Ana Menü

Rıdvan Dilmen "Guti ve Q7 nin özel hayatları iyi değil"

Başlatan NoPasaran, Kasım 08, 2010, 23:18:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

http://www.ntvspor.net/videogaleri/futbol/7376/dilmen-yabancilarin-yuruyecek-hali-yok/1

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş-Kasımpaşa maçını %100 Futbol programında değerlendirdi.

Beşiktaş'ın fizik durumunu hiç bu kadar kötü görmediğini belirten Dilmen, "Yabancı oyuncuların özel hayatları iyi değil, sahada yürüyecek halleri yok. Guti'nin de Quaresma'nın da yürüyecek hali yok. Tabii ki bir futbolcunun sakatlıktan çıkması etkileyebilir, ama o kadar hazırlıksızlar ki, fizik olarak iyi değiller. Ernst'in her türlü bahanesi olabilir, Porto maçında da uçuyor, burada da 80'li dakikalarda faul yapmak zorunda kaldı. Kimler sahada diri, aç olan futbolcular. Ersan,  İsmail ve biraz da kendini ispat etmeye çalışan nihat" diye konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster'in Bobo'yu sol kanatta oynatarak büyük hata yaptığının altını çizen Dilmen, "Futbol matematik değil. Futbol kolay bir oyun. Bugün Bobo ile Misimovic'i sol açık yapan antrenörlerden kuşku duyarım. Hagi, Misimovic'i, Schuster de Bobo'yu sol açık oynattı. Hangi futbolsever olursa olsun, Bobo'dan sol açık olur mu? Her şeyi bırakalım. Çalım atar mı, hızlı mıdır, çabuk mudur, orta yapar mı? Hiçbir özelliği olmayan futbolcuları Schuster ve Hagi açık oynatıyorlar. Onlara buradan 1 veriyorum" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

ya rıdvan allah belanı versin senin şeref yoksunu köpek. ulan guti dediğin adamı yorumlamak sanamı kaldı be it. quaresma denen adam daha yeni sakatlıkdan çıktı. ulan sizin gibileri dinliyor ya bu ülke harbi kafasız ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Rıdvanın bu konuşmasını dinleyin bence..

Güzel konuşmuş  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

dinledim radyodan
bunun kadar edit birini görmedim.
magazin muhabirliğine mi başlamış?
Guti'nin sahada yürüyecek hali yoktu doğru ama adam sakatlıktan çıkalı 3 maç oluyor zaten diri değildi geldiğinde de ama bugün ne olursa olsun yine bir şeyler yapmaya çalıştı.
he bu takımda ne serbest vuruşları ne de penaltıları Guti kullanır.
Frikikler q7 veya Nihat penaltılar Bobo veya Q7'nindir.
bu kadar basit.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Ridvan kim, gitsin FB futbolcularinin ozel hayatlarini yorumlasin edemez, Azizin yavrusu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Grocbenn

+18 !

Ersin Develi

Sakatlıktan çıkasını geçtim.
Bu adam perşembe günü 90 dakika üst düzey bir maç oynadı.
Quaresma 1 aydır sakat,sakatlıktan çıktığı ilk maç,ne bekliyosun.
Rıdvan ota b.ka yorum yapmasın.

[KralKartal]

Bu tür adamlara prim veren bizler iste, Ridvan iyi yorumcu.
hadi ya.?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Rıdvan bu konuda hiç bilmeden yorum yapacağını sanmıyorum..

Zaten o hastalığıda takmış durumda..

Messi neden sakatlanmıyorda

Türkiyede

Baros
Arda
Q7
Arda

gibi oyuncular sakatlanıyro sürekli demiş..

Bence haklıda..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

İspanyadaki sahalara bakıyorum,birde Türkiyedeki sahalara
İspanya futbolu bizden kat kat üstün,orası da futbol kasapları yok Türkiyedeki gibi.Örneğin;bilica,egemen,servet vs gibi
Eminimki Messi türkiyede top oynasın en fazla 3 hafta 4.hafta sakatlanır.
Rıdvan iyi bir yorumcu olabilir belki ama fener tarafı çok ağır basıyor ve ona göre yorumluyor genelde,Rıdvanın mantığıyla bakarsak olaya Emre de kendine bakmıyor,özel hayatı berbat,çünkü darbe yemeden sakatlandı

CR7

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 10, 2010, 17:17:33
İspanyadaki sahalara bakıyorum,birde Türkiyedeki sahalara
İspanya futbolu bizden kat kat üstün,orası da futbol kasapları yok Türkiyedeki gibi.Örneğin;bilica,egemen,servet vs gibi
Eminimki Messi türkiyede top oynasın en fazla 3 hafta 4.hafta sakatlanır.
Rıdvan iyi bir yorumcu olabilir belki ama fener tarafı çok ağır basıyor ve ona göre yorumluyor genelde,Rıdvanın mantığıyla bakarsak olaya Emre de kendine bakmıyor,özel hayatı berbat,çünkü darbe yemeden sakatlandı

:ok

güzel cevap olmuş. İspanya'da kasap mı var?
ya da futbol buradaki gibi tarlalarda mı oynanıyor?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

ben rıdvanı besıktas hakkında konustugu konularda %80 haklı görüyorum.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.