Ana Menü

SSL 14.Hafta Galatasaray-Beşiktaş | 28 Kas 2010-19:00

Başlatan carsi52, Kasım 21, 2010, 22:50:38

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

şu maçta holosko bizi ya vezir eder ya rezil eder. Guti'nin ara topları onun boş!!! hızı bakalım ne olacak
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Brestgerfich

Wien maçındaki gibi olacağını sanmıyorum ama ben. Defansın arkasında boşluk bırakmaz bence galatasaray. hele bir de gol bulurlarsa iyice çekilirler.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 24, 2010, 16:02:30
İki takımda da önemli eksikler var
Baros - Arda
Bobo - Quaresma
Bunlar birbirlerine denk futbolcular

Bizim kalede sıkıntı var,onların da
Defansta sıkıntı var ama onlarında bizden pek bir farkı yok
Orta saha da onlardan daha iyiyiz
Ernst - Guti - Necip
Ayhan -M.Sarp - Barış
Forvette Pino ları var,Nobre ve holoskodan fazla birşey beklemiyorum ama Nobre geseyi sever :)

Yeneriz yaa :)

arda baros ve cana bjk derbısınde oynayacakmıs kesın olarak
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

Alıntı yapılan: eRe - Kasım 24, 2010, 21:02:39
Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 24, 2010, 16:02:30
İki takımda da önemli eksikler var
Baros - Arda
Bobo - Quaresma
Bunlar birbirlerine denk futbolcular

Bizim kalede sıkıntı var,onların da
Defansta sıkıntı var ama onlarında bizden pek bir farkı yok
Orta saha da onlardan daha iyiyiz
Ernst - Guti - Necip
Ayhan -M.Sarp - Barış
Forvette Pino ları var,Nobre ve holoskodan fazla birşey beklemiyorum ama Nobre geseyi sever :)

Yeneriz yaa :)

arda baros ve cana bjk derbısınde oynayacakmıs kesın olarak
o zaman geçmiş olsun açık ve net

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Simurg

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray ile Beşiktaş arasında 28 Kasım Pazar günü yapılacak dev maçla son kez bir derbiye ev sahipliği yapmaya hazırlanan Ali Sami Yen Stadı, son dönemdeki derbilerde Galatasaray'ın galibiyetlerine sahne oldu.

Ezeli rakipler arasında Ali Sami Yen Stadı'nda yapılan son 12 lig maçından 11'ini ev sahibi Galatasaray, sadece 1'ini konuk Beşiktaş kazandı.

Beşiktaş, Mecidiyeköy'de son 12 lig derbisinden sadece, şampiyonluğa ulaştığı 2002-2003 sezonundakini İbrahim Üzülmez'in golüyle 1-0 kazanabildi.

Ali Sam Yen Stadı'ndaki son 6 lig randevusunu da Galatasaray kazandı.

Ezeli rakipler arasında Ali Sami Yen Stadı'nda yapılan son 12 lig maçında alınan sonuçlar şöyle:

Tarih Sonuç---------- -----28.02.1998 3 - 216.12.1998 2 - 012.12.1999 1 - 031.03.2001 2 - 009.03.2002 1 - 018.12.2002 0 - 105.03.2005 1 - 010.12.2005 3 - 217.09.2006 1 - 029.09.2007 2 - 1 (Seyircisiz)21.12.2008 4 - 212.09.2009 3 - 0

MECİDİYEKÖY'DE 52. RANDEVU
Galatasaray ile Beşiktaş, pazar günkü maçla birlikte Ali Sami Yen Stadı'nda 52. kez karşı karşıya gelecek.

Ezeli rakipler arasında Ali Sami Yen Stadı'ndaki randevularda beraberliklerin fazlalığı göze çarparken, Galatasaray 18, Beşiktaş ise 10 kez galip geldi, 23 karşılaşma da eşitlikle sonuçlandı.

Mecidiyeköy'de yapılan maçlarda Galatasaray'ın toplam 63 golüne, Beşiktaş 56 golle yanıt verdi.

Galatasaray ile Beşiktaş, Ali Sami Yen Stadı'nda ilk kez 9 Ekim 1966 tarihinde lig maçında karşı karşıya geldi ve müsabaka 2-2 bitti.

Son maç ise 12 Eylül 2009 tarihinde yapıldı ve ligdeki derbide gülen taraf 3-0'lık sonuçla Galatasaray oldu.

LİGDE 34. KEZ KARŞILAŞACAKLAR
Spor Toto Süper Lig'de iki ezeli rakip, Ali Sami Yen Stadı'nda pazar günü 34. kez karşılaşacak.

Mecidiyeköy'de bugüne dek yapılan 33 lig maçında, sarı-kırmızılıların 14, siyah-beyazlıların ise 6 galibiyeti bulunurken, 13 maçta da taraflar eşitliği bozamadı.
Ligde Galatasaray'ın kendi evindeki 48 golüne, Beşiktaş 36 golle karşılık verdi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Grocbenn

Bu hafta resmen havlu atmış oluruz..

Bu kadro-sistemle bu kötü G.Saray'ı bile yenmemiz çok zor..

saldır beşiktaş

Galatasaray'ın Konyadan Kasımpaşadan farkı yok.
Bu tip takımlar zorluyor bizi ilk hedefleri bizi durdurmak olucak.
Pino gibi seri adamlarıda var defansımız ne kadar az hata yaparsa şansımız o kadar çoğalır.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

Arda derbide yok!..
G.Saray'da sakatlığı süren Arda'nın Beşiktaş'a karşı oynayıp oynayamayacağı belli oldu.
Galatasaray'da sakatlığı devam eden Arda Turan'ın, hafta sonu Spor Toto Süper Lig'de sarı kırmızılı takımın Beşiktaş'a karşı onynayacağı derbi maçta forma giyemeyeceği açıklandı!..

Kaynak: Maraton.com.tr
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

o degıl herkes bjk yenerse gs gs yenerse bjk havlu atar dıye
hıc dusunulmuyo mu tamam bız yenersek gs havlu atarda
gs bızı yenerse hala puan olarak arkamızda oluyorlar
gs nın sansı oluyorda bızım nasıl olmuyor o zaman ?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Havlu Atmak!!
Antep - Trabzon
İbb - Fener
Gs - Beşiktaş
bu hafta trabzon ve fener puan kaybedecek
Biz geseyi yenersek,haftaya da bursayı yenersek ilk yarı daha da üstlerde bitireceğiz
Ayrıca yenilirsek havlu atacağımızı düşünmüyorum.Şampiyonluğun eenn büyük adayı fenerde 4 puan geride gese den 4 puan öndeyiz

Cem Goren

havlu atmayız ama biraz daha geriye düşeriz o alenen ortada. ama üsttede belirtildiği gibi o kadar enteresan maçlar varken bu hafta kazandığımız an ciddi anlamda avantajlı oluruz bi sonraki haftada bursa önünde kazanırsak yeniden potada oluruz. he 2maçıda kaybedersek kimse polyannacılık oynamasın artık.

Cem Goren

28 Kasım Pazar akşamı Galatasaray Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak ve saat 19.00'da başlayacak futbol şöleninde iddaa oranları; Galatasaray galibiyetine 2,10, beraberliğe 3,10 ve Beşiktaş galibiyetine ise 2,50 olarak belirlendi. Ayrıca "altı – üstü" oyunu için de derbide "alt" oranı 1,60, "üst" oranı ise 1,75 oldu.