Ana Menü

STSL... Kayserispor:1-Beşiktaş:0 [25 Ekim][20*00]

Başlatan Cem Goren, Ekim 21, 2010, 22:17:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ekim 25, 2010, 22:46:55
koy Toramani sag beke, koy ersani toramnin yerine, koy hilberti sag aciga , uzulmez istemesemde kalsin sol bekte, koy köybasini sol aciga.
coktandir seninle fikir ayrimindayiz cem
bu aksam sana tam olarak katiliyorum :)
quaresma iyilesince ismailin yerine o oynat
kadrona aynen katiliyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

ilk defa bi maçı kaybetmeyi hakettik. uykum geldi resmen izlerken ya 82. dakikada kapattım dışarı çıktım golü sonradan gördüm ulan halı saha maçlarında o kadar basit gol yenmez ya. o ofsayt taktiğini zamanında tigana yaptı fener maçında kaybettik ve akabinde şampiyonluk gitti bugünde maç gitti. neyse diycek fazla birşey yok klasik cümle önümüzdeki maçlara bakıcaz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Sinirden kendimi yiyorum derste çalışamıyorum doğru düzgün. 3 haftadır 0 moralle yaşıyoruz valla. Tam 1 yenilgi unutuluyor bir yenisi çıkıyor.

Umarım toparlanırız ve herkes kendine gelir.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Sevgili Hocam,

yenildik bugün..

Zaten bu aralar sürekli yeniliyoruz değilmi..

Tabiri caizse gelen koyuyor , giden koyuyor..

Futbolda bunlar her zaman olacaktır Hocam.

Bu sene sevinçten ağladığımız maçlarda olacak biliyorum..

Yine bugün olduğu gibi üzüldüğümüz maçlarda olacak..

Ama ne olur bize verdiğin sözü unutma Hocam..

Ne demiştin bize o gözlerinden heyecan fışkıran gün

"YENERİZ YADA YENİLİRİZ ANCAK KORKMADAN OYNAYACAĞIZ"

Her kötü giden maçta seni gösterince umut dolmak istiyorum, güçlenmek istiyorum hocam..

Yeterki saldıralım, yeterki oyuna hakim olalım.

Bugün inan maçtaki can sıkıntım Bursadan 10 puan geriye düşmek yada rakipler puan kaybı yaşadığı hafta bizim kaybetmemiz yada ne bileyim yarın arkadaşların bizimle dalga geçmesi felan değil

benim bugün canımı sıkan bu takımın bu maça beraberlik için çıkması be hocam..

Deplasmanda Avrupa Kupası maçından sonra hani çok pozisyon verdiğimiz Plazen maçından sonra renkli Rıdvan sana sormuştu

"Tek ön libero ile devam etmeyeceksiniz herhalde"

hocam hatırlıyormusunuz ne demiştiniz. Ben hatırlatayım

"Tek ön libero ile oynamayı öğreneceğiz"

Bugün maça bakıyorsun 1 değil 2 değil 3 ön libero diye tabir ettiğimiz oyunculardan orta saha kuruyorsun.

Biz bunu kabul etseydik zaten Denizli kalırdı be Hocam..

Allahını seviyorsan özüne dön artık..

Renkliler istediğini desin yeterki geldiğin gün gibi cesaretli ol..

NoPASARAN

http://pasaa.wordpress.com/2010/10/26/korkma-hoca/
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

adminim bunu senmi yazdin`? yazanin zekasina saglik! bide hocaya ulasssa...

NoPasaran

Futbolcu bazına gelirsek ;

Guti Quaresma ve Aurelioyu çok arıyoruz..

Artık kimse bana necip felan demesin lütfen..

Çocuk büyütme yeri değil burası. Çıkacaklar formasını alacaklar..

Ne ileri gidiyorlar ne geri.

Marko Aurelionun 2-3 maçta oynadığı futbolu özledim yemin ederim. O oynarken Ernstin bile performansaı ikiye katlanıyordu çünkü pas alıp verebilen bir adam ve artık yok..

Onur Bayramoğlu da çok kötü oyndı bence..

Savunmada Zapo sürünüyor resmen. Her top geçiyor yanından. Hiç bir takıma katkısını göremiyorum..

Hilbert bu takımda yedekten öteye gidemez..

Rüştü ? Yuh yani rüştü. 2 tane hata yapıyorsun öyle böyle değil yani. Sende böyle oynarsan 2 hafta sonra ıslığı yersin inönüde.

Tekke 20 dk da farklı bir oyuncu olduğunu belli etti.

Nihatın yerine oynayacak en azından artık 11 kişi olacağız..Kısacası bu takımda Fatih oynar :)

Quaresma Guti Aurelio ve Fatih Tekke ile

Bu takımın kalitesi 10-15 güne 2-2,5 kat artacaktır..

Sonra yukarda yazı yazan felaket tellalleri bu yazdıklarından utanacaktır..

Bekleyceğiz..

Bu dönem öyle böyle değil çok kötü geçiyor..

Ama babannemin bir sözü vardır hep derim

"Ayın yarısı karanlıksa yarısı aydınlıktır be torun"

;)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Ne aureliosu yahu? Adam sanki Besiktasi sirtliyor, Aurelio oldugu zaman Quaresmada vardi
Quaresma oynadigi yerde herkes iyi oynar, adam ilerde topa basiyor zaten.
Tek basina takim olmus gibi.

Simdi Tekke oynamadan Tekkeyi ozluyor ariyorsan , sasiririm. Adam oynasin hele.

Necipi niye yerden yere vuruyorsun dibe indirdin adami, 1 macla mi 1 pozisyonla mi?

Sadece hoslanmadigin, zaten ön yargili oldugun futbolculari yorumlamissin,
Onur, Necip, Hilbert...

Rustu yok bile bu yorumunda? Ben bu yorumun objektif olduguna inanmiyorum bu yuzden.

Qua gelince Aurelioda oynayacak, sonra Aurelio geldi, takim toparlandi mi olacak?

Fatih oynar diyorsunda, Fatihi sakatliktan sonra izleme sansimiz daha olmadi, cunki daha oynamadi.

Oyuncular degil, oyuncu gelsin, o da Quaresma, gerisi bos, trink, viz, tras, ben bunu anladim.

Bu takimda herkes oynasin, Qua kesilsin, Besiktas bu senede gecen sene gibi oynar, bir iyi bir kotu

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Rüştü yokmu ?  ??? ???

Alıntı YapRüştü ? Yuh yani rüştü. 2 tane hata yapıyorsun öyle böyle değil yani. Sende böyle oynarsan 2 hafta sonra ıslığı yersin inönüde.

Ne demek bu :) Yok olursun demek..Olurda . Bi kaleci öyle hata yapma lüksü asla yok. Sıra gelecek cenke. Umarım o başarılı olur..

Fatih için umut dolu konuşuyorum sadece :)

Aurelio , necipten çok daha üst düzey bir oyuncu "şu an için." Resmen fark var yahu .Ama ilerisini bilemem ihsan ;) Ama şu an necip bu takımda yedek oturması lazım zaten maçtan önce sohbetlerdede buna yer verdiler . Hocalar diyor insiyatif almıyor oyunda. Korkuyormu ne yapıyor anlamıyorum..koskoca maçta necip yok. Sadece bugün değil geçen 2 maçtada öyle. Sene başındaki necip yok oldu gitti..

Onur için zaten konuşmam. Şu an mümkün değil diyorum..Seneye yada ondan sonra yada puan olarak iyi olduğumuzda bilmem.Ama bu maçın ilk devresi keşke oynamasa dedim yani..

Hilbert için ise  :D Oynasın bakalım. Ama seneye kalmaz yinede deyim.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

takimda tutacagim yabancilar bobo,ernst, guti, quaresma. Digerlerini gonderirim.

Umut doluyum bende Fatih icin ama zaten hep umut umut, sonra umut bulut oluyorlar :)

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 26, 2010, 00:43:51
takimda tutacagim yabancilar bobo,ernst, guti, quaresma. Digerlerini gonderirim.

Umut doluyum bende Fatih icin ama zaten hep umut umut, sonra umut bulut oluyorlar :)

Bak yabancılar konusunda aynen senin gibi düşünüyorum..Kopyala yapıştır yani..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

5 sayfa okudum.. kısım kısım katılıyorum ya da katılmıyorum .. ama çok boş konuşanlar var. buna yanıyorum.

ne zaman hersey tıkırında oldu kı besıktas da? milne donemı ve yuzuncu yıl dönemi hariç? her sene birşey çıkıyor..

aldıgımız 4 maglubıyetın canı ceheneme.. arkadas topu ayagımızda tutamıyoruz! oyuncuları ızlıyoruz resmen..

bir selim teber anamızı aglattı maç boyunca.. uzuluyorum neye? bu kadar para bu futbolculara verilmez! haketmiyolar. ernst deli ibo(çabadan dolayı) ve bobo..

baska bır futbolcu aldıgı parayı haketmıyor..

yazıları okurken diyorlar kı bursa ahamlı sahamlı oynamıyor falandı fılan.. ulan adamlar gol atmayı bılıyolar.. adalar bılıyolar rakıplerını ona gore koşuyorlar ona gore mucadele verıyorlar bizimkilerin altındakı donundan haberı yok..

bursa besıktastan KATBEKAT daha ıyı top oynuyor.. kımse de bunu ınkar edemez.. yarın bjk - bursa maçı olsun sonuc yıne belli..

2 3 oyuncuyla besıktas buyumez.. besıktası buyuten mantelıte+aklını kullanabılen oyuncu .. çok pahalı bonservisi olmasına gerek yok..

hakeetiğimiz bir yenilgi oldu. canı sağolsun, daha çok destekleriz biz.. yazılarda cem baba nın her sözüne katılıyorum.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

saldır beşiktaş

Konuşacak fazla bir şey yok alınan 4 mağlubiyet arasında oynanan en kötü oyun.
Kayseri kat ve kat üstün oynadı bizden berabere bile kalsaydık bizim için çok büyük şans olurdu.
Yalnız mağlup olsakta takımda bir çoşku istek vardı ama dün bunu göremedim takımda.
Beni en çok üzen nokta bu oldu.

Bir şekilde takımın silkenip kendine gelmesi lazım.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Banucan

maç çok kötüydü çünkü istek yoktu
Quaresmanın yokluğu o kadar belli kii bu kadarını beklemeiyordum
guti ve fatih girer girmez oyun değişti zaten biraz olsun umutlandım(ki guti'nin mükemmel ortasının büyük payı var ne kadar ötekiler uyusada)
nihatt artık bu adam ilk 11 i felan rüyasında dahi görmemeli
fatih iyiydi kaliteli olduğunu oyuna girer girmez hissettirdi
rüştü ve hakan birbirileriyle yarışıyorlar zaten hangimiz daha kötü oynayabiliriz diye
defans felaket gelen bom boş pozisyon bekliyor
onur çok kötüydü hatalar ardı ardına geldi
önümüzdeki maçlara bakıcaz diycem ama bu kadroyla bunu bile söylemeye korkuyorum açıkçası...
FEDA

Grocbenn

Alıntı yapılan: SingahLi - Ekim 25, 2010, 22:12:55
Alıntı yapılan: Grocbenn - Ekim 25, 2010, 22:06:15

9 Lig maçında 4 mağlubiyet!!

Son 4 maçta 4 mağlubiyet...

Trabzon-Kayseri-Fenerbahçe-Porto-İBB gibi birazcık kalbur üstü takımlara karşı alınan 1 puan..

7.sıradayız sanırım..Ama orayı bile haketmiyoruz bu futbolla..

Bursa'yı izledim..Trabzon'u izledim bu hafta..Geçen hafta Fener'i izledim..

2 hafta önce Bu Kayseri'nin Trabzon ile oynadığı ve düştüğü durumu izledim..Yarıları bile değiliz..

Hocalık böyle günlerde ortaya çıkar..Benim Schuster'e güvenim kalmamıştır..Benim bu takımın Şampiyon olacak kalitede olduğuna da  inancım bitmiştir..

Seneye kadar kapalıyız..

Bursa ahım şahım bir futbol oynamıyor,oynamıyor ama kazanıyor,yani bizim yapacağımız işi Bursa yapıyor
Trabzon iyi futbol oynuyor,ona lafım yok
Fener kolay rakipleri yendi,dişli takımlara puan kaybetti,Trabzon,Kayseri,Beşiktaş,Galatasaray

Ne olursa olsun sezon sonuna kadar bir kişiye sabretmesini öğrenmeliyiz artık,kötü giden haftalarda hoca muhabbetlerinden sıkılmaya başladım,mustafa denizliye gösterilen sabrı schustere de göstermek zorundayız,anadolu kulüplerine döndük,kötü gidince hoca,iyi gidince takım.
Sezon sonu gelsin Shuther asılacaksa asılsın kesilecekse kesilsin

Dostum sen sıkılıyosun diye ben burda fikrimi söylemiyecem diye birşey yok..

Ben kendi düşüncemi söylüyorum..Ben inanmıyorum Schusterin iyi bir hoca olduğuna..

Gitsin..İstifa etsin de demiyorum..Ama bazı nüanslar vardır..Dünden örnek vereyim..Necip bitmiş bırakın koşmayı  yürüyemiyor..Son golü dikkatle izleyin..Yürüye yürüye gol attılar..Ama Fink-Holosko değişikliği yapıyor..Necip sadece izliyor..

Kayseri'nin bana 3 önemli oyunucusu sayın desem;

Cangele,Troisi,Zalayetayı sayarsınız..Bu kadar eksik bir rakibe böyle kadro çıkarırsa ben inanmam..Fatih'in dışında pozisyon değil ceza sahasına giremedik..

Leblebi gibi duran toptan gol yiyiyoruz..Dün yine direk ve şans kurtardı duran toplarda..Buna önlem alması gerek..Ama yok..

Benim gözümde tek faydası Onur ve Necip'e şans vermesidir..

+18 !

Bu oyunla geçen seneden hiçbir farkımız olmadığını gördük.

Tam ofansif anlamda düzeldik derken dün tıpkı anadolu takımı gibi beraberliğe çıktık sahaya.

Schuster verdiği sözün arkasında durmadı dün.. Eksik olabilirsin ama bu demek olmuyor ki hücum futbolu oynayamazsın.

Defans olarak ölmüşüz ağlayanımız yok,hücum olarak bir tane bile olgun atağımız yok. Balıktan bir pozisyonumuz var Fatih Tekke'yle onu da gol yapamadı.

Beşiktaş'ın böyle oynamasını kabul etmiyorum,içime sindiremiyorum. 3 haftadır mağlup olan bir takımın Kayseri'ye top yaptırtmaması gerekirken adamlar yürüyerek golü attılar resmen!

Yapacak bir şey yok kadro tercihi ve maç içindeki değişiklikleri çok fazla eleştirmem çünkü bunu en iyi hoca bilir.