Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi] Beşiktaş:2 - Rapid Wien:0 [15.12.2010 - 22:05]

Başlatan CR7, Aralık 11, 2010, 14:39:06

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

beşiiiiiiktaaaaaaaaaaaaşşşşşşşşşşşşş bana bi bak :

aşığım sana.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

yuNuS1903

KeePSaKe

Since 1903

BJK_Kübra

Zapo sakatlanınca dedim kesin Quaresma'da sakatlanır birazdan öylede oldu harbiden:( neyse maçı aldık ya enazından:)))
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Ersin Develi

Quaresma ve Guti aynı anda sahada olduğu zaman o kadar rahat izliyorum ki maçı,içerdeki Porto maçı hariç bütün maçlar rahat geçti,Avrupa maçlarını bu kadar rahat izleyeceğimi hiç tahmin etmiyordum.13 puanla gruptan çıktık.
Dün Veli ye kaydım durdum,adam sakatlamak için oynadı resmen.
Guti ye sert giren adama,Ersan çift daldı adam yerde iki tur attı,o pozisyonda Ersan a olan sevgim bi kat daha arttı

RCA

ersin, ersan istikrarını korusun 10 yıl besıktasta kalır.. modern bir defans oyuncusu.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Ersin Develi

Ersanın dışında,Cenk,İsmail,Necip,Ali bunlar biraz daha kendini geliştirsin uzun yıllar Türk oyuncu sıkıntısı çekmeyiz

+18 !

Rahat bir galibiyet oldu..

Quaresma'yı o kadar çok özlemişim ki sanki 1 yıldır oynamıyor.. Guti bildiğimiz gibi "futbol profesörü" olarak iş başındaydı..

Ernst'in gol atmasına çok sevindim kendisi adına bu golle artık onu daha çok hücumda görebileceğimizi düşünüyorum.

Ersan'a gelirsek ileriye topu taşıması çok iyi son müdaheleleri mükemmel.. Böyle devam ederse yanına bir tane daha istikrarlı birini bulursak stoper mevkisine 10 yıl adam almayız.. Cenk'in refleksleri mükemmel umarım onu basit harcamayız ve kalemizde 10 yıl rahat kalır.

Genel olarak maçta göze çarpan oyuncular bunlardı ha bir Tabata ve Ali var onlar da kötü oyunlarıyla göze çarptılar ama maçı rahat kazandığımız için kimseyi eleştirmek istemiyorum.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Volkan Abi sende Gökhan Zan ve İbrahim Toraman'dan kaynaklanan kronik bir yerli stoperlere karşı alerji durumu var ;D

NoPasaran

:D

Olabilir valla bilmiyorum..

Ersan kötü oynamıyor ve hemen hemen her müdahalesinde çok çok iyi.

ama ama ama..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Avrupa Ligi'nde Türkiye'nin tek temsilcisi olarak kalan Beşiktaş, gruplardan da çıkmayı başardığı için yaklaşık 10 milyon Euro'yu kasasına koydu.

Bu sezon 15 Temmuz'da Vikingur ile oynadığı karşılaşma ile Avrupa macerasına adım atan Beşiktaş adını son 32 takım arasına yazdırdı.

UEFA Avrupa Ligi'ne kalabilmek için 3 ön eleme turu oynayan ve sırası ile Vikingur, Victoria Plzen, HJK Helsinki'yi saf dışı bırakan Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde L Grubu'nda Porto, Rapid Wien ve CSKA Sofya ile mücadele etti.

16 Eylül'de İstanbul'daki CSKA Sofya galibiyeti ile grup maçlarına iyi bir başlangıç yapan Siyah Beyazlılar, dün akşam Rapid Wien'i İnönü Stadı'nda mağlup ederek UEFA'da son 32 takım arasına kalmayı başardı. L Grubunda oynadığı 6 maçı 4 galibiyet, bir beraberlik ve bir mağlubiyet ile kapatan Beşiktaş topladığı 13 puan ile grup ikincisi olmuştu.

Beşiktaş Avrupa'da 2011 yılında Türkiye'yi temsil edecek tek takım olma onurunun yanı sıra önemli miktarda maddi kaynak da elde etti. UEFA Avrupa Ligi gruplarına Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un kalamaması sonucu Türkiye'nin tek temsilcisi olan Beşiktaş, gruplardan da çıkmayı başardığı için yaklaşık 10 milyon Euro'yu kasasına koydu. Reklam, pazarlama ve yayın gelirleri toplamı karşılığında bu geliri elde eden Siyah Beyazlı kulüp, UEFA'da yoluna devam ederse kazancını arttırmaya devam edecek.

DHA

BerkAy1903

Şerefsiz star tv.. taraftarın sesini aşırı derecede kıstı.. çekemiyorlar herhalde.
19o3