Ana Menü

Adanaspor "Yıldırım başkan istesin, Ersan Beşiktaşındır"

Başlatan NoPasaran, Kasım 05, 2010, 23:26:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Adanaspor başkanı Bayram Akgül, Beşiktaş'a kiralık olarak verdikleri Ersan Adem Gülüm için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Akgül yaptığı açıklamada;

- ERSAN UZUN YILLAR BEŞİKTAŞ'A HİZMET EDER -

'' Beşiktaş'a verdiğimiz ilk günde ben başarılı olacağını söylemiştim. Ersan herşeyden önce çok iyi bir insan. Aile yaşantısı çok düzgün bir futbolcu. Bizde oynarkende Adanaspor'da oynayan arkadaşları ve Adana halkınında gönlünü kazanmış biriydi. Bundan sonra performansı dahada yükselerek devam edecektir. İnşallah uzun yılllar hem Beşiktaş'a hem Türk futboluna hizmet eder.

- YILDIRIM DEMİRÖREN NEDERSE O -

'' Yıldırım Demirören ile  çok ciddi bir dostluğumuz var. Ersan'ı bizden ilk istediğinde gözümüz kapalı verdik. Öncelik hakkı her zaman Beşiktaş kulubüne aittir. Onun için Beşiktaş taraftarlarıda bu konuda rahat olsunlar.  Ersan'ı Beşiktaş'a verirken sözleşmede herhangi bir opsiyon fiyatı koymadık. Herhangir bir resmi protokolümüz yok. Ortada verilmiş sözler vardır. Bizim Beşiktaş kulübüne güvenimiz tamdır. Beşiktaş kulübününde bize güveni tamdır. Dolayısıyla herşey yazılı protokel anlamında düşünülmemeli. Beşiktaş'lılara buradan tekrar sesleniyorum; '' Yıldırım başkan istediği taktirde Ersan Gülüm Beşiktaş'ın futbolcusudur'' diyerek sözlerini tamamladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Birisi Yıldırım Demirören ne derse o diyor şaşırdım ;D

Bizim başkanda baya ilerleme var ya :D
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

o zaman başkan sanada istemek kalıyor bu adam bizim olmalı :D
FEDA

eebjk

sadece BEŞİKTAŞ

KeePSaKe

Since 1903