Ana Menü

STSL... Kayserispor:1-Beşiktaş:0 [25 Ekim][20*00]

Başlatan Cem Goren, Ekim 21, 2010, 22:17:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Kayıplardan sonra kolay sayılabilecek bir rakiple oynasaydık keşke bu hafta.. Bir galibiyet yaralara birazda olsa merhem olurdu..

Zor maç.. Her sonuca açık görüyorum şu durumda kayseri deplasmanını.. Kayseri oldum olalı zor bir deplasman.. Zor geçecek ama herşeye rağmen almalıyız.. Zor bir deplasmandan alınacak bir 3 puan hayata dair bir öpücük olabilir..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

"Rüştü Reçber, Cenk Gönen, İbrahim Toraman, Tomas Zapotocny, İbrahim Üzülmez, İsmail Köybaşı, Michail Fink, Fabian Ernst, Necip Uysal, Roberto Hilbert, Onur Bayramoğlu, Nihat Kahveci, Bobo, Fatih Tekke, Holosko, Yusuf Şimşek, Ersan Gülüm, Guti Hernandez, Atınç Nukan."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

---------------------------------------------------Rüştü-------------------------------------------------------------------------

--------------Hilbert---------------Toraman-------------------Zapotocny--------------------------------İsmail Köybaşı-----------

-------------------------------------Ernst-------------------------------Necip--------------------------------------------------

-----------------------------------------------------Guti------------------------------------------------------------------------

--------------------------Nihat------------------------------------------------------------------------Bobo---------------------

--------------------------------------------Fatih Tekke----------------------------------------------------------------------

Bu kadroyla çıkabilir :D
Ben hocanın bi sürpriz yapıcağını düşünüyorum Onur,Fatih,Yusuf üçlülüsünden birisini oynatıcak bence yada Onur,Fatih,Yusuf,Ersan dörtlüsünden :D
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Ozan Doğan

NoPasaran

Bu maçı ne olursa olsun alalım artık ya..

Haftaya Fener bursa yeniden puan kaybedek biri belkide ikisi..

bu fırsat kaçmasın !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

mutlaka almamiz lazim, yoksa bursanin 10 p gersinde kalacagiz yenilirsek, beraberlik bile bir ise yaramiyor..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

Fener'e 2 puan yaklaşmak,Galatasaray'la farkı 2 arttırmak için Saldır Beşiktaş!

Cem Goren

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

+18 !