Ana Menü

[STSL] Eskişehirspor - Beşiktaş [10.12.2010] [20.00]

Başlatan BerkAy1903, Aralık 06, 2010, 00:39:25

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Normal şartlarda olsa Guti'ye kızardım..Yine söylüyorum kartlar çok amatörceydi,Gutiye yakışmadı ama burda öküzün altında buzağı aramaya gerek yok hemen medyanın gazına gelip.
Gs ve Bursa maçının yıldızı kuşkusuz Guti'ydi,ondan sonra ki Hafta gündem Guti'ydi ama oyunundan çok spekülasyonlarla.
2.71 promil alkollüymüş,Schuster mi başka birisimi hatırlamıyorum,Dedi ki; 2.71 promil alkol alsa bırakın araba kullanmayı,bardan çıkamazdı.
Guti bir hafta boyunca ana haberlerin bile manşetindeydi,magazin haberleri de cabası.
kameramanları dövecekti nerdeyse,haberi izleyenler bilir.
Bir insanın üzerine bu kadar gidilirse,sonuç işte böyle olur.
Bravo [edit!] medya amacınıza ulaştınız

carsi52

Guti çıktı takımda kazmalar kaldı 1 tane ofansif oyuncu yok kadroda.
Ali Kuçik'e verilen şansı şuana dek kullanamadı Ali neden bu kadar kötü oynadı anlamıyorum  :-\

Aslında dicek birşey yok Gutinin kırmızısından sonra yapıcak birşey yoktu.
Ama nasıl bi zekadır Erhan Güveni oyuna almak ?
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Bu takım ne zaman şampiyonluk yolunda iyi gitse mutlaka bir aksilik çıkıyor kim olursa olsun...
Since 1903

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 10, 2010, 22:35:41
erhan guven mantigini halen dusunuyorum

Bende acaba ne sebep olabilir ki  :-\

Ali çıkartıp Hakan Arıkanı alsan sağ beke koysan bile anlarımda Erhanı anlayamıyorum..

Cem Goren

hoca olsam ve deselerki al 1kişi fazla oynayacaksın erhan'ı oyuna al alırsam i...yim ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

sebep bence şu:
Guti ile geliştiriyorduk tüm ataklarımızı Ali çok etkisiz kalıyordu.
hoca 10 kişi kalınca 4-3-3'ten vazgeçerek 4-4-1'e dönmek istedi veya 4-5-0 ve Hilbert'in enerjisinden faydalanmak istedi.
Tabata'yı sokamaz mıydı peki diye soracak olursak da bence Hilbert Tabata'dan daha defansa yatkın diye düşündü ve onu ileri atarak Erhan'ı beke aldı. Başka da bir sebep düşünemiyorum
asıl sorun neden 3 değişikliği de kullanmadı 1-0'ken müdahale etmedi?

ayrıca bugün Ernst'i hiç beğenmedim ben. 2 adım öteye pas atamadı.
devamlı topu rakibe teslim etti.
Necip'in defansif yönünün olduğunu düşünmüyorum demiştim. gerçekten de defansif yönü yok bence.
bugün alkışlanacak 4 isim vardı Ersan-Hilbert-Aurelio ve Cenk. gerisi fasafiso.

ve Tabata-Fink-Holosko-Zapo gibi isimler varken niye Tello gönderildi? Erhan gibi isimler varken neden Erkan Zengin gönderildi demekten insan kendini alıkoyamıyor.

ayrıca umarım şu takıma Sezer Öztürk ve Yekta gelir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

ernst konusunda hem fikirim, cok kotuydu..

Aurelio orta sahadaki en iyi adam oluyor het mac. Bu kadar elestiri bosuna yapilmis bu adama.

neyse olan oldu benim korkum gelecek transferler havlu atilan lige mi gelecek..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

lige havluyu attık ama sezonu kupasız kapatmayalım en azından türkiye kupasına abanalım yada ne bileyim avrupada dişe dokunur işler yapalım ya.

maçı izlemediğim için hiçbir yorumda bulunamıyorum aslında iyiydi böyle ya kafam rahat :)

BerkAy1903

19o3

Grocbenn

Kalite olarak baktığımızda Eskişehir'in hücum zenginliği bizden çok daha iyiydi..Daha kaliteliydi..Rahat rahat da yendiler..

Biz bu kadroyla geçen hafta olduğu gibi anca savaşarak kazanabilirdik..Ama maalsef dün bundan eser yoktu..

Ernst mücadeleci yanını bırakmış Gutivari hareketler yapmaya çalıştı..

Guti resmen ihanet etmiştir..Başkan kaptanlık falan diyor..Sakın derim..

Ben bu sezon Necip yüzünden gol yememizden bıktım..İnanılmaz düşüşte..Daha maçın başında adamın bileğine basıyor..Bu maçta 2 kez kırmızıyı görebilirdi..Dengesiz oynuyor..

Ali Küçik şuanda Süper Ligde oynayacak fizikte değil..Bank Asya bile oynayamaz..Çok zayıf daha pişmesi gerek diyecem ama adam 19 yaşında..19 yaşında çoktan buraları geçmesi lazımdı..O yüzden bugün son kez 11'de oynadı diyebilirim..

Schuster geçen hafta çok iyi hamleler yapmıştı..Ama bu maçta ikinci yarında Necip'e dayanması..İsmail ile değiştirebilirdi..Tabata'yı değerlendirmemesi..Neyse alıştık artık..

Sonuçta havlu attık denmesede oldukça uzaklaştık şampiyonluk mücadelesinden..

saldır beşiktaş

Çok dar ve olanakları sınırlı bir takımımız vardı sahada.
Guti atılınca zaten kazanma ihtimalimiz kalmadı.

Guti için bir parentez açmak istiyorum yapılan fauler çok canını sıkıyor olabilir.
Sende biliyorsun bu takım sensiz kazanamayıcağını niye yapıyorsun be abi o hareketi.

Neyse lig artık çok zor uefa'ya yüklenilmeli.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Sezer Öztürk'ü bende istiyorum valla :D

Tabatayı yollasınlar Sezer'i alsınlar hem yabancıdan kurtulmuş oluruz hem yerli kazanırız..

Cem Goren

ya tabatanın yerine beni bile alsan daha iyi oynarım şu 108kilo halimle. arada omuz atarım falan.