Ana Menü

[STSL] Beşiktaş-Kasımpaşa [08 Kas 2010] [20:00]

Başlatan Cem Goren, Kasım 05, 2010, 00:26:07

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: Cem Goren - Kasım 08, 2010, 23:22:23

arkadaş anlamıyorum ya inönü diyoruz rakibi boğan atmosfer diyoruzda

birkere demistim bidaha diyeyim
BU FUTBOLCULAR 12ci futbolcuyu öldürdü! bizim yardimimiza el uzatmiyorlar.

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 08, 2010, 23:24:45
Cem bu baskı neden olmuyor dersen bence stat yapısından..

Efes Antik Tiyatrosu gibi stadımız var..
öyle valla abi. porto maçında hani son dakikada bi pozisyon vardı ya Guti ters vuruş yaptı korner oldu. orda olmayan faulü taraftar aldırdı. kutu gibi stad bi anda herkes ayaklanınca hakemde korkuyor ister istemez ve faul'ü veriyor.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Alıntı yapılan: Cem Goren - Kasım 08, 2010, 23:50:42
http://img72.imageshack.us/i/48904999.jpg/ pozisyon burda.

topa vurulduğu anda çizgiye yakın olan lacivert formalı oyuncu yekta kaleci durumunda. ve bobo nun da kaleciden (yani aslında son savunma oyuncusundan) ilerde olduğu açıkça görünüyor..

ALINTIDIR

bu pozisyonsa eğer buz gibi ofsayt..

ayrıca hakem veriyorsa penaltıyı atacaksın arkadaş.
yok golümüzü vermedi bilmem ne filan gibi bahanelere sığınmayacaksın.

ayrıca hemen ilk 10 maçta hoca asan zihniyete sahip taraftar topluluğu oldukça takımdan da kulüpten de cacık olmaz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Kötü oynadık.
kendi sahamızda böyle bir skorun olması
ve bu transferlerle
teknik adamından tut futbolcusuna
azıcık oynayın be!

Odur budur şudur değil artık kazanmak istiyoruz bu takımla bu duruma geliyorsak vay ki ne vay

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Biktim valla, hic zevk almiyorum artik. isterse Messi gelsin. her takim kaybedebilir ama kosmadan, formayi terletmeden yenilmek insana koyuyor.

schusterinde artik hesap verme zamani geldi, ceksinler kenara konussunlar. Hala kendini La Ligada filan zannediyor heralde. Turkiye burasi desinler, takimin issiracak, sahada kavga edecek, aldigi milyon eurolarin hakkini verecek yoksa 10 macta 2 puan almis takimi bile yenemezzsin desinler.

bide ARTIK CENK kaleye gecsin..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

tabatanın bu son dakıkada bok etme ıslemı 2 oldu!

trabzon macındada son dakıkada bunu yaptı
sımdıde gutının vuracagı topa atladı!

mac boyunca duran topların hıcbır degerı olmadıgı gıbı rakıp takım bız korner kullanırken pozısyon buluyor
artık su tabata duran topuda bıraksın bızde top oynamayıda!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 08, 2010, 22:29:02
helal olsun size,benim bile sabrimi bitirdiniz
Allah belanizi versin sizin futbolcu bozuntulari
aldiginiz milyonlar burnunuzdan gelsin
schuster seninde rotasyonuna tüküreyim
yok savunma yapmislarda,yok 10 kisi ile yatmilsrda...
masali birak gerceklere bak artik,bu bozuntu takim senin eserin
yaziklar olsun hepinizede

Katılıyorum bütün söylediklerine abi.

[KralKartal]

Schusteri elestirmek icin 1 sene beklemelisiniz, siz pazartesi Denizli yorumlarini izleyin sadece daha iyi bence,
nede olsa adam siritiyordu ekranlara, iyi konusuyordu politikti, Schuster ne yapacak yahu, varsin sampiyon olmasin,
yeter ki seneye istenilen futbol yansitilsin sahaya, futbol bu, oyle bazen hersey istenildigi gibi olmuyor
BOSQUEYE yapilanlari siz SCHUSTERE yapiyorsunuz, yazik!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 09, 2010, 16:15:13
Schusteri elestirmek icin 1 sene beklemelisiniz, siz pazartesi Denizli yorumlarini izleyin sadece daha iyi bence,
nede olsa adam siritiyordu ekranlara, iyi konusuyordu politikti, Schuster ne yapacak yahu, varsin sampiyon olmasin,
yeter ki seneye istenilen futbol yansitilsin sahaya, futbol bu, oyle bazen hersey istenildigi gibi olmuyor
BOSQUEYE yapilanlari siz SCHUSTERE yapiyorsunuz, yazik!

2 gundur dıl doktugum bu cevremdekılere..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 08, 2010, 22:29:02
helal olsun size,benim bile sabrimi bitirdiniz
Allah belanizi versin sizin futbolcu bozuntulari
aldiginiz milyonlar burnunuzdan gelsin
schuster seninde rotasyonuna tüküreyim
yok savunma yapmislarda,yok 10 kisi ile yatmilsrda...
masali birak gerceklere bak artik,bu bozuntu takim senin eserin
yaziklar olsun hepinizede

derdiniz ne sizin? ne demek oluyor bu bela okumalar filan? takım kötü oynadı az pozisyona girdi veya girmedi kabul haklısınız ama bu kadar ağır hakaretleri söylemeye kimsenin hakkı yok. adam formanı alıp üstünemi bastı? veya taraftarına küfürmü etti? takım kötü oynuyor diye beddualar ediyorsunuz 5 hafta üstüste kazansa 6. hafta allah benim belamı versin ben size zamanında böyle böyle laflar etmiştim diyecekmisiniz? bu yazıyı yazan ve destekleyenler? ayıptır yahu. guti golü atsa böyle yazacakmıydınız yine sayın skor SEYİRCİLERİ?

IL Capitano

ya schusteri niye elestirmiyelim? biz bu takimin taraftari degilmiyiz? takim bu kadar kötu oynarsa , kafadan ilk onbir bu kadar yanlis yapilirsa, sabaha kadar elestririrm.. sak sakcilik yapacak halimiz yok bu yastan sonra..
yanlis anlamayin gitsin diyen filan yok. ayrica her elestride istifa anlamina gelmiyor , bide bi zahmet hemen gruplasmaya girmeyelim, yok Denizliydi yok suydu diye.

[KralKartal]

Niye biz Denizliyi elestirince, daha dur adam yeni gelmis, Denizli mi cikip oynasin diyen siz degilmisiniz allah askina?

hani ben cocuk degilimde, burada kim ne yazmis hangi goruste az cok bilmem lazimda biliyorumda.

Buna karsiyim, cifte standart olmasin, Denizli olsa, futbolcu oynamiyor hoca mi gol atsin ihsan diyenleride cok iyi biliyorum

elestirmiyeceksiniz cunki bundan oncekinide elestirmediniz, o zaman sadece izleyeceksiniz.

IL Capitano

tekrar yaziyorum onu elestirmek istifa etsin demek degil. ayni seyi ben söyliyim o zaman bundan öncekini elestirdiniz bunu niye elestirmiyorsunuz? mantikli olmak lazim Ihsan.

[KralKartal]

ben elestirmedim, bir cok kiside elestirmedi, 1 senesi dolmadan 3-4 aylik surecte elestiri yaparsin ama bela okumazsin,
Denizliye bela bile okumadim, o zamandaki futbolcularada,bela okumak nedir, elestiri mi ?

Soruya soru ile cevap vermekte akillica cem baba ama anlayan anladi beni, elestir, yapici elestir...