Ana Menü

[STSL] Gençlerbirliği:0 - Beşiktaş:2[14 Kas 2010] [16:00]

Başlatan Cem Goren, Kasım 11, 2010, 10:40:20

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

yahu kızarsan kız ancak ayak kırılsın demek ne demek? Biraz mantıklı yorum yapın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Alıntı yapılan: djinonu - Kasım 14, 2010, 18:10:08
varya daha gecen kupa macinda burda benimle beraber küfür edenler penaltiyi kacirdi diye simdi topluca benim gutiye kizmama kiziyorlar...
ve alinti yapiyorsaniz tek o cümleyi alin cünki gerisinin aynisini sizde yaziyorsunuz.
simdi küfür edenleri tam hatirlamiyorum ama benimle küfür edenler vardi ve benim kendi küfür ettigm cevaplari sildigim gibi onlarda silmisler...

Beni kasdediyorsan eğer,geçen hafta yazdıklarım Beşiktaş-Kasımpaşa maçı topiğinde mevcut,noktasını virgülü değiştirmeden duruyor orda.
Alıntı yaptım çünkü AYAĞIN KIRILSIN kelimesinin manasını çözemedim

djinonu

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 14, 2010, 18:15:13
Alıntı yapılan: djinonu - Kasım 14, 2010, 18:10:08
varya daha gecen kupa macinda burda benimle beraber küfür edenler penaltiyi kacirdi diye simdi topluca benim gutiye kizmama kiziyorlar...
ve alinti yapiyorsaniz tek o cümleyi alin cünki gerisinin aynisini sizde yaziyorsunuz.
simdi küfür edenleri tam hatirlamiyorum ama benimle küfür edenler vardi ve benim kendi küfür ettigm cevaplari sildigim gibi onlarda silmisler...

Beni kasdediyorsan eğer,geçen hafta yazdıklarım Beşiktaş-Kasımpaşa maçı topiğinde mevcut,noktasını virgülü değiştirmeden duruyor orda.
Alıntı yaptım çünkü AYAĞIN KIRILSIN kelimesinin manasını çözemedim

sinirlen yazdim

senmiydin bilmiyorum kardes kimsenin günahina girmem
ama yani sinirlenipte sövenler oldu

bende gecen haftanin siniriyle gutiye kizdim cünki cok icim isinmadi futbolcuya.

Ersin Develi

Ben küfür etmedim,sinirlenmeni anlıyorum,gayet normal ama bu tür söylemler yakışmıyor,sadece bunu demek istiyorum.
İlk yarıyı izleyemedim golden sonra kulubeye gitmiş tüm futbolcular,o resmi bulursam ekleyecem buraya

Ersin Develi

djinonu

Ersin Develi

Bence Sorun Özgüven.
Art arda yaşanan puan kayıpları takım içinde rehavete yol açtı.bu maçta bile o kadar gereksiz yere bir panik havası vardı ki,ikinci golde Nobrenin topu şişirmeyerek Quaresmayla buluşturması gol olmasına neden oldu.Bu gol daha erken atılabilirdi,gereksiz bir panik olmasaydı.

Grocbenn

Aslında maçın son dk. larına baktığınızda takımın içinde bulunduğu durumu net olarak görürsünüz..

Forvet Q7 Arkasındaki üçlü Nobre-Necip-Hilbert..Size soruyorum bu futbolculardan hangisi oynadıkları mevkilerin oyuncusu..Tamamen bir kaos var şuan..Kmise nerde oynadığını anlamıyor bilmiyor..

Herkes Holosko'ya kızıyor..Ama adamın yapacak birşeyi yok..Adamın forvet olduğunu burdaki arkadaşlar unutmuş..Bakınız Holosko'ya Slovakya milli takımında..Ve Manisa'da oynarken nerde oynadığına..Üzülüyorum Holosko'nun durumuna..Holosko buna rağmen elinden geleni yapıyor..4-3-3 'ün ileri üçlüsünde kanat oynamak kolay değildir..Çünkü bekine de yardımcı olmak gerek..Holosko bekine yardımcı olmasında hiçbir sıkıntı yok ama bunu yaparken ilerde top tutacak hali kalmıyor..

Çok basit bir örnek..Bobo Kasımpaşa maçında sol açık başladı..Nihat forvet..Bobo 20 dk'da bitti..Maçın sonunda yürüyecek hali yoktu..Oynayamaz çünkü  oranın adamı değil..Aynı şekilde Tabata'da..Fizik güçleri buna müsait değil..Sonra gider taraftar bu adamları ıslıklar..Ama bu adamı ıslıklatan kişiyi alkışlar..

Bu galibiyet iyi oldu ama bana ilerisi için bir ışık vermedi..Gol sevinçleri takım içinde sorun olmadığını gösteriyor..

Bugün Q7-Aurelio-Hilbert'i çok beğendim..Diğerleri görevini yaptı..Yalnız bu takımın fizik gücü şuan kötü durumda..

Eğer Schuster 4-3-3 oynayacağım diye diretiyorsa bizde bu sisteme uygun oyuncularla çıkarabileceği tek 11;

Rüştü-Ekrem(Erhan)-Toraman-Ersan-Üzülmez-Aurelio-Ernst-Guti-Q7-Hilbert-Bobo olmalıdır..

carsi52

İlk yarı gerçekten çok iyi oynadık ama ilk yarının sonunda bulduğumuz gol futbolcuları "aman sakın" psikolojisine soktu.

Tabata ve Holosko benim gözümde tamamen bitti artık devre arası yollandı yollandı yollanmazsa daha kötü bi şekilde elimizde patlar.
Quaresmanın sağında Tabata solunda Holosko olduğu sürece gitmek ister bu takımdan malesef.

Ekrem'i arıyor gözlerim yemin ediyorum..
Bölünür senin için uykular!

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

1 yabancı defans 1 kanat 1 forvet şart bu takıma..

Holosko + Fink verilip üstüne para verilip Volkan Şen alınırsa gerçekten muhteşem bir transfer olur.

Ferrari veya Zaponun yerinede 1 yabancı stoper bizi bu sene bi aksilik çıkmazsa şampiyon yapar.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

rakipler kaybettigi icin altin degerinde puanlar aldik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

bu maçta bu kadar kötü oynamaya hakkımız vardı bence. belki konya maçındada kötü oynayabiliriz. sonra gs maçı zaten o zaman belli olur takımın geleceği.

Cem Goren

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Kasım 15, 2010, 01:18:22
bu maçta bu kadar kötü oynamaya hakkımız vardı bence. belki konya maçındada kötü oynayabiliriz. sonra gs maçı zaten o zaman belli olur takımın geleceği.
haklısın aslında kötü oynarken kazanmak gerekir ama sonuçta kötü oynarken bile en azından girdiğimiz pozisyonlardan gol ile ayrılıp o maçı rahat bi şekilde yürütmek lazım. mesela kötü oynuyoruz ama 2pozisyon 2gol ilk yarıda fena olmazdı hani. ama ikinci yarıdaki oyunun hiçbir açıklaması olamaz bence. bugün o son dakikalarda gelişen gb akınlarından biri gol olsa şu an belkide çok farklı şeyleri tartışıyor olurduk.
altın kapılarımız kan oldu tayfun