Ana Menü

{STSL 10.Hafta} Beşiktaş:2 - Sivasspor:1 {31.10.2010 | 19:00}

Başlatan CR7, Ekim 27, 2010, 18:17:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Delgado Tabata Yüzünden Gitti,O zamanda öyle düşünüyordum şimdi de Tabata Delgadonun 4'te 1'i Etmez,Delgado en azından uzaktan gol atıyordu,Frikikten atıyordu,çalım atabiliyordu ama tabata da bunların hiç biri yok,ilk yarı da bi tane frikik kullanmaya kalktı onda da ayağı kaydı.
Tello da Holoskonun yüzünden gitti.

Grocbenn

Beşiktaşın futbol takımının Sivas karşısında son 5 dkda bu duruma düşmesine hakkı yoktur..Rezillikti..

Resmen bamgüm yaptık..İlerde tek pas bile yapamadık..Bu takım iyiye gitmiyor..Fizik olarak da hergeçen gün kötüye gidiyoruz..

Tamam Q7 gelicek..Ama onun gelmesi bu kadar kötü giden şeyi düzelteceğini sanmıyorum..

Schuster'in değişikliklerine takmış durumdayım..Yusuf'u oyuna alıyor fakat oynattığı yer komedi..Bence sol tarafa alsa Tabata'yı ortaya çekse çok daha iyi top tutabilirdik..

Defalarca söyledim..Bu takım bu oyucularla 4-3-3 oynayamaz..Bugün en kötü oyuncumuz kimdi desem herkesin cevabı Holosko-Tabata olur..Yapamıyorlar yapamazlar..

Bugün Guti-Üzülmez-Bobo iyiydi..

Toraman facia..Bu kadar kötü olduğunu hatırlamıyorum..Hava toplarında çok kötü..Ağır..Hilbert iyi değildi yorgundu..Tabata-Holosko vasatın altı..Necip iyi oynuyor..Ama öyle bir hata yapıyorki takımın kaderiyle oynuyor..Manisa-Kayseri-Sivas 3 maçtır hata yapıyor..Çok geriye pas yapıyor..Ama yinede attığı gol ve mücadelesi ile iyiydi..

Bizim bu kadar kötü takım olduğumuzu düşünmüyorum..Ama sisteminiz oyucularımıza uygun değil..Bu sistem ile Nihat-Nobre-Holosko-Tabata her zaman kötü gözükürler..Q7 tam 4-3-3 kanat oyuncusu o geldimi biraz daha iyi oluruz..

Bence bizim defansa değilde kesinlikle hızlı ve  adam geçebilen kanat oyuncusuna ihtiyacımız var..

keskinli

bu kadar kötü oynamanin hic bi bahanesi olmaz
takim yetersiz,iyice belli ediyor kendini
hocanin nihat ve yusufu oyuna almasi ne kadarda caresiz oldugunu gösteriyor
transfer politikasi övüldügü kadar iyi degilmis,iyice anlasildi
tek iyi taraf alinan 3 puan,en azindan kaybetmeye dur diyebildik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

http://ntvspor.net/videogaleri/futbol/7293/vodafone-taraftar-sorusu-besiktassivasspor/1

Beşiktaş ile Sivasspor'u karşı karşıya getiren maç, %100 Futbol programında değerlendirildi. Rıdvan Dilmen, Beşiktaş-Sivasspor maçının Cumartesi günü oynanan Galatasaray-Antalyaspor maçının bir kopyası olduğunu söyledi.
Vodafone taraftar sorusu (Beşiktaş-Sivasspor)

Beşiktaş'ın bugün çok stresli bir maça çıktığını belirten Dilmen, "Beşiktaş bugün olmazsa olmaz denilen bir maça çıktı. Bu maç, Cumartesi oynanan Galatasaray - Antalyaspor maçının bir kopyası oldu. İkinci yarıda konuk ekipler çok daha iyi bir oyun sergiledi. Büyük takımlarımızın, psikolojik ve devamlılık olarak büyük takım olmaktan çıktığını görüyoruz" şeklinde konuştu.

Siyah - beyazlı takımın defans bölgesinde istikrarı yakalayamadığını belirten Dilmen, "Beşiktaş geride kalan 10 haftada defansın ortasını sürekli olarak değiştirdi. Bunda bazen sakatlıkların bazen de Schuster'in tercihleri etkili oldu. Bu kadar hedefi olan bir takım zorunluluktan bile olsa bu kadar değişkenlik göstermemeli" dedi.
Dilmen: Galatasaray maçının kopyası oldu

Guti'nin Beşiktaş için çok önemli bir isim olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, "Aslında Beşiktaş'tan lige kötü bir başlangıç bekliyordum, ancak tam tersi oldu. Sakatlıkların ardından Guti'nin ne kadar değerli bir oyuncu olduğunu daha iyi anladık. Quaresma kadar, hatta daha da faydalısı" ifadelerini kullandı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Maç yorumuna gelirsem ;

Bu senein en temposuz maçı idi tartışmasız. İnanılmaz uyutan bir maç oldu. Ne taraftarın sesi vardı, ne futbılcuların koşmaya hali.

Sanırım mersin maçında  çok yorulmuşusuz.Hiç bu kadar az koşarken görmemiştim takımı..

Sağda tabata solda ortada bobo gibi iki tane "çakma" kanat ile bu iş malesef olmuyor. Tabata ve Holoskonun kanatlarda hemen hemen yokları oynadığı bir 90 dk seyrettik..

Aslında biizm ameliyatımız çok zor değil..

Holosko zaten yok yerine Quresma gelecek ama bir tane sağ tarafa koyacak adam yok. Devre arasında mutlaka ama mutlaka bu bölgeye bir oyuncu alınması gerekiyor. Quresma tarzı elbette onun gibisi imkansız bulmak ama en azından benzerini bulsak bu takımın çehresi %100 değişir eminim.

Ha tabi bir tanede Kanserli yerimiz var. Bunu amaliyat demedim çünkü bu artık bilinen hissedilen bir rahatsızlık..Savunmamız Sivasıkinden bile iyi değil eminim :) Çok kötü..

Oyuncu olarak yoruma gerek yok..

Bugün benec iyi oynayan (2-0 dahilken dahi) oyuncumuz yoktu...

Son 15-20 dk ise rezalet oraya girmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

ya takım kötüydü doğru haklısınız. belli bir sistemimiz yoktu haklısınız ki schusterde doğruladı zaten bunu. nihat kötü holosko kötü katılırım size. fakat hilbertin ne kötülüğü var? adam napsın koca kanatta tek başına git gel yapıyor. evet ilk başlarda kötüydü ama düzeldi sonrada gerek bu maç için gerekse sezon başından beri. anlamıyorumki adamın ne yapmasını bekliyorsunuz? quaresma gibi hareketler yapmasını yada rabona tarzı rtalar yapmasınımı istiyorsunuz. runje ve hakan gibi önyargılı yaklaşıyorsunuz bence.

Ozan Doğan

bir de şu sivaslı futbolculara diyeceğim var. ulan her Beşiktaş maçında aynı şeyleri aynı şerefsizlikleri yapmak zorundamısınız? galip olsanız zaman geçirmenin kralını yaparsınız, mağlup durumdasınız bir ayak kırmadığınız kaldı. bu kadarmı köpek olur futbolcu bozuntuları be. allah belanızı versin hepinizin. hakem seninde versin...

KeePSaKe

BlackOzZy e katılıyorum.Hilbert ten bu kadar çok şey beklemeyin adam görevini yapıyor.Bu maç kötü olsa bile genel olarak iyi bir oyuncu ve şimdilik o bölgede Hilbert ten daha iyisi yok...
Since 1903

IL Capitano

problem göbekte, o ikilinin nerdeyse akraba gibi olmasi lazim. ama bizimkiler körle sagir dialogu gibi. Hilbert konusuna katiliyorum, adam elinden geleni yapiyor, biran önce Ekrem dönsede adamda yerinde oynasa. yerinde oynasa ne verir bilemem ama sagbek ten iyi olacagi kesin. Keske Tekke ile baslasaydi bu macta. bide Tabatanin ne yaptigini birileri anlatsin bana bi zahmet. acik oynamayaz, ortada guti var, ikisi ayni anda oynamasi sacmalik. biride bu Necipin sacma sapan pas hatalarina dur desin, bir geri pas atiyor asist oluyor karsi takim icin.

ic acici degil takim. guti araya pas atacak Besiktas kazanacak. yoksa olmuyor, koskoca Besiktas takimi 2 oyuncuya bel bagladi. takim oyunu böyle olmaz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BJK_Kübra

Bence şu hilbert'te çok gereksiz ne işe yarıyoki ya ben görmedim dün bi faydasını.. nihatın bi iki pasa çok şaşırdım hiç beklemiyodum ondan beklediğimden iyiydi son günlerde halinden sonra yani.. guti ve bobo olmasa halimiz yaman valla.. ama inönüdeki son 4 maça bakarsak bence en iyi oynadığımız maç buydu gerçi ikinci yarı ilk yarıya göre iyi değildik heleki o direkte patlayan topları sivasın kalbim durcaktı o sırada.. neyse ki inönüden mutlu çıktım..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

IL Capitano

ekrem demisim ama tabiiki Ridvan olacak. ridvan ekrem arkali önlu oynayabilirlar aslinda, göndeririz Hilberti acilir kontenjan.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Kasım 01, 2010, 11:09:52
ama inönüdeki son 4 maça bakarsak bence en iyi oynadığımız maç buydu
???

Kübra sen başka maçta takılı kaldın sanırım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

+18 !

Ne olursa olsun kazanmak güzel ve umarım kazanmaya devam ederiz..

İyi oynayıp yenildiğimiz maçlar olduğu gibi kötü olduğumuzda kazandığımız maçlar da olacaktır.

Takımın gerilemesini kabul etmiyorum,hafta arası 120 dakika oynadı bu takım ben bu kötü oyunu buna bağlıyorum.

Necip'in gol atmasına ondan çok sevindim sanırım :) Bir daha aynı hatayı yapmayacağına da onun yerine iddiaya girebilirim :D

Belirli bir sistemimizin olmadığını hoca da doğruladı ama eldeki oyuncularla nasıl bir sistem kurulabilir?

Kanatlarda çakma adamlar oynarken hangi hoca nasıl sistem kurabilir? Devre arası mutlaka Pino tarzı bir oyuncu lazım bize.

+18 !