Ana Menü

[Ziraat Türkiye Kupası] Gaziantep Bld - Beşiktaş [11.11.2010]

Başlatan Kralkartal21, Kasım 09, 2010, 17:21:16

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

ne yazsam diye düsünüyorum
hani sinirimi bi abi olarak bi mod olarak yansitmayim diyorum
ama olmuyor
sahada oynanan oyunu yediremiyorum kendime
bu küstahligi kabullenemiyorum
3.ligde bile oynayamazsiniz futbolcu bozuntulari
bir gram onurunuz varsa taraftarin önünde diz cöküp özür dilersiniz
ama siz simdi baska seylerden bahsedersiniz,hani rakipler defans yapiyor,rakibnin kalecisi var
rakibin sahasi bozuktu,kalesi kücüktü formalari kolsuzdu
siz ne anlarsiniz bizim incinen gururumuzdan pislik herifler!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Grocbenn

Her takımın kötü zamanı olur..Düşüş dönemi olur..Ama bizim sorunumuz bu değil..Bizim sorunumuz sistemimizle oyuncu özelliklerinin tamamen zıt olması..

Artık inanç,özgüvende kalmamış..Bobo 2 maçtır yürüyemiyor..Dinlendir adamı işte..Holoskoyu forvete koy..Takımın genelinin yürüyecek hali yok..Nihat kasık sakatlığından gitti..

Bu takımın bir şoka ihtiyacı var..Gerekirse 2-3 oyuncu kadro dışı bırakılsın..Ama yeter ki birşeyler yapılsın..

NoPasaran

hafta sonu bu takım nasıl puan alacak Merak ediyorum. Hocanın görüntüsü var mi elinde olan. Hersey orada belli aslında. Balık baştan kokar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 11, 2010, 22:09:35
hafta sonu bu takım nasıl puan alacak Merak ediyorum. Hocanın görüntüsü var mi elinde olan. Hersey orada belli aslında. Balık baştan kokar

Yılmaz Vural'ı getirelim o zaman.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Her puan kaybından sonra beyaz sayfa açalım diyorduk. Defterde sayfa kalmadı artık. Bu takım Bank asya'da bile rahat galibiyet yüzü görmez.

Ulan bi topu kaleye yollayamıyorlar var mı böyle bişey !

15 kornerin 1 tanesi bile ön direği geçmiyor. Ceza sahası dışından Quaresma'nın amaçsız vuruşları hariç şutumuz yok. Saçma sapan pas hataları yapıyoruz.
Adam gibi iki top çeviremiyoruz..!

Anlaşılıyor ki ;

Schuster takımdan umudunu kesmiş. Takım kendinden vazgeçmiş...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eebjk

Demekki olay milyon dolarlık transferlerle dünyaca ünlü hocalarla bitmiyomuş.. Herşeyden önce takım ruhu olmak gerekiyo şuan bizde bu yok..
sadece BEŞİKTAŞ

Ozan Doğan

yorum yapacak çok şey var susmak en iyisi... ama maç bitiminden beri içimden vay anasını diyorum duruyorum yine vay anasını diyorum....

NoPasaran

Alıntı yapılan: L_James_23 - Kasım 11, 2010, 22:11:51
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 11, 2010, 22:09:35

Yılmaz Vural'ı getirelim o zaman.

Ne alakası var yahu..

Çıksın ayağa kalksın..

İnsan sıkıştığı zaman kenara bakar bir yere bakar bu kadar sorumsuzluk olmaz..

Takıma bakıyorum ruh yok Hocaya bakıyorum yemin ederim yardımcısı daha hareketli..

Bi evde herkesin umudunu yitirdiğinde evin babası der "ben herşeyi çözeceğim"

Hoca kendine güvenini yitirmiş, bu çok belli oluyor...

VE İŞİN EN KÖTÜ YANI BU..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

TurkishTank

katiliyorum...hoca benim acayip sinirimi bozmaya basladi..... bize bir ara lazim... milli takim arasimi olur, yaz tatil'imi olur, takim kendine cekilip sorunlarini tartisip cozmesi lazim, her guc gunde bir mac'la asil sorunlara onem gosteremiyoruz.... bir sonraki dusus'e endeksli oluyoruz...

Bu bos vakti nerden bulcaz soru o...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

djinonu

djinonu

Hocaya kimsenin kizmaya hakki yok! Abi futbolcular oynamazsa hocanin sucu ney? Yani holosko oynamiyorsa guti penalti kaciriyorsa tabata kose vurusu dahi atamiyorsa, takimin hilberti necipi ernsti cenki haric kosturan kimse yok
Yani hocanin tek hatasi var eski hocalarin futbolculari kampa aldigi sistemini bizde su an yapmiyor! Ve yani neyi yapalim calismayan futbolculari cope atacaksin abi..atmazsan boyle devam edersin
Cirkeflesen futbolcularida uyarmazsan lincolne benzer yarin ona gore demedi demeyin

KeePSaKe

Niye hocayı bu kadar savunuyorsunuz ki onun da en az futbolculara kadar hatası var madem futbolcular kötü bu adam uyarsın ciddi ciddi konuşsun bunu yapamıyor mu o zaman bu takımda ne işi var ? Yanlış anlaşılmasın Schuster'in kalmasını en çok isteyenlerden biriyim ama bu kötü gidişe dur demesi lazım...
Since 1903

IL Capitano

Maci seyretmedim birsey söyleyemek istemiyorum ama artik bicak kemige dayandi. Kimse evet kimse Besiktastan daha buyuk degil.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

bi takim olamdikki bi türlü
rotasyon hastaligi yüzünden oyuncular bir birinden kopmus
sahada 11 kiside kendine oynuyor,ne yaptiklarini bilmiyorlar
bu kadar kopuk olursan üstelik futbol fakiri cok oyuncu varsa sonuc bu olur
hocaninda,sporcularinda sorgulanmasi gerekiyor
besiktasta mutsuz olan defolsun gitsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin