Ana Menü

STSL... Kayserispor:1-Beşiktaş:0 [25 Ekim][20*00]

Başlatan Cem Goren, Ekim 21, 2010, 22:17:39

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Schuster'inde bu maçta hataları var,Onurla başlamak mesela,tam tersi olabilirdi,Guti ile başlayıp,onur ile bitirebilirdi
Nihat'ın yerine Holosko başlayabilirdi,
Sağ kanatta Hilbertten başka oynayacak adam olmadığı için Hilbert 11'de başlıyor bunun altını çizmek gerekiyor.

carsi52

Sağ bekte Hilbert kötü oynamıyor ki..
Onurla başlasa neden başladı denilir Onurla başlamasa son dakikalarda alsa genç istiyoruz denir vs vs..
Guti sakatlıktan yeni çıktı 11'de başlasa maçı tamamlayamazdı.Ha guti geç mi girdi evet biraz geç girdi.

Takımın tek sorunu defans bu defansla işimiz çok zor gerçekten.
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Alıntı yapılan: djinonu - Ekim 25, 2010, 22:40:12
Alıntı yapılan: SingahLi - Ekim 25, 2010, 22:36:22

bundan sonra A2 takımı çıksın maçlara

Djinönü yarısından alıntı yapınca söylediğim farklı mana taşımış,Söylemek istediğim tam olarak buydu

''Eğer bütün Beşiktaş camiası Şampiyon olacağımıza inanmıyorsa,bundan sonra A2 takımı çıksın maçlara''

IL Capitano

koy Toramani sag beke, koy ersani toramnin yerine, koy hilberti sag aciga , uzulmez istemesemde kalsin sol bekte, koy köybasini sol aciga.

bu kanatsiz, ortada 3lu defansif orta sahayi ben anlamiyorum. cok top bizde kaliyor diye mac mi aliyoruz Allah askina?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 25, 2010, 22:45:21
Sağ bekte Hilbert kötü oynamıyor ki..
Onurla başlasa neden başladı denilir Onurla başlamasa son dakikalarda alsa genç istiyoruz denir vs vs..
Guti sakatlıktan yeni çıktı 11'de başlasa maçı tamamlayamazdı.Ha guti geç mi girdi evet biraz geç girdi.

Takımın tek sorunu defans bu defansla işimiz çok zor gerçekten.

Böyle düşünmek gerekir,eleştirileceksede bu şekilde olmalı,daha 9. haftadan şampiyonluk gitti dersek vay halimize

IL Capitano

herkesin kendi görusu var, ben sampiyonlugun cok zor oldugunu dusunuyorum..kendi sahanda ibbye, manisaya yenilirsen zaten durum budur..

djinonu

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ekim 25, 2010, 22:40:31
macin basindan sonuna beraberlik icin oynadik. kac pozisyonumuz var Allah askina?

djinönu;
benim tek bildigim basarili takimi bozmamak , bu yuzden kalede Cenk olmaliydi, uzulmez, rustu bunlar miladini doldurdu. hillbert son maclarda cok iyi de biz son 4 macta hic kazanamadik. ben kisisel olarak Nihati bu takimda görmek istemiyorum, mumkunse ocakta gitsin, yanina nobreyide, holoskoyuda, finkide alsin..
anlatabildim heralde   kardesim.

kardesim büyük ölcüde dogru konusuyorsun bak bu 99% u buluyor katiliyorum

basarili takim diyorsunda
adam her mac degisik kadro cikartiyor hangi kadroyu diyorsun? :S:S
cenk oynasin vallaha birsey demem
ama oda kötü bir seri yakalarsa hakan yada rüstü niye oynuyor kale niye cocuga emanet ulan? diye baslar...
delinin yerine bi adam olsa emin ol oynar orda...demekki karaktersiz isteksiz ismail yeterince calismiyor bu bana biraz serdar özkani animsatiyor....tek biz bu inege para bastikki burda forumda üye olan insanlarin hayatinda kazanacagi kadar...

yok abi bizim sansimiz tutmuyor ben artik biktim hayalperest olmaktan hep evet düzelecek demekten

gercekten sezon basi yildiz transferlerin bazi seyler ört bas edecegini anlamistim ama transferler sakatlandi...eski iskelet ortaya cikti...
bu aksam varya kafam allak bullak oldu sagolsun bizimkiler herzamanki gibi cok gururlandirdi bizi

HAAA SUNUDA SÖYEMIS OLAYIM 12 FUTBOLCU RUHUNU BU FUTBOLCULAR ÖLDÜRDÜ!!bizden destek ölümüne herzamanki gibi ama gördük porto macinda...

Ersin Develi

Herkesin görüşüne saygı duyuyorum,bende görüşlerimi bildiriyorum :)
Farklı bir görüşüm daha var;bu sene şampiyonluk Antalya ile Karabük arasında gider Antalyanın 17,karabük ün 14 puanı var yani bizden iyiler :D

yuNuS1903

djinonu

Alıntı yapılan: SingahLi - Ekim 25, 2010, 22:45:28
Alıntı yapılan: djinonu - Ekim 25, 2010, 22:40:12
Alıntı yapılan: SingahLi - Ekim 25, 2010, 22:36:22

bundan sonra A2 takımı çıksın maçlara

Djinönü yarısından alıntı yapınca söylediğim farklı mana taşımış,Söylemek istediğim tam olarak buydu

''Eğer bütün Beşiktaş camiası Şampiyon olacağımıza inanmıyorsa,bundan sonra A2 takımı çıksın maçlara''

ben ise Ersin kardes A2'nin cikmasindan yanayim cünki bari yenilsekte rezil olmayiz derizki zaten oynayan takim A2...ama milyonlar kazanan futbolcular evine karin tokluguna ekmek götüren(belki abarttim) veya rahat yasayan futbolculara karsi bu duruma düsüyorlarsa varsin A2dekiler oynasin ben raziyim

IL Capitano

valla rakamlar yalan söylemez Singahli.. :)  polyannacilik oynamak devri bitti, realiteye bakmak lazim..gecen senenin sampiyonun 10 puan gerisindeyiz.

carsi52

Şampiyonluk yolunda ki tek endişem Bursanın çok zor puan kaybetmesi.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

ne kadar kötü oynadık yahu
son bir dakikada gol mü yenir şok oldum resmen.
Q7siz olmuyor malesef gelsin artık ya

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Bursa ligde almadiklari yenilgileri sampiyonlar liginde cikariyorlar..moral bozuklugu filanda olmuyor garip

Ersin Develi

Önümüzdeki 4 Maç
Sivasspor
Kasımpaşa
Gençlerbirliği
Konyaspor

Bursanın önündeki 4 maçı
Fenerbahçe
Antalyaspor
Trabzonspor
Manisaspor

Fenerin önündeki 4 maçı
Bursaspor
Eskişehirspor
Gaziantepspor
Bucaspor

Trabzonun önündeki 4 maçı
Konyaspor
Galatasaray
Bursaspor
Eskişehirspor

Önümüzdeki 4 hafta 12 puan alma ihtimali sadece Beşiktaşın var
Bursa,trabzon,fenerin birbirleriyle oynayacağı maçlar var,o maçlardan ayrı diğer maçlarda pek kolay sayılmaz
Bu 4 haftada puan kaybetmezsek,dengeler çok değişecek