Ana Menü

Çocuklar İnanın...

Başlatan Cem Goren, Aralık 03, 2010, 22:48:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Cenk Gönen 1988
Ersan Gülüm 1987
Rıdvan Şimşek 1991
İsmail Köybaşı 1989
Onur Bayramoğlu 1990
Necip Uysal 1991
Ali Kuçik 1991

Şunları yazarken bile bi mutlu oluyor insan. Şu gençleri koruyabilirsek ve onlarda kendilerini bozmalar ise önümüzdeki yıllarda Türk Futboluna damga vurabiliriz.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Daha da gelecektir yeni yetenekler birkaç yıla.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Cenk'in durumu iyi şuan 1.kaleci konumunda.
Ersanın durumuda çok iyi büyük ihtimal Sivok gelince ikisi beraber oynar.
Rıdvan hakkında birşey söyleyemiyorum bu kadar büyük bi sakatlıktan sonra kendisini toparlarsa yolu açık toparlayamazsa..
Onur'un yeteneği hakkında birşey demek için çok erken ama içimde ki ses nedense birşey olmıcak diyor (İNŞALLAH yanılırım)
Necip gerçekten çok beğeniyorum insanlığıda futboluda aynı çok iyi ama işi malesef çok zorlaştı aurelio,ernst ve fernandes..
Çooook çoooook zor işi yani.
Ali Kuçik kendine bakarsa ve forma şansı bulursa başarılı olucağına inanıyorum.

Ama bu oyuncuların içinde adam gibi şans bulucaklar Cenk,Ersan,İsmail ve birazda Necip diye düşünüyorum.
Bursa maçında Tabata olmazsa Onur oynar mı bakalım.
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Aslında ne zamandır bende,bahsettiğin bu konuyla ilgili birşeyler yazmak istiyordum..Çok Güzel bir konuya değinmişsin Teşekkür ederim.
Söylediğin gibi önümüzdeki yıllara damga vurabilecek gençlerimiz var,bunun yanında Schusterde bir avantaj,altyapıya önem veren bir hocamız var,Schuster eğer uzun yıllar kalırsa takımın başında çok güzel şeyler olacak.
Yukarıda yazdığın oyuncuların hepsi,sadece futbolla gündemde olabilecek karakterde oyuncular.

Cenk: Çok ümitliyim..Refleksleri,oyun içinde defansla konuşmaları,kendine güveni hepsi çok iyi.Bundan sonra daha çok şans bulacak,bu şansıda iyi değerlendireceğine inanıyorum.

Ersan: Kısa sürede adından söz ettirdi,başarılıda,eğer bu çizgide devam ederse daha da iyi yerlere geleceğine inanıyorum.

Rıdvan: Sağ tarafta iyi işler yapıyor,güven veriyor en azından,sakatlık inşallah onu olumsuz yönde etkilememiştir.

İsmail: Biraz daha pişerse,önümüzdeki yıllarda sol bek'e adam aramayız.Özellikle bindirmeleri,ortaları ve şut çekmesi önemli bir faktör.Uzaktan 2-3 tane golünü hatırlıyorum.

Onur: Pek izleme fırsatımız olmadı,ama oyunda olduğu süre iyi işler yaptı,kendine güvenmesi önemli bir avantaj.

Necip: En çok güvendiğim oyuncu,ilerleyen yıllarda Avrupanın kaliteli takımlarında oynayacağına inanıyorum.

Ali: Ali'den de çok ümitliyim.İlerleyen yıllarda kendini fazlasıyla kanıtlayacak.

Dediğim gibi Schuster çok önemli bir avantaj,bunu kullanabilirsek Barcelona gibi alt yapıdan önemli yıldızlar çıkarabiliriz..

Yeterki..
Çocuklara İnanalım
İnanın Çocuklar...

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

su cocukları ılk 11de sırıtmadan oynatıyoruz

--------cenk-----------

rıdvan---x---ersan--ismail

x----onur---necip-----x

--------x--ali-----------

daha ne olsun
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Schuster'in katkısı çok büyük,dediğin gibi hiç biri sırıtmadı şimdiye kadar,maşallah diyelim,bi tane de nazar boncuğu bulayım ben :)

Ersin Develi

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

İsmail ve Onur ve Cenke  güveniyorum nedense..

Necip bana hep aynı kalacak gibi geliyor :-\ Yani limit bu kadar gibi..

Ali Kuçik benim hayalimdeki Beşiktal forvetine uyan forvet tipi olmadığından yorum yapamıyorum.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Cenk'e çok güveniyorum ve kalede güven veren isimler genelde başarılı oluyorlar. Eğer böyle devam ederse 10-15 yıl kaleci sıkıntımız olmaz.

Ersan'a gelirsek bu ülkede defans oyuncusu olmak hiç kolay değil. Güveniyorum,inanıyorum ve umarım sonu Gökhan Zan gibi olmaz.

Rıdvan'ın yetenekli olduğu konusunda kimsenin şüphesi yok fakat geçirdiği sakatlık onu etkileyebilir. Toparlayacağı konusunda ona güveniyorum.

Kanat oyuncusu sıkıntımız her teknik direktör zamanında yaşanmıştır İsmail bunu kapatabilir. Biraz dağınık oynuyor ama beğeniyorum süratli ve ortaları da fena değil.

Az izlememe rağmen topu Onur'un ayağına çok yakıştırdım kendine güveni de üst düzey başarılı olacağına inanıyorum.

Necip bu takımın vazgeçilmezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bazı oyuncular olur çok üst düzey oynamamalarına rağmen takıma çok büyük katkı sağlarlar Necip öyle bir oyuncu.

Gördüğüm kadarıyla Ali hızlı,hırslı ve mücadeleci bir forvet tipi kısacası "pire gibi" çok az izlediğim için şimdilik sadece iyi dileklerimi sunabilirim sanırım. Umarım Ali de bu takımın vazgeçilmezi olur.