Ana Menü

[STSL] Beşiktaş-Kasımpaşa [08 Kas 2010] [20:00]

Başlatan Cem Goren, Kasım 05, 2010, 00:26:07

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Eğer kötüyse ki kötü bence abartmadan,hakaret etmeden eleştirmemiz çok normal bunda kızacak bir şey yok.Schuster'in bu kötü futbola dur demesi lazım tekrar söylüyorum bu takımda defansa bir takviye şart Kasımpaşa'ya bile basit pozisyonlar verdik...
Since 1903

[KralKartal]

Pozisyon orta sahadan dolayi veriliyor, defanstan dolayi degil, tamam defans iyi degil ama en onemlisi orta sahaya takviye

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Orta sahası en kalabalık olan takım bizden başka yoktur heralde elimizdeki kadroyla düzeltebiliriz ama ben Sivok'un yokluğu,Ferrari nin iyi olmayaşı ve Zapo ile Toraman'ın basit hatalar yapmasından dolayı korkuyorum tek Ersan ile yürümez bu iş onun icin bence ilk defansa takviye yapmak lazım sonra Orta sahaya olabilir diye düsünüyorum...
Since 1903

[KralKartal]

Orta sahan kim bana orta saha oyuncularini sayarmisin? ilk 11de oynayan ama Holosko orta saha degildir.

Grocbenn

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 09, 2010, 16:41:21
Niye biz Denizliyi elestirince, daha dur adam yeni gelmis, Denizli mi cikip oynasin diyen siz degilmisiniz allah askina?

hani ben cocuk degilimde, burada kim ne yazmis hangi goruste az cok bilmem lazimda biliyorumda.

Buna karsiyim, cifte standart olmasin, Denizli olsa, futbolcu oynamiyor hoca mi gol atsin ihsan diyenleride cok iyi biliyorum

elestirmiyeceksiniz cunki bundan oncekinide elestirmediniz, o zaman sadece izleyeceksiniz.

Arkadaşım bence yanılıyorsun..Buradaki kimsenin Schuster istifa etsin diyeceğini  sanmıyorum..Ama bu Schuster eleştirilemez anlamıda katmıyor..Schuster eleştirilir yaptıkları veya yapamadıkları tabiki  konuşulur..

Kendi fikrimce Schuster zerre kadar hocalık yapamadı şuana kadar..Ama bunu yapamamasının geçerli nedenleri var.(Takımın henüz 6 aydır başında olması,Türkiye'yi tanımaması,İstediği golcü transferinin yapılmaması..) Zaten aksi olsa yollar çoktan ayrılırdı..

Şuna dikkat ediyorum..Ben burda Schusterin yanlışlarını yazsam burda hemen skorcu oluyoruz..Denizli ile karşılaştırmalar geliyor..Lütfen bunları geçelim..Herkes beşiktaşın iyiliğini istiyor..Adı üzerinde Beşiktaş forumu burası..Herkes takım üzerindeki fikrini belirtiyor düşüncelerini yazıyor..

Schuster'e gelince dün Basın toplantısındaki ifadeleri,Bursa-Trabzon,Kayseri hakkındaki görüşleri bence yakışmıyor..Bu klüp her zaman etiklikten bahseder..Belkide bu etiklik anlayışı yüzünden diğer bütün rakiplerinden geri kalmıştır...Rakibin başarısına saygı da etikliktir bence..Ama bakıyorum bir kişi tepki göstermiyor Schusterin açıklamalarına..

Taktik-Sistem olayına gelince sahada öyle bir şey göremiyorum..Eyvallah çıksın desin ki..Bu sezon kimse ümitlenmesin ben önümüzdeki senenin  takımını kuruyorum..Ama ideal kadroya bakarsan Guti-Aurelio-Ernst-Toraman-Nihat-Üzülmez yaş ortalaması 32-33 geçelim gelecek olayınıda..Çünkü Beşiktaş'ın elinde geleceğe yatırım yapacak bir kadro yok..Bu ayrı bir topicde konuşulabilir..

Şuana kadar yenebildiğimiz en zorlu takım Karabük sanırım...Schuster Türkiye ligindeki rakiplerini  takmadığı sürece biz ilk yarı havlu atarız..Adamın Türkiye ligini izlemediği Trabzon-Bursa'ya bok atmasından belli..

Son olarak Schuster'in hocalığını devre arasında göreceğimize inanıyorum..Mutlaka eksiklikleri tamamlatmalıdır..Transfer yaptırmalıdır..Schuster istifası anca bunlarda da başarısız olursa konuşulmalıdır..

IL Capitano

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 09, 2010, 16:58:43
ben elestirmedim, bir cok kiside elestirmedi, 1 senesi dolmadan 3-4 aylik surecte elestiri yaparsin ama bela okumazsin,
Denizliye bela bile okumadim, o zamandaki futbolcularada,bela okumak nedir, elestiri mi ?

Soruya soru ile cevap vermekte akillica cem baba ama anlayan anladi beni, elestir, yapici elestir...

anliyorum seni Ihsan.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 09, 2010, 17:15:50
Pozisyon orta sahadan dolayi veriliyor, defanstan dolayi degil, tamam defans iyi degil ama en onemlisi orta sahaya takviye

Dün ilk yrı pozsiyon yoktu..

İkinci yarı yanlış değişiklik poziyona neden oldu..

Bu çok basit bir durumdu oysa :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

bu takimin sahada yaptiklarida taraftara hakarettir
guti penaltiyi atsa bile gutinin ve tüm takimin kötü oldugunu yazacaktim
kasimpasaya karsi oynanan oyun küstahliktir,görev yapmamaktir, grevdir!
kimsede bu küstahligi kabul etmemizi beklemesin
herkes sorumlulugunu kabul edecek
baska takimlari elestirmekle oynadigimizi oyunu aciklamaya kalkan bi hocayi kabul edemem ben
kimsede bulunmaz hint kumasi degildir,övülmeyi bilenler elestirlmeyide kabul edecek
oynadiklari oyunla taraftara bela okuyanlarida ayiplayin!ayrica skor taraftarligi ile suclama yapanlar eski konularida okusunlar!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 09, 2010, 17:31:07
Orta sahan kim bana orta saha oyuncularini sayarmisin? ilk 11de oynayan ama Holosko orta saha degildir.

Ben orta sahadan memnunum Aurelio,Fink,Necip,Ernst,Guti bunlar iyi oyuncular Finki oynatsa bu kadar boşluk olmaz aslında tek Tabata yı beğenmiyorum.Asıl defansımızda 1 tane iyi bir oyuncu var mı acaba ?
Since 1903

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 08, 2010, 22:09:17
Rahat şekilde maç kazanamıyoruz ve bu bana ilerki haftalar için endişe veriyor !!!

Hocam pardon ama maç kazanamıyoruz  ???

Lige havlu atmış bulunmaktayız bu takım bu sene 3. olursa hakkaten başarı olur

Sistemin değişmesini, Schuster'i eleştirilmesini istemiyorum.Fakat onun da bazı şeylerin farkına varması lazım..

Neden Arsene Wenger neden Sir Alex Ferguson'sa o yüzden Bernd Schuster
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

[KralKartal]

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Kasım 09, 2010, 18:33:18

Ben orta sahadan memnunum Aurelio,Fink,Necip,Ernst,Guti bunlar iyi oyuncular Finki oynatsa bu kadar boşluk olmaz aslında tek Tabata yı beğenmiyorum.Asıl defansımızda 1 tane iyi bir oyuncu var mı acaba ?

Aurelio , oynadigi maclarda bitik, formsuz. Fink oynamiyor. Necip, iyi gorevini yapmaya calisiyor. Daha genc. Kaldiramaz her maci.
Ernst elinden geleni yapiyor, banko oynar, Guti 10 numara diyebiliriz. Peki Geriye kalan kim var orta sahada, Q7 var.
Guti Quaresma Ernst, hangisi baski kuracak? Guti kuramaz, quaresma yapar yaparsa ernst hangisine yetissin?
Tabatanin kapasitesizligi takimi etkiliyor, yok bir futbolcumuz, Tumer gibi yerlimiz ! hani nerede?
yok bir Emre B. gibi orta sahamiz, yok bir Arda Turanimiz.

Orta saha IYI degil bu nedenle. Rakibe üstünlük kuracak orta saha oyuncularimiz az. Varsada vasat.

Defansa gelince, defans sorununu ben transfer yapilirken soyledim kac kere, defansa adam sart diye.
Ersan var suan tek guvendigim isim, flas transfer o oldu, ferraride gelirse ersan ve deli ibo bu sene goturebilir,
ama seneye sart defans

carsi52

Birde en çok aurelio denen adamın Necip'i kesmesi koyuyor bana..
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 09, 2010, 18:51:29
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Kasım 09, 2010, 18:33:18

Aurelio , oynadigi maclarda bitik, formsuz. Fink oynamiyor. Necip, iyi gorevini yapmaya calisiyor. Daha genc. Kaldiramaz her maci.
Ernst elinden geleni yapiyor, banko oynar, Guti 10 numara diyebiliriz. Peki Geriye kalan kim var orta sahada, Q7 var.
Guti Quaresma Ernst, hangisi baski kuracak? Guti kuramaz, quaresma yapar yaparsa ernst hangisine yetissin?
Tabatanin kapasitesizligi takimi etkiliyor, yok bir futbolcumuz, Tumer gibi yerlimiz ! hani nerede?
yok bir Emre B. gibi orta sahamiz, yok bir Arda Turanimiz.

Orta saha IYI degil bu nedenle. Rakibe üstünlük kuracak orta saha oyuncularimiz az. Varsada vasat.

Defansa gelince, defans sorununu ben transfer yapilirken soyledim kac kere, defansa adam sart diye.
Ersan var suan tek guvendigim isim, flas transfer o oldu, ferraride gelirse ersan ve deli ibo bu sene goturebilir,
ama seneye sart defans

Oynatsın abi Fink'in diğerlerinden ne kötü yanı var ki daha faydası bile var bence... En azından orta sahadan bir kaç adam sayabiliyoruz ama defanstan 1 kisi bile söyleyemeyiz şöyle iyi diye tek Ersan var onu da 2 maç gördük daha ne olacağı belli değil onun için kesin bir şey söylemek istemiyorum.Ferrari'ye bende çok güveniyordum ama oda bu seneki gibi değil belki sistem kurbanı oldu belki de kendisin de sorun var onun için ben her zaman ilk tercihimi defansa yaparım.
Since 1903

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 09, 2010, 18:00:04
bu takimin sahada yaptiklarida taraftara hakarettir
guti penaltiyi atsa bile gutinin ve tüm takimin kötü oldugunu yazacaktim
kasimpasaya karsi oynanan oyun küstahliktir,görev yapmamaktir, grevdir!
kimsede bu küstahligi kabul etmemizi beklemesin
herkes sorumlulugunu kabul edecek
baska takimlari elestirmekle oynadigimizi oyunu aciklamaya kalkan bi hocayi kabul edemem ben
kimsede bulunmaz hint kumasi degildir,övülmeyi bilenler elestirlmeyide kabul edecek
oynadiklari oyunla taraftara bela okuyanlarida ayiplayin!ayrica skor taraftarligi ile suclama yapanlar eski konularida okusunlar!

guti penaltıyı atsa takım kötü oynadı diye yazabilirdin ama bela okumayacaktın. yani bela okumakla eleştirmek arasındaki mesafe son dakikada kaçan penaltı kadar kısa olmamalı. evet oyun kötüydü ama yapacak birşey yok. ve çok büyük birşey olmadığı sürece schuster en kötü bu sene sonuna kadar görevde kalır. oynadıkları kötü oyun sonrasında taraftara bela okuma gibi bir durumları olmadı kötü oynadılar kazanamadılar. taşak geçmediler taraftarla. farklı noktalara çekmeyin mevzuyu. ben genelde nasıl birisi olduğunu bilmem ama bu yaptığın skor taraftarlığıdır. he eğer gutinin topu gol olsaydı ve biz kazansaydık sende yine aynı şekilde konuşabilecek karakterdeysen o zaman sana skor taraftarı demem yanlış olurdu. ama yapmayacaktın bunu.

IL Capitano

ya bu tartismalari niye böyle kisisellestiriyorsunuz?  ???

herkesin takimina bagli olma sekli baskadir, madalyonun iki yuzu oldugu gibi. Herkes kendi acisindan görur. Forumlarda bu görusleri tartisma yeridir. Mahkeme salonlari degildir forumlar. Bu kadar senedir bu forumdaysak birbirimize duydugumuz saygi ve hosgörusden dolayidir.

Kendi adima konusacak olursam son 2-3 mactir takimi cok kötu buluyorum, bunda sakatliklarin cok buyuk etkisi var, 26 haziran yapilmis bir sezon acilisi da etkili oluyor ama beni en cok endiselendiren, sahada mucadele etmeyen futbolcular, takim rakiplerini ezmiyor. bir isteksizlik var. Defans biraz daha umut veriyor. Buda arkadaki ikilinin bir iki mac ust uste birlikte oynamasindan. ama kaleci konusu cok kötu. Bu kadar tecrubeli kalecilerin bu kadar basit hatalar yapmasi benim mantigim almiyor. Ve hocanin cenki neden oynatmadigini anlatmasi gerek.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....