Ana Menü

SSL 14.Hafta Galatasaray-Beşiktaş | 28 Kas 2010-19:00

Başlatan carsi52, Kasım 21, 2010, 22:50:38

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

gsnin bence ıki tane pozisyonu var. Hadi 3 olsun. E normal bu. Biz kapanmadık bence bu maç. Olması gereken oydu. Deplasman da bundan daha iyisini beklemek bence hayal olur.

Hem çok kritik durumdayız. Başka caremiz yoktu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Schuster(konya maçı sonrası) : "Türkiye'de 60'ların futbolunun oynandığını bilmiyordum."

Schuster(gs maçı sonrası) : "Madem 60'ların futbolu oynanıyor biz de öyle oynarız bundan sonra. neyinize modern futbol? ALın galibiyet üstüne de. hem de deplasmanda derbi galibiyeti. Akıllı olun aklınızı alırım"

Seviyoruz seni Bernd Schuster!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

bence ıyı oynadık
gs deplasmanında tek kalede oynarsın zorlarsan
ama ondan sonra konya gıbı her geldıklerınde gol atarlar bu takıma
bu takımla aslında suan lıgte yapılabılecek en mantıklı hareket bu
porto macında da aynısını oynadık sımdıde sonuc hep ıyıydı
buyuk macları kazanıcak bır takımımız var yanı
e bı de transferler gelsın sakatlar ıyılessın o zaman daha da farklı olur hersey

besıktasın tek bı sorunu var
oda kucuk takımları cok kucumsemesı!..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

daha yeni geldim kendime yorgunlukdan ölüyorum ama değdi be abi.

GÜCENMEEEEEEEEEEEEEE... :bjk :bjk :bjk :bjk
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Savunma için;
Savunma hattınca İbrahim Toramın adını az duyunca takım pozisyon vermiyor demektir.  ;D Bi kre gereksiz iş yaptı tam 3 kez adamların ayağına pas attı neyseki kaçırdılar  :D

Ersanı hiç beğenmedim. Beşiktaşın savunması ve Milli takıma kadar yükselmiş bir oyuncudan "skora" bu kadar etki edebilecek bir hata yapmaması gerekiyor. Top kontrolü zaten hep zayıftı bu maç patlak verdi bu konuda çalışması lazım. Savunma sadece adam tutmakla olmuyor..

Ancak benim yine şahsi görüşüm Şu ana Beşiktaş savunmasındaki 2 adamda bizim savunmamızda oynayacak düzeyde değiller. Ama yababcı sınırlaması bu ülke futbolunu baltalamaya devam edecek malesef..

İsmail Köybaşıda kötü değildi ama nedense bu çocukta hep bir dengesizlik hisediyorum. Golden önce Gutiye pas verişi felan çok iyi ama ....
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

ısmaıl canlı bomba gıbı ya
her rakıp ceza sahasında gırdıgınde korktum ısmaıl sımdı dusurur falan adamı dıye :D

bu arada sahada bı sıkıntı vardı ya
ersan hatalar yaptı ama herkes sureklı kayıp dusuyordu ve ersanda kaymaktan saglam basamadıgı ıcın hatalar yaptıgını dusunuyorum

toramanın pozısyonsa bombaydı ya :D bı takımın forvetı olsan ancak bu kadar ıyı pozısyon yaratırdı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !

Maça kadar hiçbir umudum yoktu kazanacağımıza dair.

Ama gittiğimiz kafede birden yandaki arkadaşıma 'biz kazancaz lan' dedim.

Eğer büyük futbolcun varsa böyle maçlarda farkını ortaya koyar ve maçı sana hediye eder.

Oynadığımız futbolun kötü ya da iyi olması derbi olduğu için benim açımdan önemli değil. Haftaya da Bursa'ya çakarsak süper olur!

Tebrikler Beşiktaş'ım! Teşekkürler Hz. Guti.

[KralKartal]

Ersan hata yapsada derbi macinda ilk defa oynuyor sanirim, bilmiyorumda heyecan olabilir,
normaldir. Ersan suan bana gore en iyi adam tutan ve en saglam defansimiz.
Gelecekte daha iyi olacaktir. Adami gorunce eskileri hatirliyorum Recepi Alpayi Kadiri Gokhani hatirliyorum,
bize boyle adamlar lazim yurekten oynayan Ersan gibi.

Sonra neden yerli oyuncularimiz yok diyoruz sahip cikin Ersana iste, Toraman ne vermis bilmiyorum ama Ersan onun yapamadiklarini
kisa surede yapti. Zapo ne vermis? Defansimiz eksik, sene basinda dedik, ama Zapoya kaldik, hicbir yabanci Besiktasta oynayacak tip degiller,
Ferrari haric ama daha iyiside olabilir. Ne sivok ne zapo, daha iyileri lazim..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

İsmail 2.golden önce topu nasıl sürdü öyle ya harekette yaptı ;D

Videosu var mı acaba ?
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Dün Beşiktaş'ın kötü oynadığını sanmıyorum.
Gesenin pozisyonlarında hep bireysel hatalar vardı.Pino'nun karşı karşıya kaldığı pozisyonda Ersan ve İbo nun zamanlama hatası
Ersanın topu kontrol edemeyip sabrinin önüne düşmesi,Pino nun vuruşu
Başkada ahım şahım pozisyon olduğunu hatırlamıyorum.
Beşiktaş defans'mı yaptı,Hayır.Sadece deli gibi saldırıp defansın arkasını boş bırakmadı.
Kasımpaş[kufur otomatik degistirilmistir]onya maçlarında cümbür cemaat atağa çıktık,hiç pozisyon yokken,defansın arkasına atılan toplarla gol yedik,ama gs maçında öyle değildi,herkes yerini bildi,defans topu kesti,ortasahadan hucüma çıktık Guti ve Ernstle,Holosko ve Nobre işini yaptı forvette,orta saha da da Ernst Guti Aurello işini yaptı,yine bireysel hatalar olmasına rağmen basit goller yemedik ve ne yaptığını bilerek galip geldi.

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 29, 2010, 15:35:08

Videosu var mı acaba ?

Evet benim de dikkatimi çekti şık bir şekilde sürdü topu :D

Ersin Develi

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 29, 2010, 15:45:35
Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 29, 2010, 15:35:08

Videosu var mı acaba ?

Evet benim de dikkatimi çekti şık bir şekilde sürdü topu :D
Halı sahada yapıyordum o hareketi :)
O hareketin videosunu bulamadım ama geniş özeti var maçın ordan izleyebilirsiniz
http://www.facebook.com/video/video.php?v=482997669312&oid=37161473389&comments&ref=mf

Cem Goren

Alıntı yapılan: Cem Goren - Kasım 26, 2010, 22:36:29
daha öncede dediğim gibi hayatımda ilk defa bu kadar çok ....... olmak istiyorum ;;D
oldum mutluyum ;;D
altın kapılarımız kan oldu tayfun