Ana Menü

PFDK cezaları kesti ! 2 Maç Tarafsız sahada Seyircisiz !

Başlatan KeePSaKe, Aralık 09, 2010, 20:26:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Volkan abi 5dk küfüre müsade et gözünü seveyim.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

Ulan pfdk Allah belanı versin! hayallerimi yıktınız bee doğum günümde maça gidicektim sayenizde gidemicemm  >:(   :(
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Ersin Develi

Galatasaray tribünden adam atar.CEZA GELMEZ
Bursa Pkk Dışarı diye bağırır.CEZA GELMEZ
Bursa Beşiktaş maçında Emeniler Beşiktaş'ı Destekler der.CEZA GELMEZ.Ama Beşiktaş'a kötü tezahürattan 30 Bin TL para cezası gelir.
Ankaragücü maçlardan önce stat dışında terör estirir.CEZA GELMEZ
Bursa taraftarı Koltuk Kırar,Koltuk yakar.CEZA GELMEZ.

Yazmaya devam etsem daha da uzar gider ama uzatmayacam daha fazla
Beşiktaş - Bursa maçında stat içinde hiçbir olay olmaz ama Stat içinde olan olaylar diye ceza gelir.

Onlar kendini teksas olarak tanımlıyorlar ama onlar olsa olsa TOPsas olur,bunun farkında değiller.
Ha birde şu var Beşiktaş taraftarının sabrı taşarsa,ne koltuk kırmayla kalır ne de koltuk yakmayla..

keskinli

hem tarafsiz saha hem seyircisiz?
bu nasil bi mantik?
bu neyin kini?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 09, 2010, 23:24:55
hem tarafsiz saha hem seyircisiz?
bu nasil bi mantik?
bu neyin kini?

Ağızlarına s.tık'da ondan abi.
Onlarda farkındalar geçen hafta ağızlarına s.tık bi daha ki seferde oralarını buralarını öpeceğimizden..
Bölünür senin için uykular!

keskinli

ceza direk futbol takimiza veriliyor
hadi biz taraftar olarak sucluyuz bizi cezalandiracaklar ama spor takiminin sucu neki deplasmana yorulacak?tamamen lige şike karişmis bu durumda
bu ceza hukuga aykiri bi ceza,böyle ceza olmaz
bizim sorumlularimiz gerekeni yapmali,karara saygi falan diyorlar böyle karara saygi olmaz

Cem Goren

ceza  Saha Olayları  gerekçe gösterilerek veriliyor ama saha olayından kasıtları ne ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

taksimde bomba patlasa stat çevresi güvenliği diye 5 maç saha kapanacak valla
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BerkAy1903

Bursalı vurduk diye ödül vereceğinize ceza veriyosunuz [kufur otomatik editlenmistir]
19o3

saldır beşiktaş

Ben böyle adeletin sistemin.
Ne zaman Beşiktaş'ın lehine karar verdiki bu ş....ler.

Alayınızın inadına Şampiyon BEŞİKTAŞ ulan bu sene.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

- FEDERASYON NEYE GÖRE CEZA VERİYOR -

"İşin doğrusunu söylemek gerekirse, seyircisiz oynama cezası futbolun doğasına aykırı buluyorum ve seyircisiz oynanan karşılaşmaları sevmiyorum. Bu hukuki bir süreçtir. Disiplin kurulu ve TFF böyle bir ceza vermiştir. Bu ceza verilmelimiydi? Bence verilmeliydi. Ancak birde işin başka bir boyutu var. Yıllardır yaşadığım tecrübelere göre, Disiplin Komitesi bu cezaları temsilci ve gözlemci raporları doğrultusunda veriyor. Stadın dışında gerçekleşen bir kavgadan dolayı temsilci ve gözlemci raporlarına göre TFF nasıl hareket etti bunu merak ediyorum. Televizyon görüntüleri ve medyadaki bir kaç yorumcunun Beşiktaş ceza almalı Catania maçında bu böyle olmuştu diyerek bilmeden yaptıkları yorumlara göremi ceza verildi? Çünkü TFF, temsilci, gözlemci ve hakem raporlarına göre ceza veriyor. Bundan önce böyle bir ceza verilmemişti. Ben açıkçası iki kulübede ceza beklemiyordum. Sanıyorum bu bir ilk oldu. Samsunspor-Mersin İdman Yurdu karşılaşmasında sahanın içinde Teknik Direktör  bıçaklandı 1 maç ceza verildi. Hukuki olayları emsallerine bakıp değerlendirmek gerekiyor. Dünyanın neresinde görülmüş böyle bir olay? Guardiola'nın bıçaklandığını düşünsenize. O takım bir daha Avrupa kupalarına katılamaz. Burada enteresan olan bir durum var. Stadın 50 metre dışımı 100 metre dışımı buna kim karar veriyor? Bunlar çok hassas konular sağlıklı kararlar alınması için emsallerini incelemek gerekiyor.  "

Güntekin Onay
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Forza Beşiktaş'ın koyduğu tepki gayet mantıklı!

Diyarbakır'da oynayalım maçı.

Şrfsizsin Fenerasyon !

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Bursaspor maçındaki olaylar nedeniyle Beşiktaş'a verilen iki maç tarafsız sahada oynama cezası onandı. Beşiktaş hafta sonu kendi evinde oynaması gereken Gaziantepspor maçını Antalya'da oynayacak.