Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi] Beşiktaş:1 - Porto:3 [21.10.2010] [20:00]

Başlatan CR7, Ekim 14, 2010, 21:06:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Hakani herturlu savunan ben Hakan bitmistir diyebiliyorum, Hakan kotuydu artik sansini kullandi diyebiliyorum,
Nihat icinde derim, kotu oynasaydi derdim, ama Nihat takimda en cok goze batan futbolcuydu,
tekrar diyorum, Nihata kotu oynadi diyen cidden futbola hangi gozluklerle baktigini bilmek istiyorum,
neye dayanarak kotu oynamis?

Takimda en cok kosan, mucadele eden Nihatti...Bir golu eksikti, bunu yine diyorum, baska sekilde futbol adina
Nihat elinden geleni yapti, Schusterin ona verdigi gorevi yerine getirdi... Bu macta ISTEKSIZ ve BASIT oynasaydi
Nihatida silmistim..Ama adamin hakkini bu mac yemiyelim..

Siz sanirim ilk yariyi izlemediniz, Diziye kurtlar vadisina fln mi baktinizda Nihat kotu diyebiliyorsunuz?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Yok Kurtlar Vadisine bakmış olamazlar özeti vardı yeni bölümü 2.yarı başladı ;D

*Hilbert top kontrol etmeyide öğrenmiş sağ bekte inanılmaz çıkış gösterdi..
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Hilbert,Deli iyiydi bana göre.

Ali Kuçik ileride bu taraftarın en sevdiği oyunculardan biri olacak.

Bir de Hulk 2-3 sene sonra bizde.O da alkışlandı dün :)

Daha ne yazalım ki döööön Quaresma'm döön.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 22, 2010, 16:52:07
Hakani herturlu savunan ben Hakan bitmistir diyebiliyorum, Hakan kotuydu artik sansini kullandi diyebiliyorum,
Nihat icinde derim, kotu oynasaydi derdim, ama Nihat takimda en cok goze batan futbolcuydu,
tekrar diyorum, Nihata kotu oynadi diyen cidden futbola hangi gozluklerle baktigini bilmek istiyorum,
neye dayanarak kotu oynamis?

Takimda en cok kosan, mucadele eden Nihatti...Bir golu eksikti, bunu yine diyorum, baska sekilde futbol adina
Nihat elinden geleni yapti, Schusterin ona verdigi gorevi yerine getirdi... Bu macta ISTEKSIZ ve BASIT oynasaydi
Nihatida silmistim..Ama adamin hakkini bu mac yemiyelim..

Siz sanirim ilk yariyi izlemediniz, Diziye kurtlar vadisina fln mi baktinizda Nihat kotu diyebiliyorsunuz?

Bence sen yanlış maçı izlemessin abi ayrıca hep Nobre yi kötülüyorsun burda garezi olan varsa oda sensin bence Nobre,Nihat dan kat kat daha iyi mücadele etti. İyice abarttınız sanki C.Ronaldo dan bahsediyoruz.Nihat'ın bu maçlardan daha iyi oynadığı oldu örnek:ligin başlangıcı hatta diyorduk Nihat geri döndü diye ama yine bir şey değişmedi bu maçta da 2 şutundan başka bir şey hatırlamıyorum ki önemli bir pozisyon da kendisini yere attı bu adam ya sarı gördü nasıl bu kadar iyi diyorsunuz anlamak zor birde şu Nihata kötü demek futboldan anlamıyor demek lafı geçekten komik kendisi futbolu unutmuş 1 maçta 2 şut çekti ya tamam süper oldu hani tamam destekliyorsunuz,arkasındasınız ama o kadar verimli olmadığı maçta bile iyi diyebiliyorsanız bir şey demiyorum ben artık...
Since 1903

CR7

Nihat da Nobre de fena değildi.

Hakan-Zapo-Toraman 3'lüsü dışında kötü adam yoktu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ozan Doğan

guti ve quaresma olsaydı %80 kaybetmezdik bu oyunla. nihat geldiğinden beri en iyi oyununu çıkarttı ama yinede yeterli değil. ilk yarı gayet iyiydi ama ikinci yarı duruldu. hakana birşey diyemiyorum kendi etti kendi buldu arada bizi de götürdü...

ilhan mansız_melis

Porto'da görev yaparken, 2007'de Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'a karşımücadele eden Quaresma tribünleri mest etmişti. Hem de son dakikada Kartal'ı yıkan galibiyet golünü atmasına rağmen... Maç sonunda Siyah-Beyazlı tribünlerin alkışlarla uğurladığı Quaresma 3 yıl sonra Beşiktaş'a transfer oldu. Önceki geceki Porto maçında da benzer görüntüler vardı. Siyah-Beyazlı savunmayı tekbaşına dağıtan Hulk, iki gol attı. Taraftarlar 90 dakika sonunda 'Brezilyalı Dev'i alkışlayıp, tribüne çağırdı. O da Çarşı'nın bulunduğu bölüme giderek, karşılık verdi. Bu görüntüler akıllara "Acaba Hulk da Q7 gibi birgün Beşiktaş formasını giyecek mi" sorusunu getirdi.Hulk da Siyah Beyazlılar'a övgü yağdırıp, "İnanılmaz bir taraftar topluluğu" dedi.

:ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

BJK_Kübra

Ben her maça gidişimde 3 yiyip geliyorum :D bakalım bidaki maç napcaz Beşiktaş için maçamı gitmesem napsam :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

KeePSaKe

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ekim 23, 2010, 21:43:33
Porto'da görev yaparken, 2007'de Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'a karşımücadele eden Quaresma tribünleri mest etmişti. Hem de son dakikada Kartal'ı yıkan galibiyet golünü atmasına rağmen... Maç sonunda Siyah-Beyazlı tribünlerin alkışlarla uğurladığı Quaresma 3 yıl sonra Beşiktaş'a transfer oldu. Önceki geceki Porto maçında da benzer görüntüler vardı. Siyah-Beyazlı savunmayı tekbaşına dağıtan Hulk, iki gol attı. Taraftarlar 90 dakika sonunda 'Brezilyalı Dev'i alkışlayıp, tribüne çağırdı. O da Çarşı'nın bulunduğu bölüme giderek, karşılık verdi. Bu görüntüler akıllara "Acaba Hulk da Q7 gibi birgün Beşiktaş formasını giyecek mi" sorusunu getirdi.Hulk da Siyah Beyazlılar'a övgü yağdırıp, "İnanılmaz bir taraftar topluluğu" dedi.

:ahaha

Çok isterim valla gelmesini ya süper bir oyuncu...

;D

Since 1903

CR7

Beşiktaş Porto Maçı İstatistikleri :
Topla Oynama : Bjk : % 62 Por : % 38,
Şutlar : Bjk:13 Por:8
Paslar : Bjk : 470 Por :208
Korner: 8 - 7
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ekim 25, 2010, 00:06:46
Beşiktaş Porto Maçı İstatistikleri :
Topla Oynama : Bjk : % 62 Por : % 38,
Şutlar : Bjk:13 Por:8
Paslar : Bjk : 470 Por :208
Korner: 8 - 7

maşallah işte bu yüzden üzüntüm yok mağlubiyete yada sinirli değilim...

keskinli

rakip 10 kisi kalmis geridesin
tabiiki yüzde olarak daha fazla olacaksin
bu macta her ne kadar üstün görünsekde fazla etkili olamadik
hatta hic etkili olamadik
sagdan 40 metrelik ortalar rakibin kafasini buldu sürekli
baska bi etkimi yoktu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

10 kişi kalmış takıma karşı

3-0 yenilgi alıyoruz..

Bu çok acı :)

İyi futboıl kötü ftuboldan ziyade takımın BÜYÜK takım gibi oynamadığının göstergesi bence..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 25, 2010, 13:21:35
rakip 10 kisi kalmis geridesin
tabiiki yüzde olarak daha fazla olacaksin
bu macta her ne kadar üstün görünsekde fazla etkili olamadik
hatta hic etkili olamadik
sagdan 40 metrelik ortalar rakibin kafasini buldu sürekli
baska bi etkimi yoktu

Nokta.
Bölünür senin için uykular!

Ozan Doğan

evet rakip 10 kişi ve 1-0 mağlupsun. fakat rakiple aramızda ciddi güç farkı var. yani sadece falcao ve hulk bize yetti o maçta. he daha öncede dediğim gibi quaresma ve guti olsaydı yenilmezdik bunlara. deplasmandaki maç çok farklı olacak. ve benim bu istatistiğe sevindim nokta hayatım boyunca böyle bir Beşiktaş izlememden dolayıdır. ben Beşiktaşı hep Kartal gibi saldıran bir takım olarak görmüşümdür beynimde ama gözümle göremedim o takımı. ayrıca yıllardır oynadığımız oyun ortadaydı rıza, del bosque, ertuğrul, denizli hepsi bunun çok altındaydı. bir tek denizli ile şampiyon olduğumuz sene biraz rahattık 100. yıldaki kadroyu saymıyorum o zaman kaybedeceğimiz maç yoktu ve saçma diyarbakır maçı haricindede olmadı. o yüzden ben bu oyunun kıymetini biliyorum...