir derdimi.

not: banu da haklı beyler.

edit: kendi post'um da dahil.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Mesaj alınmıştır. "Okunası Kitaplar" gibi bir konu vardı. Kitapları,türü ile birlikte oraya yazarız bundan sonra.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.