Ana Menü

Serdal Adalı istifa ediyor

Başlatan Simurg, Kasım 24, 2010, 22:05:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Sabah gazetesinin haberine göre Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı yönetim içinde Schuster'e yapılan eleştirilere karşılık istifa edeceği iddia edildi. Spor kamuoyunda Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'i hedef alan ağır eleştirilere, yönetim içerisinden bazı isimlerin destek vermesi, Alman hocanın arkasında duran Futbol Şubesi Sorumlusu Serdal Adalı'yı çok sinirlendirdi. Adalı, bu tepkiler üzerine başkan Yıldırım Demirören'e, "Futbolla ilgili sıkıntısı olan varsa bunu kendi aramızda konuşalım. Gazete sütunlarında okumayalım" diyerek sert çıktı ve Demirören'e istifa resti çekti. Yönetim içerisinde Metin Keçeli'nin başını çektiği ve Ertunç Soğancıoğlu'nun da destek verdiği bir grubun, Schuster'in uyarılması ve gönderilmesi konusunda sert muhalefet yaptığını düşünen Adalı, "Bazı gazetelerde yönetici merkezli haberler okuyorum. Araştırdığımda görüyorum ki bunların kaynakları yönetime kadar dayanıyor. Çok istiyorlarsa, bu işi bırakayım rahatlasınlar" dedi. Demirören ise "Kesinlik yanındayız. Böyle bir şeyi aklının ucuna getirme. Çoğumuz Schuster'in gönderilmesinin Beşiktaş'a faydası olmayacağına inanıyor" diyerek Adalı'yı yatıştırdı.

Fatih Doğan-Sabah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Bir penaltı pozisyonunda anlaşamayan kırk ayrı kafadan kırk ayrı ses çıkartan, kırk dereden su getirten tavırlarıyla sırf kendi fikrinin doğru olduğunu dayatan ayrılıkçı, uzlaşmaz, huysuz zihniyet sahipleri entrikalarına devam ediyor.
Futbol dışında bir çok konuda uzlaşan ama konu futbol olunca anlaşamayan, ortak bir görüş sunamayan gazeteci, yorumcu, eski futbolcu, eski hakem, eski kulüp yöneticileri ve bir şekilde futbolla haşir neşir olmuş beyler konu Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster olunca hocamız aleyhinde büyük bir ittifak oluşturmaları manidardır.

Bununla da yetinmeyen ortaya karışık medya salatası bir taraftan Bern Schuster'e karşı kutsal ittifak devam ederken diğer yandan Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'na karşı yeni bir karşı cephe oluşturularak, yıldırmaya dayalı haberler çıkarmaya devam etmektedir.

Amaç Bern Schuster'i hedef gösterip diğer taraftan başarılarıyla gündem yaratan, tuttuğunu kopartan, yaptığı icraatlarıyla spor kamuoyunda taktirle karşılanan Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nu yıpratarak saf dışı bırakmak mıdır?

Bern Schuster'e yapılanlara karşı dik duruşumuzun üstesinden gelemeyen ittifak şimdi Bern Schuster üzerinden, Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'na mı vurmaya çalışıyor?

Forza Beşiktaş...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Eğer böyle düşünesi varsa 1 sn durmasın..

Çocuk yuvasımı Beşiktaş..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net