Ana Menü

Guti Hakkında İnanılmaz Skandal İddia

Başlatan NoPasaran, Kasım 26, 2010, 16:18:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İspanya'da yayınlanan El Periodico gazetesi, Beşiktaş'ın yıldızı Guti'nin, 1995-2006 yılları arasında, tatil beldesi İbiza'da 18 yaşından küçük kızlarla ilişkiye girdiğinin iddia edildiğini yazdı.

El Periodico, İbiza adasında bir cimnastik salonu işleten Tomas Arroyo Rodriguez'in, yaşları 10 ile 17 arasında değişen 13 kızı, aralarında Guti ile Valencia'nin eski kalecisi Canizares'in de bulunduğu birçok kişiye pazarladığının ortaya çıktığını yazdı. Rodriguez hakkında savcının 138 yıl hapis cezası talep ettiğini belirten gazete, bu kişinin yaşı küçük kızlarla tehdit yoluyla ilişkiye girdiğinin ve yaz tatillerinde bazı futbolcularla birlikte olmaları için de zorladığının tespit edildiğini ifade etti. Tomas Arroyo Rodriguez'in mahkemede verdiği savunmasında tüm iddiaları reddettiği, Guti ve Canizares ile arkadaş olduğunu, ancak bu futbolcuların kızlarla cinsel birliktelik kurmadığını söylediği bildirildi.

Söz konusu haberde, 13 kızdan 5'inin mahkemeye verdikleri ifadede Canizares ve Guti ile de ilişkiye girdiklerini iddia ettikleri vurgulandı. 5 kızın avukatının isteği üzerine İbiza Mahkemesi'nin, Canizares ile Guti'nin de ifadelerine başvurduğu belirtildi. Canizares'in, video konferans yöntemi ile mahkemeye verdiği ifadede, suçlanan kişileri tanıdığını, ancak samimi olmadıklarını, Tom·s Arroyo Rodriguez'in ise neşelenmeleri için bazı eğlenceler düzenlediğini söylediği gazete haberinde yer aldı.

Suçlamaları reddetti

Guti'nin ise Madrid'deki evine yollanan yazıya henüz cevap vermemesi yüzünden ifade vermediği öğrenildi. Bunun üzerine İspanyol futbolcunun mahkeme çağrısının Beşiktaş kulübüne yollandığı bildirildi. Guti'nin mahkemeye ifade vermek zorunda olduğu, dava nedeniyle 5 kızın avukatının başvurusu sonucunda tecavüz suçlamasıyla karşı karşıya kalabileceği de ileri sürüldü.

Bu arada Guti'nin, İspanyol gazetecilere konuyla ilgili, söz konusu cimnastik salonunun sürekli müşterisi olduğunu kabul ettiği, ancak küçük yaştaki kızlarla birlikte olmadığını belirttiği ifade edildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Batuhan

ne bu ya bir hafta gay diyorlar bir hafta sübyancı.
Koca hestiy aya bedenem ?

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yuNuS1903

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

18 yaşından küçüklerle ilişkiye giriyor mu bilmiyorum ama Gutide ilişki durumunu gese ile ilişkisi var olarak değiştirdi  :lol
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

GUTİ iki çocuk babası olduğunu hatırlatıp ekledi: "Türk medyasında çıkan haberlerle bana karşı tavır alınıyor; insanlığıma çamur atılıyor."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti Hernandez, basında hakkında yer alan haberlere  tekpi gösterdi.

Siyah beyazlı futbolcu bu sabah yapılan antrenmanın ardından Nevzat Demir Tesisleri'nde basın mensuplarının karşısına çıktı.
Basında, İbiza adasında bir cimnastik salonu sahibinin, yaşları 10 ile 17 arasında değişen 13 kızı pazarladığının tespit edildiği, müşteriler arasında Guti'nin de olduğunu ve İspanyol futbolcunun 5 kızın şikayeti üzerine ifadeye çağrıldığı şeklinde yer alan habere büyük tepki gösteren Guti, "Perşembe günü basında hakkımda çıkan asılsız haberler üzerine konuşmak istedim. Galatasaray maçından önce konuşmak istemedim çünkü maça konsantre olmuştuk. Konsantrasyonumuzun bozulmasını istemedim. Türk medyasında çıkan haberlerle futbolculuğuma ve insanlığıma çamur atıldı. Ben iki çocuk babasıyım. Çıkan haberler tamamen çamur atmak için yapılmış. Bu haberlerin hiçbir dayanağı yok. Düşünülmeden ve araştırılmadan yapıldığını görüyorum. Gazetecinin görevi doğru olanı, olduğu gibi insanlara açıklamaktır. Bu haberi yapan gazeteci ve gazete hakkında hukuki işlem başlatacağım. Benim isteğim ve umudum sabahları uyandığımda bu gibi saçma sapan ve yalan haberlerle karşılaşamamak. Benim amacım burada futbol oynamak ve insanları mutlu etmeye çalışmak" dedi.
İspanya basınında çıkan haberde benim tanıdığım iki kişi hakkındaki davadan bahsediliyor. Ama benim bu davayla hiçbir alakam yok. Ben sadece o insanları tanıyorum. Ama Türkiye'de benim de o davada yargılandığım yazılıyor. İspanya'da hiçbir gazete ve basın yayın organında benim küçük 10-17 yaşlarındak küçük kızlarla cinsel ilişkiye girdiğim hiçbir şekilde yazılmadı. Ama Türkiye'de bu iğrenç şey iddia edildi. Bu şeyler nasıl yazıldı bilmiyorum ama hiç kimse başkasının sırtından rant sağlamak için böyle şeyler yazamaz. Eğer böyle birşey olsaydı bırakın davayı ben direkt hapse girerdim. Ama benim bu gibi şeylerle hiçbir ilişkim ve bağlantım yok. İspanya'da çıkan haberler Türkiye'de çarpıtılarak yazılıyor" ifadelerini kullandı.
Yıldız futbolcu Galatasaray maçıyla ilgili bir soru üzerine ise, Galatasaray karşısında alınan galibiyetin çok önemli olduğunu belirterek, "Trabzonspor'la olan puan farkının açılmaması için kazanmamız gerekiyordu. Galatasaray'ı yenerek farkın açılmamasını sağladık. Bu sezon özellikle kendi sahamızda puanlar kaybettik. Bizden daha zayıf takımlara verdiğimiz puanlar bizi zor durumlara düşürdü. Öyle bir kadroya sahip takımın daha yukarılarda olması lazımdı. Önümüzde hatalarımızı telafi edecek zamanımız var. Hatalarımızı düzeltip Trabzonspor'un da kaybedeceği puanlarla zirveye doğru çıkmayı planlıyoruz. Bir türlü tam kadro olarak mücadele edemedik. Bu da düzenimizin bozulmasına neden oldu. Ama toparlanmaya başladık. Galatasaray maçında da bunu gösterdik" şeklinde konuştu.
Süper Ligi de değerlendiren Guti, "Türkiye ligi çok önemli bir lig ve çok kaliteli futbolcular var. Diğer büyük liglerle karşılaştırıldığında Avrupa'da başarılı olmak için mantalitenin değişmesi gerekiyor. Futbol oynamaya yönelik bir değişim yaşanmalı. Bu değişim yaşanırsa Türkiye ligi daha iyi yerlere gelecektir" ifadelerini kullandı.
Eski takım arkadaşı Raul'le ilgili bir soruya ise Guti şu yanıtı verdi:
"Elbette onu çok özlüyorum. Çünkü çok uzun yıllar beraber oynadık. Şu anda Almanya'da çok mutlu ama ben Türkiye'de olmasını ve birlikte oynamayı çok isterdim ama farklı tercihler yaptık. Ama iyi ki burada futbol oynuyorum. Kendimi burada çocuk gibi hissediyorum. Eski takım arkadaşlarım ve kulüp yöneticileri beni sürekli arayıp soruyorlar ve benimle ilgileniyorlar."
İspanya Ligi'nde bu akşam oynanacak olan Barcelona - Real Madrid maçıyla ilgili fikri de sorulan siyah beyazlı futbolcu, "Real Madrid'in Barcelona'yı yeneceğini düşünüyorum. Şu anda Beşiktaş'a forma giyiyorum ama uzun yıllar Madrid forması giydim ve Madrid'de yaşayan birisi olarak Real'in kazanmasını istiyorum" şeklinde konuştu.
Guti Hernandez, Real madrid forması giyen Türk asıllı futbolcu Mesut Özil'in de çok iyi bir futbolcu olduğunu belirterek, "Mesut Dünya kupasında oynadığı futbolla isabetli bir transfer olduğunu gösterdi. Real Madrid için çok çok iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum" yorumunu yaptı.