Ana Menü

Emenike ?

Başlatan NoPasaran, Kasım 18, 2010, 14:09:02

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın Emenike transferine, Karabük Başkanı Feridun Tankut açıklık getirdi: Bu işin ocak ayında olması imkansız. Ancak sezon sonunda anlaşırsak, kendi ellerimle onu Siyah-Beyazlılar'a gönderirim.

Emenike transferi için düğmeye basan Beşiktaş'a, Karabükspor Başkanı Feridun Tankut'tan uyarı geldi. FANATİK'e durum değerlendirmesinde bulunan Tankut, birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. "Ligde en az 30 puanın üzerine çıkmamız gerekiyor. Şu an tehlikeli bölgede değiliz, ama yarın ne olacağı belli olmaz" diyen Tankut, "Emenike iyi bir oyuncu. Bence Beşiktaş'ın sisteminde kendisine rahatlıkla yer bulur. Siyah-Beyazlılar'a uygun bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Türkiye'deki her takımda oynar" diye konuştu.

'Forvette alternatif az'
Ancak öncelikle Karabükspor'un menfaatlerini düşünmek zorunda olduğunu belirten Tankut, "Ara transferde kesinlikle onu bırakmayı düşünmüyorum. Çünkü forvette alternatifimiz yok. Ancak sezon sonunda oturur, konuşuruz. Eğer anlaşırsak, Emenike'yi kendi ellerimle Beşiktaş'a gönderirim. Biz öncelikle ligde kalıp, bir sonraki sezonun planlamasını yapmak istiyoruz. İlk düşüncemiz bu" dedi. Bilindiği gibi Beşiktaş'ın planlarında, Holosko ve bir miktar para karşılığında Emenike'yi almak var.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

:ok

hayvan gibi adam
bu da olabilir. Holosko yerine iyi olur.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Maliyeti düşük olursa Sene sonuna kadar ne verileceği görülebilir..

İyi olursa yeni sezondada devam ederiz, olmazsa gider  :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

abi devre arası vermem diyor
gelecek sezon kiralamayız da.
onun için deneme olacağını düşünmüyorum.

NoPasaran

Ben bunların politika olduğunu düşünüyorum nedense.

Devre arasında bu adam gelebileceğini düşünüyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

emenike can'dır. öküz gibi herif ya. en az 15gol atar bizde yarım devrede bu kadarda iddaalıyım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

takas yaparlar biriyle
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Grocbenn

Youla'dan farkı yok..

Böyle adamlar Beşiktaş'ın futbolcusu değil arkadaşlar..

keskinli

benim hosuma gidiyor emenike
oynadigimiz karabük macindada yazdim daha önceden
oynayan,kosan,hizli ve rakibi yipratan bi yapisi var
tam boboy ilave bi forvet tipi,rakip defanslarda cok acik verdirir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Gelmesin gerek yok.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Beşiktaş'ın Emenike transferine, Karabük Başkanı Feridun Tankut açıklık getirdi: Bu işin ocak ayında olması imkansız. Ancak sezon sonunda anlaşırsak, kendi ellerimle onu Siyah-Beyazlılar'a gönderirim.

BEŞİKTAŞ İÇİN UYGUN BİR FUTBOLCU
"Ligde en az 30 puanın üzerine çıkmamız gerekiyor. Şu an tehlikeli bölgede değiliz, ama yarın ne olacağı belli olmaz" diyen Tankut, "Emenike iyi bir oyuncu. Bence Beşiktaş'ın sisteminde kendisine rahatlıkla yer bulur. Siyah-Beyazlılar'a uygun bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Türkiye'deki her takımda oynar" diye konuştu.

DEVRE ARASI SATMAYIZ
'Forvette alternatif az' Ancak öncelikle Karabükspor'un menfaatlerini düşünmek zorunda olduğunu belirten Tankut, "Ara transferde kesinlikle onu bırakmayı düşünmüyorum. Çünkü forvette alternatifimiz yok. Ancak sezon sonunda oturur, konuşuruz. Eğer anlaşırsak, Emenike'yi kendi ellerimle Beşiktaş'a gönderirim. Biz öncelikle ligde kalıp, bir sonraki sezonun planlamasını yapmak istiyoruz. İlk düşüncemiz bu" dedi.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Alıntı yapılan: Grocbenn - Kasım 18, 2010, 16:57:46

Youla'dan farkı yok..

Böyle adamlar Beşiktaş'ın futbolcusu değil arkadaşlar..

Katılıyorum.

CR7

Youla'dan çok daha güçlü.
Geniş alanda da etkili dar alanda da.
bence iyi forvet.

[KralKartal]

Youla ile kiyaslamak yanlis bence. Ki daha iyi Emenike ;)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Youla'dan farkı yok derken futbol olarak değil tarz olarak diyorum ben..

Yani Youla'yı da Anadolu'dan aldık yine böyle bomba gibi gelmişti bize,şimdi Emenike'de öyle.. Saatli bomba yani elimizde patlaması muhtemel.