Ana Menü

Matteo Ferrari "Beşiktaşı bedenimde ve ruhumda hissediyorum."

Başlatan CR7, Aralık 10, 2010, 16:50:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Tartışılan adam Erdem Ulus'a konuştu ve gündem yaratacak açıklamalar yaptı.

Beşiktaş'ın tartışılan ve çok konuşulan yıldızı Matteo Ferrari, www.kartalbakisi.com Genel Yayın Yönetmeni Erdem Ulus'a özel açıklamalar yaptı.
İşte Ferrari'nin, takımdan gönderileceği ve kulüpte istenmediği yönündeki eleştirilerden, Başkan Demirören'in açıklamalarına, Schuster ile ilişkilerinden özel hayatına kadar merak edilen konulara verdiği içten cevaplar:

Erdem Ulus: Matteo öncelikle röportaj isteğimizi geri çevirmeyip sorularımızı yanıtladığın için sana teşekkür ediyorum. Beşiktaş'a transfer olduğunda en sevilen, popüler futbolculardan biri olmuştun. Sonra sakatlıklar nedeni ile bir süre forma giyemedin. Bu süreçte insanlar senin özel yaşamını konuştu. Ferrari özel yaşantısına dikkat etmediği için sakatlandı dediler. Sen bu konuda ne düşünüyorsun.

Matteo Ferrari: Öncelikle  ben hala Beşiktaş için önemli bir futbolcu olduğumu düşünüyorum. Sakatlığımdan önce bütün maçlarda oynuyordum. Özel hayatım, diğer futbolculardan çok farklı değil. Benim gibi hareketli sosyal hayatı olan, restorantlara ve bu gibi yerlere giden futbolcular çok. Onları hiç gazetelerde görmüyorum. Türk medyası beni medyatik buluyorsa, bu benim suçum değil.

Erdem Ulus: Türkiye'de ve dünyada bir çok futbolcu, futbol yaşamı dışında kendine zaman ayırır ama bir çoğu bu yönü ile gündeme gelmezken, senin üzerine neden bu kadar gidiliyor.

Matteo Ferrari: Burada mutluyum. Beşiktaş'a önem verdiğim çok kolayca görülebilir. Sakatken dahi takımımı bırakmadım. Bütün zamanımı Ümraniye'de fizik tedavi görerek geçirdim. İstesem İstanbul'dan ayrılabilir, İtalya'ya gidebilirdim. Başka futbolcuların yaptığı gibi tedavime ülkemde devam edebilirdim ama ben Türkiye'de ve takımımla kalmayı tercih ettim. Bu yüzden haberlerde çıkan iddialara çok şaşırıyorum. Gerçeklik payı hiç yoktur. Beni çekemeyenler vardır belki de.Çünkü bu başıma gelen ilk olay değil. Belki benim Türkiye'de olmam o insanları rahatsız ediyordur.

Erdem Ulus: Denizli döneminde sürekli oynarken,  Schuster'in sisteminde yavaş kaldığın yönünde eleştiriler var. Bu görüşe katılıyor musun? Bern Schuster'in seni takımda istemediği doğru mu? Bu konuda onunla herhangi bir görüşme yaptınız mı?

Matteo Ferrari: Sezon başında ilk 11'de forma giyemiyordum çünkü Schuster beni çok iyi tanımıyordu. Ama 3-4 maç sonra Schuster beni oynatmaya başladı. Performansımdan da çok memnundu bana defansın lideri olduğumu söyledi. Oynamamamın tek sebebi sakatlığımdı. Schuster ile aramız çok iyi. Kendisi ile hergün sakatlığımla ilgili konuşuyoruz.

Erdem Ulus: Beşiktaş Başkanı katıldığı bir TV programında, 'Ferrari ile maalesef sözleşmemiz devam ediyor. Menajerine takım bulmasını söyledik. Devre arasında satmak istiyoruz' dedi. Bu açıklamalar hakkında ne düşünüyorsun?

Matteo Ferrari: Sayın başkanımızın açıklamalarını bilmiyorum. Ama ben Beşiktaş'ta kalmak istiyorum. Beşiktaş'ı çok seviyorum. Sahada formasını giyerken, Beşiktaş için bir futbolcudan daha fazla şeyler hissediyorum. Beşiktaşı bedenimde ve ruhumda hissediyorum.

Erdem Ulus: Avrupa basınında, ara transferde Beşiktaş'tan ayrılacağın yönünde sıkça haberler yer alıyor. Schalke, Juventus ve Genoa gibi takımlardan teklif aldığın iddia ediliyor. Bu iddialar doğru mu? Beşiktaş'tan ayrılmak istiyor musun?

Matteo Ferrari: Schalke ve Juventus beni transfer etmek istedigi icin mutluyum. Ama şunu söylemeliyim ki ben Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyorum. Kontratım gereği 2 sene daha buradayım. Samimiyetle ifade etmek isterim ki futbol kariyerimi burada, Türkiye'de ve Beşiktaş'ta noktalamak istiyorum.

www.kartalbakisi.com özel haberidir. Kaynak göstermeden kullanmayınız.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

ferrariye bizden daha fazla para verebilecek bir kulup var mıdır piyasada?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

BrestgerfichZiyaretciMode

Gönderilme korkusunun kokusu da bir ayrı oluyor galiba :)
Not:Giriş yapmaya üşendim :)

Ersin Develi

Bu demeçlerin aldığı ücretle doğrudan bağlantısı olduğunu düşünüyorum.

[KralKartal]

Gece gezersen ruhunda hissedersin. Bi zahmet sen git baskasi gelsin, Ferrari tutmadi Porsche gelsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi