Ana Menü

[STSL] Beşiktaş-Kasımpaşa [08 Kas 2010] [20:00]

Başlatan Cem Goren, Kasım 05, 2010, 00:26:07

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ahmet Abi Bela okumuşta,

Sorması ayıp o futbolcuların bize yaptığı nedir?

Beşiktaş futbolcusunun bu kadar Ruhsuz futbol oynamasını ben kabul edemiyorum arkadaş..

Çıksınalr taraftara sövsünler bundan daha az koyar adama...

Kasımpaşa maçındaki mücadele için bence bu forumda az bile eleştiri yapıldı takıma..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

assagida dusuncesini aciklamis Ahmet patron, isteyen hemfikir olur isteyen olmaz ama bir yorumdan dolayi kisisellesmek yanlis. Neyse macin verdigi sinir, izdirap ve azap en sakin insani bile cileden cikarabiliyor..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

skor taraftari deyin,iyi gün taraftari deyin hic farketmez
ben kendimi biliyorum
bundandir suclamalar beni kizdirmiyor
benim kizginligim sadece son mactan dolayi olusmadi
oynadigimiz son maclara bi bakin Allah askina
yendigimiz maclar dahil hemen hemen hic bi macta iste budur diye tatmin edemedi takim
bunca bütceye ragmen,oyunmuz 2.lig takimi gibi
fazla uzatmayacagim olayi
ben sahada oynayan,rakbi isiran cimen yiyen sporcular istiyorum
pesinden basari gelir veya gelmez ama sahada eli belinde gezinen milyonluk adam istemiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

kac yildir oyle oynuyoruz ki? Dedigin gibi ne zaman oynadik, niye gecen senelerde oyle tepki verilmiyor.

Birakin yahu, isterse ligi 15. bitirelim, destek vermeyende katilmaz yazima. Bu nedir

Riza gelir gonderilir, Ertugrul gelir, hadi ordan denir, Denizli gelir, sen kimsin denir,
Del Bosque gelir kasap olur, Tigana gelir, kürdanci olur, Lucescu gelir, hakaretci gayseli olur,
Schuster gelir, basarisiz olur .

Kim gelsin, siz gelin? Cikip SCHUSTER mi gol atsin? ?????
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ozan Doğan

benim kişiselleştirdiğim olay eleştiri dozunun aşırıya kaçması. kimseye sen kötü adamsın filan demedim sadece yapılanların yanlış olduğunu belirttim. evet bizde aynı şekil futbolcular istiyoruz. bundan önceki sezonlarda o tür futbolcu veya oyunu az gördük. ama bu sene daha çok gördük o yüzden 1-2 ay önce çok iyi oynayan takım şimdi kötüyse vardır bunda birşey. ve düzelme ümidi var içimde zamanında oynadıkları iyi oyundan dolayı. ve bende sinirliydim maç sonrası ama maçla ilgili tek şey yazmadım buraya demekki insan kendini kontrol edebiliyormuş? ve o yazılanlar maç siniriyle oluşmuş şeyler değildir. çünkü halen savunulabiliyor o şeyler...

keskinli

pekide ihsan biz kimden hesap soralim?
biri gider avrupada 8 tane yer,avrupada rezil eder
kimi ilk yaridan 14 puan liderin arkasina düser
kimi gider konyaya kimi gider rizeye elenir
biz kime kizalim kime hesap soralim
biz otmuyuz?hic sesimiz cikmasin
onu savunalim bunu savunalim,sadece kendimizi savunmayalimneyse siz iyi besiktasli olun,ben kötü besiktasli
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 10, 2010, 14:16:11
Kim gelsin, siz gelin? Cikip SCHUSTER mi gol atsin? ??? ??
[/b]
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ozan Doğan

her zaman suçlu olarak t.d. gösterilir. zamanında çok yaşadık bunları o yüzden artık son verilmeli bu işlere. futbolcu isterse oynar. kapasitesi bellidir ama bir maç kaybedilirse bunun en büyük sorumlusu futbolcudur geçmiştede öyleydi şimdide öyle.

NoPasaran

ihsan insanlar kiziyor cunku hic bir zaman bu kadar beklenti olmamisti..

insanlar kizginlar cunku bu kadar beklentiye ragmen son iki sezondan 10.hafta itibari ile gerideyiz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş taraftarına da teşekkür eden Yılmaz Vural, "Guti penaltıyı kaçırınca arkamda duran Beşiktaş taraftarları, 'Yılmaz hocam Guti'nin penaltıyı atmasını istemedik. Maçı Kasımpaşa hak etti dediler. Türkiye'nin en iyi taraftarı. Dünya'da eşleri benzerleri yok" diye konuştu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bir Guti ve Quaresma ile beklenti olacaksa olmasin Volkan.

Anelkalar, Kezmanlar, Ortegalar, Guizalar, Hooijdonklarda geldi, ama fener herzaman basarili olamadi.
tek futbolcuyla olacaksa, o zaman Quaresma sakatlandigi icin puan kaybettik, oynar aliriz yine
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

Gittikçe geriye giden bir form grafiğimiz var bunu bu maçta bir kez daha gördük.
Bolca pas yapan bir takımız ama oyuncularımız bu konuda ağır olduğu için istediğimiz oyunu ortaya koyamıyoruz.

Çok kötü ve nedenini anlamadığım şekilde isteksiz bir oyun ortaya koyduk ve Kasımpaşa gibi bank asya seviyesindeki takıma karşı 2 puan kaybettik.
Schuster bir sistem oturtmaya çalışıyor ama takımın gittikçe ısınması gerekirken her geçen maç biraz daha uzaklaşıyoruz istenilen oyundan.

Bu durum tehlike sinyalleri veriyor Schuster'e güvenim var.
Bir şekilde but takımı toparlayacağını düşünüyorum.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan