Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi] Porto:1 - BEŞİKTAŞIMIZ:1 [04 Kas 2010] - 22:05

Başlatan Ozan Doğan, Kasım 01, 2010, 12:22:27

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozan Doğan

ben tartışmak için demedim sadece durumu söyledim ve yalan değil herşey ortada. he diyorsanki sonucun tadını çıkaralım o zaman eyw.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, iki takımın da kazanmak için sahaya çıktığını belirterek, ''İki takım da elinden geleni yaptı. Her iki takım da kazanacak ve kaybedecek anları yaşadı. Deplasmandan 1 puan almamız bizi sevindirdi'' dedi.

Schuster, bu akşam forma giyemeyen Rüştü'nün sakatlığının sabah belli olduğunu, oynaması için tedavi ettirdiklerini, ancak bunun yeterli olmadığını söyledi.

Takıma beraberlik golünü kazandıran Nihat konusundaki soru üzerine Schuster, ''Nihat'ın bu tür gollerini biz de özlemiştik. Kendisini çok önceden tanıyoruz. İspanya'daki oyun şeklini ve bu tür gollerini biliyoruz. Ben kendisi adına daha çok mutlu oldum. Bu tür şutları ve golleri denemeye devam etmeli'' diye konuştu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BerkAy1903

19o3

BJK_Kübra

Nihattan eskiden kalma yetenekten, beklenmedik süper gol; Bobo'nun kaçan süper şutu ve kaçırdığı goller; Ersanın müthiş top çıkarışı ve Guti'yle Deli İbo.. İkinci yarı iyiydik ve baya saldırdık maç hakkımızdı aslında ama olmadı adamlarda bize karşı okadar şanslı ki hemde oynadığımız bütün maçlarda..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

keskinli

fena bi mac degildi
son zamanlarda oynadigimiz maclar arasinda en zevklisiydi
iyi pozisyonlar yakaladik,2yarinin ortalarinda kurdugumuz baskiyi 1gol daha atarak süslemeliydik
olmadi maalesef
alinan sonuclar bize grupten hemen hemen kesin olarak cikma müjdesiydi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Ben açıkcası böyle bir beraberliğe üzüldüm,Kötü oynasak,sevinebilecek bir beraberlikti ama kötü oynamadık,sadece bireysel hatalar yaptık.İlk maçta da Porto ahım şahım top oynamadı,sadece hatalarımızı iyi değerlendirdi o kadar.Birinci golde Hakanın yanlış çıkışı,ikinci golde Zapo nun zamanlama hatası ve maç koptu.Dünde öyleydi,Ersanın çizgiden çıkardığı top haricinde,o kadar tehlikeli bir pozisyonu yoktu.
Hakan maça konsantre olamıyor,eğer pozisyonu takip etseydi adamın zaten bir adım daha atsa düşebileceğini görürdü,yoktan yere bir penaltı,maç 1-0...
İlk yarıda Bobo nun 3.dakikada kaçırdığı golden başka bizimde pozisyonumuz yoktu.Ama ikinci yarı farklı oldu,şans yanımızda olsaydı maç en az 3-1 biterdi,ama şansızdık..

Çok basit top kayıpları yaptık,Guti bile en az 5-6 top kaybıyla oynadı,Hilbert yine vasattı,hep sağ taraftan geldiler,defansta yapamadı,bindirmelerde de pek olumlu değildi,Hilbert sadece yokluktan oynuyor..

Nihat İspanya da yıllarca Forvet oynadı,eğer bizde de forvet oynasaydı farklı beklentiler içinde olurdum,ama sağ tarafta Nihat tan fazla birşey beklemek gerekir,sadece şu atsın yeter,10 tane vursa en az 1-2 tanesi girer..

Tabata'nın 90 dakika boyunca adını çok nadir duydum,bir tane olumlu hareketini göremedim.Devre arasında kesinlikle gitmeli.

İbrahim Toraman'ın yediği ikinci sarı kart çok amatörceydi,o kırmızı kart maçı %90 etkiledi.Ama o pozisyonda kart Guti ye verilmeliydi,ilk pozisyonda faulu yaptı,devam ettirince İbrahim faul yaptı,aynısı Sivas maçında Guti ye yapılmıştı ama hakem ilk faul yapan adama kart vermişti.

İbrahim üzülmez hakkında söylenecek hiç bir şey yok,o yaşına rağmen çok iyi oynadı,attığı deparlar,rakibi 10 kişi bıraktırması :)

Bobo sadece bu takımın değil Türkiyenin en iyi forvetlerinden biri,orta sahadan iki kişi arasından sıyrılması çok güzeldi estetik olarak,vuruşu da öyle,eğer o gol olsaydı delirirdim heralde :)

Maç boyunca küfrettiğim tek bir konu vardı,o da spiker.Bu kadar ruhsuz bu kadar umutsuz maç anlatılmaz,Sanki Barcelona-Kasımpaşa maçını yönetiyor,skor belli ondan umutsuz,Ulan gerizekalı,Porto ne kadar portoysa,Beşiktaşta o kadar Beşiktaş.Böyle maç anlatılmaz,sanki evinde maç izliyor,kendi kendine pozisyonları yorumluyor.Maçı resmen berbat etti.Bi ara maçın sesisi kısıp izlemeyi bile düşündüm.

Ben o kadar karamsar değilim takım hakkında,çok iyi değiliz ama kötü de değiliz,sadece maçlarda bireysel hatalar yüzünden kötü gibi görünüyoruz

IL Capitano

ikinci yari son iki ayin en iyi futbolunu oynadik, mactan önce beraberlige uzulur musun deseler inanmazdim. ama maalesef uzuldum. su ikinci yaridakini oyunun ustune koyarak devam etmeliyiz.

bu arada cska sofiayada tesekkurler.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Sangahli,

Şu İlker yasin malı ile ilgili yazını valla star tv ye at çok beğendim orasını..

Şerefsiz Galatasaraylı !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Bobo'yu,İbrahim Üzülmez'i,Ersan'ı,kısmen Nihat'ı,Ernst'i beğendim.

Biri Hilbert'e orta yapmayı öğretsin.

Tabata çok kötüydü.

İkinci yarıdaki oyunumuz umut verdi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

İlk 50 dakika çok kötü oynadık.
Ondan sonra 25 dakika Schuster'in tam istediği gibi bir oyun ortaya koyduk.
Tempolu rakibi bunaltan bir Beşiktaş vardı sahada.

Son 10 dakika tempomuz düşünce Porto üstünlüğü ele aldı.
Takımın iyi isimleri:Bobo,Nihat,Ersan,İbrahim Üzülmez,Ernst,Holosko.

Bir parantez Nihat'a açalım gol olduktan sonra avazım çıktığı kadar bağırdım işte Nihat bu diye  :)
Bundan sonra izleyelim Nihat'ı.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ersin Develi

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 05, 2010, 18:35:22
Sangahli,

Şu İlker yasin malı ile ilgili yazını valla star tv ye at çok beğendim orasını..

Şerefsiz Galatasaraylı !

Porto - Beşiktaş maçı; dk. 63' Hulk oyundan çıkıyor.
Dk. 75' İlker Yasin Bombası: Hulk'a dikkat etmemiz lazım

Sözün bittiği yer Adminim :) Star tv kör değilse görür bu maçı da bi daha maç vermez bu adama...fener maçlarını anlatmasında bi sakınca yok,fenerin maçlarını anlatsın :)

carsi52

Geçen sene CSKA ile olan deplasmanda ki maçımızıda bu adam anlatmıştı dimi ?
Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

Bu Fucile denen adam bizim sağ kanada ilaç olur ya  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

Gazetelerden birinde vardı zaten Fucile bize ilaç olur gibi bir başlık.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş