Ana Menü

SON DAKİKA..! Fernandes Beşiktaş'ta..| Istanbulda UCAK INDI!

Başlatan Ersin Develi, Kasım 27, 2010, 17:37:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

aynen laf sokmus ve bence haklıda
bır antrenorun ıstedıgı oyuncu dısında oyuncu almak tamamen mantıksızdır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

yuNuS1903

Fernandesın Numarası Kac Olucak Smdıden Alalım Formasını   :ok :bjk

eyup1903

Brestgerfich

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 02, 2010, 23:25:34
kanat niye düşünmüyor bunlar ya.

Fernandezden umudum çok . Hayırlı olsun
Sağ kanatta Hilbert'i düşünüyorlar sanırım abi. Ekrem'in dönüşünü ya da ara transferde savunmanın sağına bi oyuncuyu düşünüyor olabilirler.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

Alıntı yapılan: eyup1903 - Aralık 03, 2010, 00:53:12
10 numarayı giyebilir

delgado gıydıgı ıcın bu sezon boyunca kımse gıyemıyor 10 numara
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İMKB'ye gönderdiği yazıda Manuel Fernandes'in transferi için görüşmelere başlandığını bildirdi.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:
"Şirketimiz, Valencia?nın oyuncusu Manuel Fernandes?in transferi konusunda görüşmelere başlamıştır."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

aa dun schuster acıkladı ya sıkıntı olmasın gec bıldırdıgımız ıcın :D zaten hemen o yuzden bıldırmıslerde sıkıntı olmasın dıye boyle bı sorun olmaz ıns
www.erdemeksi.com

Ersin Develi

Quaresma, vatandaşları Fernandes ve Almeida ile Beşiktaş'ı kimsenin tutamayacağını söyledi.
Ocak ayı için yabancı transferinde sona doğru gelen Beşiktaş'ta, Fernandes ve Almeida'ya kefil olan Quaresma, "İkinci yarı bizi kimse tutamaz. Fernandes ve Almeida gibi ayaklarını ve kafasını çok iyi kullanan iki yıldız gelecek. Taraftarlarımız muhteşem Beşiktaş'ı izlemeye hazır olsun" diye konuştu.

Ayakta alkışlanırlar

Almeida ve Fernandes'in Beşiktaş'a çok büyük katkıları olacağını belirten Quaresma, "Futbolun güzelliğini göreceksiniz. Futbol bir şovdur, izleyenler keyif almalılar. Hem Fernandes, hem de Almeida taraftarlarımızın ayakta alkışlayacağı isimler olacak. İkinci yarı bizim için bambaşka olacak" dedi.

Quaresma böyle konuştuğuna göre Almeida da geliyor heralde :)

eRe

www.erdemeksi.com

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alalim boyle gencleri... Teknik direktor istiyorsa alinmali, geliyoruz yavas yavas ama saglam !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Bir zamanlar İspanya'da Real Sociedad forması giyen ve daha sonra Türkiye'ye dönerek Antalyaspor'da güzel bir futbol sergileyen Necati Ateş, Beşiktaş'ın Fernandes transferini HABER1903.com'a değerlendirdi.
Ateş yaptığı açıklamada;
"Fernandes Beşiktaş için büyük transferlerden biridir. Everton'dan iyi bir oyuncu olarak Valencia'ya transfer oldu. Geçtiğimiz sezon devamlı oynuyordu. Ben ona karşı oynamadım fakat devamlı takip ediyordum. Fernandes çok iyi şut atar. Bire birde oldukça iyi bir futbolcu. Beşiktaş'ın orta sahasına çok kaliteli bir oyuncu daha kattılar. Beşiktaş'a mutlaka iyi bir transfer olacaktır. Beşiktaş orta sahasına baktığımız zaman top ile oynayan futbolcular var. Fernandes topsuz alanda oldukça diri ve ayakta kalan bir futbolcu. Ben Dünyada çok iyi oyunculara karşı forma giydim ve Türkiye'de Fernandes'e karşıda oynamak ayrı bir zevk olacaktır. " diyerek sözlerini tamamladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

simdi bu Fernandes , aurelionun genc versiyonu mu?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Valla cem kimse bilmiyor..

Ama daha ofansif sanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

defansa da koyuyolar arada ve dokturuyor ordada :D

tam bır ortasaha
defanstan top alıp ılerıde gol pozısyonu yaratabılıyor
yanı aurelıonun genc versıyonu yerıne
ernstın daha guclu ve yetenıklısı dıyebılırım
www.erdemeksi.com