Ana Menü

Ferrari için inter devreye girdi!

Başlatan keskinli, Aralık 09, 2010, 18:19:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

İki sezon önce geldiği Beşiktaş'ta çok iyi performans gösteren ancak teknik direktörlüğe Bernd Schuster'in gelmesiyle birlikte Alman hocanın sistemine uymadığı gerekçesiyle yedek kulübesine hapsolan ve Ocak ayında Siyah-Beyazlılar ile yollarını ayırması beklenen Matteo Ferrari'ye Inter talip oldu.

'BİÇİLMİŞ KAFTAN'
Son şampiyon Inter'de teknik direktör Benitez'in Lucio ile birlikte savunmanın göbeğindeki iki isimden biri Samuel'in sakatlanmasıyla bu bölgeye iyi bir alternatif aradığı ve bu Ferrari'yi de 'biçilmiş kaftan' olarak gördüğü öğrenildi.

İsmi daha önce bir diğer İtalyan ekibi Juventus ve Alman Schalke ile anılan Ferrari'nin ise Inter'e ne cevap vereceği merak konusu.

Öte yandan Fernandes anlaşan ve biri yabancı forvet olmak üzere 2 oyuncu daha almayı planlıyan Beşiktaş'ta,  "Kim gidecek?" sorusu da yanıtını buluyor.
HTSPOR.COM / ÖZEL HABER / Erdem KELEŞ
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ferrari gidecekte kardeşim hedefleri olan bir klubun savunmasında Toraman Ersan yeterli olacağınımı düşünüyorsunuz anlamıyorum ben..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

nasil olduda gözden bu kadar düstü ferrari anlayamdim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 09, 2010, 18:25:16
nasil olduda gözden bu kadar düstü ferrari anlayamdim

Ben sana deyim abi..

Adam sakatlık geçirdi.
Zaten ağır bir adamdı ve bunu atlatması zaman alacaktı..
Schuster geldi ve Ferrariyi hep böle ağır olacak diye istemedi çünkü savunma ilerde kurulacak dedi..
Ferraride bu durum karşısında çalışmadı sene başı idmanlarda
Çalışmadıkça daha da geriye gitti..
Sonra Ferrari çok ilerde oynadığımız maçlarda hata yaptı gözüktü. Aslında hata Ferraride değil AŞIRI ilerde oynayan savunma sistemimizdi ve Bu ferrariye patladı..
Tam düzelecekken yeniden sakatlandı sene başı idmanları eksikliği yüzünden.
Ve şimdi Herkese göre en kötü oyuncu Ferrari..

Bana göre Mateo Ferrari bu takımın en iyi savunmacısı hatta bu ülkedeki şu an oynayan en iyi 3 savunmacıdan birisi.

1-2 ay zaman verilip sürekli oynatılırsa Savunma gücümüz ciddi oranda artar..

Ama artık çok geç , çünkü hoca istemiyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Gidecekler arasında Zapo,Fink,Ferrarinin adı geçiyor,bunlar giderse defansta alternatif kalmıyor.
Uefa,Lig,Türkiye kupası,Türkiye kupasını geçtim de diğer branşlarda kalan isimlerin Beşiktaşı taşıyacağını zannetmiyorum

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 09, 2010, 20:36:54
İbrahim Öztürkü alacaklar ya
;D

Gökhan Zanlara Toramanlara dayanamıyoruz..

Allahtan Zan gitti Toraman var bir tek buna birde İ.Öztürk eklenmesin ;D
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

sivok ferrarinin yoklugunu dolduracak bir oyuncu bence.antreman eksiğini giderene kadar idare ederiz diye düşünüyorum.ferrari'yi iyi bir paraya satmak iyi olur.

Cem Goren

gidicekse eğer adam gibi bi paraya gitsin.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

fernandes ve sıvok gelecek
fernandesın savunma oynadıgı da soylenıyor..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !