Ana Menü

Simao Sabrosa ve Hugo Almeida Resmen Beşiktaş'ta !

Başlatan NoPasaran, Aralık 13, 2010, 13:47:57

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından Werder Bremen'de forma giyen Portekizli oyuncu Hugo Almeida, Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağı yönündeki haberleri yalanladı.

Almeida, Bild gazetesinin internet sayfasında yayınlanan röportajında, ''Türk medyası bugün sizin Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağınızı yazdı. Bu doğru mu'' şeklindeki bir soruya karşılık, ''Bu tümüyle yalan. Ben Portekiz'deyim ve ailem ile tatil yapıyorum. Bu hikayeyi muhtemelen Beşiktaş Başkanı yayıyor'' dedi.

''Bunu nereden biliyorsunuz'' şeklindeki bir soru üzerine de Almeida, ''Türk gazeteciler beni aradı ve benim ne zaman İstanbul'a gelip imza atacağımı sordular. Bu bilgiyi Beşiktaş başkanından aldıklarını söylediler'' şeklinde konuştu.
''Ben Beşiktaş kulübü ile hiçbir zaman görüşmedim. Sadece danışmanımla iletişim halindeyim'' diyen Almeida, yeniden danışmanı ile görüştükten sonra geleceği hakkında karar vereceğini belirtti.

Noel tatilinden sonra danışmanı Jorge Mendes ile yeniden görüşeceğini, şimdi ailesi ile birlikte tatilin keyfini çıkartacağını ve huzursuz olması için bir neden bulunmadığını ifade eden Almeida, ''Türk Ligi sizin için sözkonusu olabilir mi'' şeklindeki bir soruya karşılık, ''Bu konuda bir şey söyleyemem. Önce danışmanımla konuşacağım. Üzerinde görüşecek bir çok teklif var'' dedi.

Werder Bremen'de bir sözleşmesi bulunduğunu, diğer konuların sadece söylentilerden ibaret olduğunu ifade eden Almeida, 2 Ocak 2011 tarihinde Bremen'de olacağını kaydetti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

cok agır bı hıtam bence almeıdanın dedıgı
polıtık bır cevap verseydı keske
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Eğer Bild sallamadıysa bu transfer artık gerçekleşmez..

Ama sanmıyorum bunun gerçek olduğunu

Uydurma haberdir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Almeida nın böyle bir şey diyeceğini sanmıyorum ama gelmeyebilir de bize...
Since 1903

NoPasaran

Simao Sabrosa RESMEN Beşiktaş'ta  :bjk :bjk :bjk :bjk
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bi alex değil ama hayırlı olsun

:bjk :bjk :bjk :bjk :bjk :bjk
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

etti 2 ..

almeıda ya da baska bı ıyı yabancı santrafor geldıgı takdırde uçmaya hazırız.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Guti ORÇ.

BJK 1903 sefer sayılı uçağımız bir yolcu katılımı ile havalanmaya hazır.

RCA

simao da neyın nesi gelsin artık lionel MESSİİ
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Banucan

hayırlısı olsun çok sevindim hadi kartalım göklere aç kanat :D
FEDA

Ersin Develi

tlfnun msj bölümüne girin serdal yazın bir boşluk bırakın takımınızda görmek istedğiniz yıldız futbolcunun ismini yazın 1903 e gönderin o futbolcu anında takımınıza transfer olsun... (örnek; serdal simao sobroza)... :D

NoPasaran

NTV Spor'a konuşan Beşiktaş asbaşkanı Serdal Adalı, Portekizli yıldızla 2 buçuk yıllık sözleşme imzaladıklarını ve kulübüne de 900 bin euro bonservis ücreti ödeneceğini açıkladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

900 bın ne demek ya
su daha pahalı hacı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi