Ana Menü

Beşiktaş Kiev'i geçerse M.City'i rahat geçer.-Emre Tilev

Başlatan CR7, Aralık 18, 2010, 12:43:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

- UKRAYNA İNANILMAZ SOĞUK -
Dinamo Kiev çok kolay bir takım değil. 2 yıl önce Fenerbahçe ile eşleşmişti. O maçı anlatma şansım olmuştu. Beşiktaş biraz şanslı. Aralık ayı gibi bir ayda gruplarda Dinamo Kiev olsaydı biraz sıkıntı yaşardı. Çünkü gerçekten çok soğuk. Hatta İbrahim Üzülmez'in bu soğuklar hakkında dün yaptığı bir açıklama var. Hakikaten çok soğuk. Maç anlatım kulübesinde soğuktan dolayı yeter artık bitsin bu maç dediğim günleri hatırlıyorum. Ama Beşiktaş Şubat ayında karşılaşacak. Mart ayında ligleri tatile giriyor. Lig durumuna baktığımızda Shaktar Donetsk'İN 12 puan gerisinde bulunuyorlar. Bazı gazeteler ligin bittiği yönünde haberler yapıyor. Fakat Ukrayna Liginin bitmesine daha 10 hafta var. ''

- SHEVCHENKO HATA AFFETMEZ -
Andriy Shevchenko 34 yaşında ve en tehlikeli oyuncularından birtanesi. Gol yollarında bu tip oyuncular her zaman tehlike ifade eder. Özellikle Beşiktaş gibi savunmada basit hata yapan takımlara karşı bu tip oyuncular bu hataları kolay kolay affetmez. Hakikaten çok etkili ve başarılı bir futbolculardır bu tip gol silahları.

- KIEV'İ GEÇERSE M.CITY'İ ELER -
Bu karşılaşmadaki olumsuzlukları söylersek eğer; Beşiktaş'ın ilk maçı evinde oynaması benim açımdan iyi değil. Keşke ikinci karşılaşmayı evinde oynuyor olsaydı. Daha farklı bir motivasyon olurdu. Tüm bunlar kenara konulduğunda M.City'si, Dinamo Kiev'i, Zenit'i böyle bir takım gelecekti.  Beşiktaş çok iyi takımların bulunduğu bir yerde yer alıyor. Dublin'de finale gitmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bu turu geçmek. Beşiktaş'ın bu turu geçmesi gerçekten çok zor. Beşiktaş'a yeni transferler gelecek. Bu transferler ile çok daha etkili olacağını düşünüyorum. Ama bu transferlerden sadece 1 tanesini oynatabilecek. Oynatacağı oyuncunun gol kotasının yüksek olması yada orta sahaya yönelik iyi bir oyuncu olması gerekiyor. Beşiktaş yönetiminin buna göre hareket etmesinde fayda var. Çünkü Beşiktaş'ın Türkiye liginde şampiyon olması artık beni ilgilendirmiyor. Beni ilgilendiren Türk takımlarının Avrupa'da ne yapacağı? Şuanda İtalya'nın sarsılmasın tek nedeni İtalyan takımları Avrupa'ya veda etti. Sadece Napoli kaldı. Bu durumda biraz daha kendimize bakmamız gerekiyor. Ama ben Dinamo Kiev'i geçtikten sonra daha güçlü ve kendine inanan bir Beşiktaş olacağına inanıyorum.Bence Kiev maçı kırılma noktası olacak. Beşiktaş Kiev'i geçerse M.City'i rahat geçer.-

HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden kullanılamaz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Tam kadro cikarsak Q7-Ernst-Guti-Bobo ve Almeida,
rakipleri gecmek zorundayiz, tabiki kolay degil.

Hedef en azindan yari final olmali, final oynarsakta ne guzel olur...Ama seneye S.L
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi