Ana Menü

Selam Kralkartal !

Başlatan gürol, Aralık 31, 2010, 00:56:00

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

O yüzden diyorum ki "maziden" gelenlerden çok yazılanlar önemli artık bence :) -Gürol kardeş yanlış anlama bunu senin konunda yazdığım için. Her birey değerlidir ancak benım burdaki derdim fikir ve tartışmalar-
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

Konu eskilere bagli degil aslinda, degisen ortam ve tribünlere bagli, ki baktiginizda tribunlerde eskisi gibi degil,
zamaninda sitemiz forum alanimiz sanal tribun gibiydi, coskuysa cosku zamani geldiginde kufurse kufur, yasak olsada tribunlerde
zaman zaman kufur edip ceza aliyor iste. Bizimkide buydu. Sonra tribunler degisti, bizler degistik, sitemizin durumu degisti,
o 'eski' kapalimizda yoktu zaten, olmadik seyelr yasandi, insanlar biraz sogudu, biz soguduk derken, farkli bir durus ile devam ettik,
ayrilanlar ayrildi, zamani olmayip gidenler gitti daha gelmedi veya sonradan tekrar geldi, ki biliyorlar ki onlara kapimiz herzaman acik,
buraya yazan hickimse unutulmaz zaten, emegi gecenleri hic unutmadik, ki bu gunlerede herkesin destegi ile geldik.

Kalici olmak önemli, bizde 7 yildir kaliciyiz internet ortaminida, kapatsak siteyi, bir cok arkadasimiz belki yazacak forum bulamayacak,
bu sekilde tartisacak eglenecek ortam bulamayacak, 3 gun forumu kapatalim anlarsiniz :)   Cok önemliyiz diye degil ama aliskanlik ve yillarin verdigi
bir ortam var, bunu kolay kolay yakalayamayiz, bende dahil.

Umarim herkes azda olsa 'eskiden yeniye' girip iki sey karalar.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Kralkartal yeni yıla bomba gibi bir transferle girmiş valla :)

Hoşgelmişsin abi :D

gürol

ben forumdan ya da ortamında sıkıldığım ya da ona benzer bir sebepten gitmedim.bazı talihsiz olaylar yaşadım bunu volkan ile erdem çok iyi bilir..sonra internetten çektim kendimi daha doğrusu birçok şeyden çektim kendimi.
neyse ki çook eskide kaldı sıkıntılarım..
yani kimse yanlış anlamasın benim bir süre forumdan gitmemi..
tek bi sıkıntım var :) nickini değiştirenler var sanırım forumda kim kimdir bazen sıkıntı çekiyorum söylemeye de çekiniyorum unuttun mu beni demeyin diye :(
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

CR7

ben eski yg1903 yeni L_James_23..

yakında bu da değişir :D (volkan abi 23 yerine 6 gelse fena olmaz :D)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

gürol abi beni hatırlar mısın bilmem eski nickim -OrCuN- 'du.Sonra Orçun oldu daha sonra da Guti transferi sonrası söz vermiştim Guti Orç oldu. :)

eRe

abı bende eskı FaTaL_eRe
2008 den beri de eRe ;D ;D ;D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

1,5 senelik filan bir ara verdin heralde sen Gürol, o zamanlar benim isim IsvecKartali idi, ikinci yavru Kartal dogunca isim isim Cem Baba oldu.  ;D
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

mdc

Eski php forumda her hafta nick değiştiriyordum..

ahh ahh ne günlerdi beee ;D ;D

kralcarsi.myfreebb.com muydu hatırlayan var mı?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

haha evet database i vermemısti adiler

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

İhsan abidekide akıl ama ya :D

en fazla forum diye bi klasor olusturcaktın :D ah ihsan abi ah :D gitti onca arşiv :D
HAYATTA BEŞİKTAŞ

BJK_Kübra

Ben eskiden giriyodum ama yazmıyodum ozamanlar neden bilmiyorum :)) hatırlıyorum kralcarsi.com olduğunu sitenin=))
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Banucan

ben ilk girdiğim dönemdi kralçarşı.com sonra değişti ama kısa sürdü benim kralçarşı serüvenim :D
FEDA