Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi] Beşiktaş:1 - Porto:3 [21.10.2010] [20:00]

Başlatan CR7, Ekim 14, 2010, 21:06:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Şu dakikadan sonra Hakan'a zerre güvenim kalmamıştır.Zaten defansa en başta güvenmiyordum.Adam gibi bir defans almamız lazım Zapo,Toramani,Ferrari yeterli değiller işte Toraman yerli yedek olarak kalsın diğer ikisini göndersinler Sivok'un yanına doğru düzgün bir defans almak şart.10 kisilik takıma saçma sapan amatör hatalar yüzünden kaybettik ne diyeyim ben size...

Ayrıca Hulk daha büyük takımlar da oynamayı hak ediyor keşke alabilsek böyle bir adam...
Since 1903

djinonu

devre arasinda hulku ben alirim
bu adam benim daha öncede gözüme carpmisti
nihati ayni tekke gibi kontratlasinlar...yada s. gitsin
vallaha quaresmanin gutinin sucu yok ama onlara bile sinirliyim abi ne yalan söyleyim
bence yönetimin yerinde olsam macin biletini getirene biletin parasini iade ederim
bunuda futbolcular duysun onlara iyice bi koysun bu hareket!

Cem Goren

diycek bişey bulamıyorum ya. daha maçın başı arkadaş at o golü sok o sibobuna soktuğumun topunu 3 direğin arasına maç kopsun taraftarla barış beni utandır. lan yap işte bişeyler ya.
Maç öncesi holoskoyu kadroda görmeyince sevinmiştim ama onu bile arıyorum ya dahada bişey demiyorum. Hakan artık yeter abicim Allah Muhammed aşkına çıkma oynama ya şu takımda yerin yok. Schuster amca gözünü seviyim fantezi yapmayı bırak ya ulan bu takıma gelen manyaklaşıyo arkadaş havasındanmı suyundanmı anlamadım arkadaş bize gelen hoca fantezi manyağı oluyor ya. Hocam hakan'ı kazanalım derken cenk'i kaybedeceğiz.

Yazık kere yazık ya. kendi evinde 3gol yemenin hiçbir mazereti olamaz heleki bu kadar aptalca goller yiyorsan şapkayı önüne alıp bi düşünmen lazım. lan yazık ya içim acıyor arkadaş elim kolum bağlandı bişey yapamaz haldeyim ya. Biz bunları hakedicek ne yaptık ya.

Hocam kendine gel gözünü seveyim ya...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

İlk yarının ilk 5 dakikası ve son 15 dakikası iyi oynadık pozisyonda bulduk ama değerlendiremedik.
İkinci yarı nedense çoşkulu ve tempolu oynamamız gerekirken çok gereksiz paslar yaptık.
Hem taraftarın hem takımın temposu düştü  2 tane bireysel hata yapıncada Hulk affetmedi bu hataları.

Takımın iyi isimleri:
Nihat,İbrahim Üzülmez,Hilbert ve birazcıkta olsa Ernst idi.

3 tane bireysel hatadan gol yedik en üzücü olan nokta bu.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

djinonu

icim icime sigmiyor bagirip birseyler kirip dökmek istiyorum bu maglubiyetin hesabini kim verecek?
hakani önümüze at dicem o öküz istemeyerek oynuyor
hoca sana hesap sorsak iki haftada rijkarddan farkin kalmaz
baskana gitsek
o istedigimizi yapti
BIZ KIMDEN HESAP SORACAGIZ ULAN!!!!

KeePSaKe

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ekim 21, 2010, 22:10:12
Takımın iyi isimleri:
Nihat,İbrahim Üzülmez,Hilbert ve birazcıkta olsa Ernst idi.

3 tane bireysel hatadan gol yedik en üzücü olan nokta bu.

Nihat naptı abi 2 şut çekti diye iyi mi oldu ? Nobre bile daha iyiydi ondan adam mücadele edip birşeyler yaptı en azından...Nihat da kendisini attı anca...
Since 1903

djinonu

abi su bireysel kelimesini kullanmayin gicik oluyorum ertugruldan duya duya ariza oldum o lafa !!!!

Grocbenn

Ağır ve utanılacak bir mağlubiyet oldu...

Kalite farkı denilen şeyin tam adı budur galiba..Rakip sahada milyon pas yaparsın ama koskoca maçta Nihatın 4.dakikada pozisyonu dışında pozisyon bulamazsın..Senin mal stoperlerin rakip forvet gibi oynar 10 kişilik takımdan 3 yersin oturursun..

Allahtan bu hakeme çattık..2.Liverpool faciası olabilirdi..

Bu stoper ve beklerle bu sene kupa falan kaldıramazsın..İleride 3 tane Q7 olsun imkansız..Zapo-Toraman bitikler..

Portoyu bu kadroyla anca 11'e 9 yenebilirmişiz ama ondan da emin değilim..

saldır beşiktaş

Takımın en hareketli ismi Nihattı.
Pozisyona girdi pozisyona soktu elinden gelen herşeyi yaptı.

Nihat'ı bu maçta kötü oynadı dersek hata yapmış oluruz.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

Hayır abi hiçte hata yapmış olmayız...

Nihat'ın iyi hali buysa kötü halini düşünemiyorum ben naptı bu kadar adam bu maçta hareketli dediğin Nobreydi asıl adam koşup mücadele etti pas atıp verdi ben Nihat'ın 1 tek şutunu hatırlıyorum birde kendisini yere attı sarıyı yedi bu kadar...
Since 1903

saldır beşiktaş

Önyargıyla izlemeseydiniz maçı çok rahat bir şekilde görürdünüz iyi oynadığını.

KeePSaKe

Ön yargı ile alakası yok bu adamdan bir şey olmayacak işte bu kadar kasmaya gerek yok Beşiktaş'ın çocuğu diye bence siz Nihat'ın iyi oynadığı maçları unutmuşsunuz...
Since 1903

djinonu

abi iyi oynamak yetmiyor
o topu 3direkten gecirmen lazim!
iyi oynadik evet
neye yetti? neye abi neye söyle kurban olam söyle neye?
hep golü yedin son 10 dakikada yirtindin...neymis efendim 10dk daha olsa dagitirdi nedenmi?
karsi takimda derman kalmadida ondan dagitirdi
ben bu felaketi gördüm belliydi ricardoyla gutinin sakatanmasini bekledim ve ne yazikki öyle oldu
takim ayni takim arkadasss
iki transfer var o kadar

Cem Goren

Beşiktaş'ın çocuğu diye adam alayımızı kandırıyor arkadaş azıcık gözünüzü açın Allah aşkına ya

Cem Goren

güzel bi yorum gelmiş forzada okudum ama türkiye'de o işlemiyor sanki..

1 ) Bir takım 1 senede ne Uefa kupası alacak duruma gelir ne de Porto tarzı takımları rahat rahat yenecek duruma gelir.
2 ) Sabretmeyi bilmiyoruz.Bu sene şampiyon olmasakta hiç bir başarımız olmasa da Schuster'le devam edilmelidir.
3 ) Evet iyi bir takımız ama vasat topçulardan kurulu iyi bir takımız.(Bobo Ernst Guti Quaresma hariç)
4 ) İlk 11'den 5 eksikle çıktığımız bir maç üstüne üstlük Guti-Quaresma-Sivok bu takımın yarısıdır.
5 ) Bir takımın en gerisinde oynayan 3 adamı gollük hatalar yapıyorsa dünyanın en büyüğü olsan kazanamazsın.(Toraman-Zapo-Hakan)
6 ) Hoca Hakan ısrarından vazgeçmelidir.Hocanın tek hatası budur.
7 ) Schuster'in yerleştirmeye çalıştığı sistem iyi oyuncularla o yüzden bu sene başarısız geçebilir ama seneye gelecek oyuncularla bu takım çok çok üst düzey bir takım olur.
8 ) Bobo'nun sözleşmesi uzatılmalıdır.