Ana Menü

Getafe Bobo'nun Peşinde

Başlatan ilhan mansız_melis, Kasım 26, 2010, 12:39:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Bobo'nun yeni talibi İspanya'dan..
  İspanyol spor gazetesi AS, Türk futbolcu İbrahim Kaş'ın formasını giydiği Getafe'nin, Beşiktaş'ta oynayan ''Bobo'' lakaplı Brezilyalı futbolcu Deivson Rogerio da Silva ile ilgilendiğini yazdı.
25 yaşındaki Bobo'nun 30 Haziran 2011'de Beşiktaş ile sözleşmesinin sona ereceğini hatırlatan İspanyol gazetesi, Getafe'nin ya ara transfer döneminde ya da sezon sonunda bu futbolcuyu almak istediğini ileri sürdü.
Bobo'nun bu sezon lig ve Avrupa Ligi maçlarında toplam 12 gol attığı ve ''geleceğinin çok parlak'' olduğu vurgulanırken, Beşiktaş ile Getafe kulüpleri arasındaki iyi ilişkilerin transferi kolaylaştırabileceği ifade edildi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Devre arasında Boboyla sözleşme imzalanmazsa,sezon sonunda Delgado ve Tello gibi Bonservis alınmadan gider.

eRe

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 26, 2010, 14:10:56
Devre arasında Boboyla sözleşme imzalanmazsa,sezon sonunda Delgado ve Tello gibi Bonservis alınmadan gider.

delgado ve tello yu alan yoktu bonservıssız bızım yonetım yabancı kontenjanı acıcam dıye bedavadan verdı toplamda 3-4m edecek 2 adamı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Tamam işte onları alan yoktu,bobo nun taliplileri var,devre arasında sözleşme şart

Simurg

boboyu kaybetle lüksümüz yok
bi hata yapıp kaybetmezler umarım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

bobo sözleşme uzatmaz ise yada zorlaştırırsa satarlar

demedi demeyin..

Ayrıca BobonunTürk mevzusu niye kapandı birden onu da anlamadım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Bobo'nun menejerinin parmağı vardır bu işte..

Tam sözleşmenin uzatılma zamanları alacağı parayı yükseltmek için yapılan bir oyun gibi geldi bana..

Ben Bobo'da Nobre'de yapılan hataya düşülmemesi kanısındayım..

Bobo faydalı iyi bir adam ama çok çok kaliteli dünya çapında bir forvet de değil..Verilecek para çok olmamalıdır..