Ana Menü

Beşiktaş J.K. - Galatasaray Maçı Biletleri Satişa Çıktı

Başlatan CHEm !, Şubat 28, 2007, 15:10:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

O iki kulubun arasındaki politika...Ama olaya yanlış açıdan bakıyorsunuz geseye yapılmış bir kıyak değil bu. Bizim biletler yuksek tutuldu bunu da yapmak zorundalar enteresan bi durum yani
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: unicorn - Mart 01, 2007, 16:37:23
O iki kulubun arasındaki politika...Ama olaya yanlış açıdan bakıyorsunuz geseye yapılmış bir kıyak değil bu. Bizim biletler yuksek tutuldu bunu da yapmak zorundalar enteresan bi durum yani

Bizim biletler yuksek tutuldu ama bayagı bir yuksek tutuldu.Biz rahatca maca gelebılıyoruz ve gerısını dusunmuyoruz ama bu macı ızlemek ısteyıp te gelemeyecek olan ne kadar taraftarımız vardır.Hatta canlı ornek chem.Bu fıyatlardan sonra dııl maca semte gelmemı beklemeyın dedı.Gerçi o hep bole dıyıp gelıyo ama olsun...

ay_isigi8

Alıntı yapılan: Palermo! - Mart 01, 2007, 16:52:39
Alıntı yapılan: unicorn - Mart 01, 2007, 16:37:23

Bizim biletler yuksek tutuldu ama bayagı bir yuksek tutuldu.Biz rahatca maca gelebılıyoruz ve gerısını dusunmuyoruz ama bu macı ızlemek ısteyıp te gelemeyecek olan ne kadar taraftarımız vardır.Hatta canlı ornek chem.Bu fıyatlardan sonra dııl maca semte gelmemı beklemeyın dedı.Gerçi o hep bole dıyıp gelıyo ama olsun...
diğer canlı örnekler de ayşegül ve ben  :-\ :-[

CHEm !

sen nerden biliyon benim gelmicem deyip geldiğimi :)
valla hertürlü şeyi zorlıcam girmek için bakalım
Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: CHEm - Mart 02, 2007, 11:33:24
sen nerden biliyon benim gelmicem deyip geldiğimi :)
valla hertürlü şeyi zorlıcam girmek için bakalım
Ben kahinimdir bilirim.Valla cem benım ıcın sorun yok amcam bi şirkette calısıyo adam almıs kombıneyı ben dusunmuyorum ama benım tanıdıklarımda var maca gelmek ısteyıp te gelemeyecek olanlar.Sende gelmesen sende haklısın yani

canmert

valla stada girmek için her yol mübahtır :)
inş bilet kalmıştır yoksa ayvayı yedik...

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

freedom forever

Alıntı yapılan: srdr - Şubat 28, 2007, 23:43:17
Alıntı yapılan: bolşevik - Şubat 28, 2007, 23:40:54
arkadaşlar yılda birkere oluo bjk -gs maçı o yüzden yönetim geçirebildiği kadar geçirecek bilet fiyatlarını açık 100 ytl kapalı 200 yapsa yine stad full olur yarına bilet kalmazdı bu maç kaçarmı :D
senin gibiler olursa 500 de olur ....

nedemek bu senin gibiler ayağı takılıyorsun birader , Bu maç yılda bir kere oluo herkes bu maçı bir yıldır beklior bu maçın bilet fiyatları 500 bile olsa bu cefekar taraftar sırf takımlarını desteklemek için bu maça gider bir de forumda yenisin galiba burada herkes kardeşlik duygusuyla konuşuyor,Böyle giderimsi konuşmak beşiktaşlılığa yakışmaz
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

srdr

Alıntı yapılan: bolşevik - Mart 02, 2007, 21:51:18
Alıntı yapılan: srdr - Şubat 28, 2007, 23:43:17
Alıntı yapılan: bolşevik - Şubat 28, 2007, 23:40:54
arkadaşlar yılda birkere oluo bjk -gs maçı o yüzden yönetim geçirebildiği kadar geçirecek bilet fiyatlarını açık 100 ytl kapalı 200 yapsa yine stad full olur yarına bilet kalmazdı bu maç kaçarmı :D
senin gibiler olursa 500 de olur ....

nedemek bu senin gibiler ayağı takılıyorsun birader , Bu maç yılda bir kere oluo herkes bu maçı bir yıldır beklior bu maçın bilet fiyatları 500 bile olsa bu cefekar taraftar sırf takımlarını desteklemek için bu maça gider bir de forumda yenisin galiba burada herkes kardeşlik duygusuyla konuşuyor,Böyle giderimsi konuşmak beşiktaşlılığa yakışmaz
hee yeniyim. yarın kayıt oldum. ne dediğimi anlada öyle cevap ver. insan sevdiğine karşı bazen tepkide verebilmeli . önce anla sonra cewap yaz o.k.
beşiktAŞK - since 1903

BerkAy1903

bende normal ee derbi kadıköydeki fenerbahçe-istanbul bsh bld spor maçının bile en ucuz bilet fiyatı 40 ytl sükretmeliyiz ;D
19o3

canmert

valla maça başladığında hala dışarıdaydım ama sonra karaborsacı buldum yeni açığı 40 liraya aldım maça 10. dakkada girebildim sonra kapalıya kaçtım :)