Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi] Porto:1 - BEŞİKTAŞIMIZ:1 [04 Kas 2010] - 22:05

Başlatan Ozan Doğan, Kasım 01, 2010, 12:22:27

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

carsi52

Nihat füze yolladı boom patlattı portoyu :D

artık bu maçı alın yani rakip 10 kişi 1-1..
Bölünür senin için uykular!

djinonu

Cem Goren

Cem Goren

toparladık oyunu su an bızım kontrolumuzde

iki gelsin ikiiiiiiiiiiiiiiii

djinonu

iyi puani kaptik cok sükür o bobonun direkte patlayan top girseydi ne saglam olurdu beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
neyse nihat atti insallah bunu atti diye övünmez artik bekleniyordu yani bunun devami gelir insallah bunu diliyelim

carsi52

Maçtan önce bi onlar sonra bizden Toraman kırmızı kart görcek dedim babama kartlar sonrası bi bana baktı noluyo lan dercesine ;D

İbrahim Toraman'a artık forma yüzü göstermezdim ben olsam miladı doldu bu takımda diye düşünüyorum.
Valla bi tek Ersan iyiydi bu gece.

Hocayıda çözemedim neden değişiklik yapmaz anlamıyorum..

ERHUN

Off ulan off... Bobô çok kral adamsın birde orta sahanın ordan vurduğun gol olsaydı... Maç bitti benim aklım o pozisyonda kaldı... Gülüm'e de helal olsun %100 lük golü çizgiden çıkardı.

Bence Toraman ve Aurelio bu takıma yakışmıyor...

NoPasaran

İbrahim Toraman artık defol git be sende..

Deli oluyorum böyle adamlara ya. Kalıbına baksan adam beyni bomboş..

Ulan rakip 10 kişi kalmış üstüne gidiyoruz apaçık moral gelmiş yahu hiç mi kafan çalışmaz adama dalarsın öyle..

Puan beklediğimi söylemiştim Maçtan önce..

Aldıkta..

Nihat hep böle vur artık sana kimse bişey demez ama vur  :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ersan'ın çizgiden çıkarttığı toptan öncesi aurelio öylee bakıyor topa..

Stoper diye bağırıyor takım.

djinonu

Alıntı yapılan: ErhuN - Kasım 04, 2010, 23:59:42

Bence Toraman ve Aurelio bu takıma yakışmıyor...

toramana laf diyecegine kardes

ortada olmayan aurelio ve nihati göze almak lazim
golden baska birsey görmedim ben...
hakana de bu takima yakismiyor...auta cikan topu resmen penalti yapti ya

KeePSaKe

Bu maçı alabilirdik ama olmadı cska 2-1 yenmiş rapid i bence cıktık gruptan ama karsımıza şöyle dişli bir rakip cıkarsa kaybederiz soyliyim bu kaleciyle böyle defansla daha ilerleyemezsin.Defansa acil bir takvie lazım...
Since 1903

carsi52

Rapid 1-2 CSKA

Gruptan çıktık artık diyebiliriz çok büyük bi aksilik olmazsa.

Cem Goren

adama geçen hafta nerdeydin diye sorarlar be Beşiktaş'ım. geçen hafta birazcık derli toplu oynasak en azından ikinci yarıdaki gibi oynasak şu an o grupta lider bizdik. neyse olan oldu 1puan iyidir iş rapid maçına kaldı. şu an grubun diğer maçı ne durumda bilmiyorum ama cska öndeydi en son. o maçın sonucuna göre cska'da iddaalı bi konuma gelebilir. bize düşen rapid'i burda yenip o gruptan paşa paşa çıkmak olacak anlaşıldı.

Ersan Allah razı olsun senden. o ayak nerden çıktı be abicim ya. tam gözlerimi kapatmıştım şansını ......... diye bağırırken ""durun lan ne golü sevinmeyin"" dedin resmen o portolulara.

toraman herhalde nerede faul yapılacağını öğrenmiştir. sivok geldiği an ersan ile bu takımın stoper'i olur bizde sıkıntı çekmeyiz daha. Schuster dayıyıya anlamadım valla toraman atıldı değişiklik yapmadı yine bi kumar oynadı oda tuttu galiba. Neyse kötü başlayan gece en azından kötü bitmedi.

Aç Kanatlarını Süzül Göklere