Ana Menü

Yıldızlar Mübariz Mansimov'un uçağı ile geliyor

Başlatan NoPasaran, Aralık 31, 2010, 09:45:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sorun bence taraftardan ziyade SÜREKLİ RÖTAR yapan uçaklar..

2,5 ta oradasın 6 da geliyor bu adamlar..

İnsan ister istemez geriliyor bunalıyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Siyah jipin üzerine kaç kişi çıkabilmiş :) Saydınız mı? Ben arabanın tavanında 5kişi gördüm ;D Ayıptır ya... Ha O adamı arabaya binerken görmüşsün ha televizyonda ha stadyumda... Çıkılır mı arabanın tavanına
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Brestgerfich

Şu simaaaooo simaaaoooo tezahüratı da berbattı ha ;D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

5 mi ?

En az 15 kişi bindi o aracın üstüne birisi banada gel diyor :D Dedim manyakmıyım.

Cam kırılınca şöför iyi saldırdı ama onlara  :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

tek şunu biliyorum :)
bu önümüzdeki inönüdeki ilk maç 300.000 kişilik bi stadta bile yapılsa full dolar
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Bilmem artık dolarmı dolmazmı

Ama artık şunu çok iyi biliyorum biliyorum artık Messi Gelene kadar Havaalanına gitmem  :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Almeida ve Sşmao sabah 08:30'da sağlık kontrolü,sonrasında Fernandes ile birlikte saat 14:30'da Nevzat Demir'de imza töreni...

Stadta olmayacak yani.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Herşey iyi ve hoş. Fakat, Mansimov'un uçağı ne alaka? Demirörenin özel uçağıyla gelmediler mi zaten.?

Durduk yere 'hiç bişe yapmayarak' bu adamdan başka hiç bir insan ve şirket bu kadar reklam yapmamıştır bu kadar geniş çaplı..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Camın kırılması veya izdiham gibi şeylere boşa laf etmeye gerek yok.

İnsanlar oraya ne zorluklarla pazar günü herşeyini bırakıp gidiyorlar 30 saniyede olsa futbolcuları görmek için belkide hiç göremicekler..

Ve ayrıca 2 buçuk denilip 6'da geliyorlar yadırgamamak lazım olanları.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Alıntı yapılan: gürol - Ocak 02, 2011, 23:32:29
ben daha istemiyorum böyle görüntüler ya.
adam gibi bi set çekilsin allahın kulu alınmasın o setin içine.setin dışında istediği kadar adam gelsin.yıldız gelsin ordan arabasına binerken çıksın bi selam versin.biraz beklesin bizimkiler tezahurat yapsın.sonra bassın gitsin.
ilkelliğin de ötesinde görüntüler bunlar.

katiliyorum, ne gerek var boyle seylere, ama suc yonetiminde, organizasyon sifir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

amaç gövde gösterisi oda başarıldi. bosverin gerisini
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ersin Develi

Cam mevzusu çok gereksiz bir şekilde abartıldı.
Orda bulunan insanlar,belki de çok zor şartlarda bilet alıp Beşiktaş'ın maçını izlemeye gelen insanlar,Beşiktaş'ın bir galibiyetiyle bütün haftayı mutlu geçirek insanlar,o an ki mutluluklarını ya da heyecanlarını çok göremez..
Camın kırılmasında art niyet olduğunu sanmıyorum,bu kadar büyüten medya deplasman maçlarına gelen taraftarların stattaki koltuklara ya da tuvaletlerdeki oluşturmuş oldukları hasarlara dikkatini çekmesini tavsiye ediyorum

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net