Ana Menü

CANİLER ! (Tekmeledikleri kedinin kafasını ezdiler)

Başlatan KeePSaKe, Ekim 12, 2010, 22:56:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Kanunda SUÇ olarak tanımlanmayan katliamlar hakkında kamuoyunun dikkatine!
   Kanunda SUÇ olarak tanımlanmayan katliamlar hakkında kamuoyunun dikkatine!
İzmir Bornova'da meydana gelen şiddet olayı hakkındadır.  Geceyarısı beş üniversiteli genç evlerinde ve ders çalışıyor olmaları gereken saatte, yanlarında şiddete zorladıkları, zorla KATİL yapmaya çalıştıkları masum bir köpekle bir kediye uyguladıkları vahşetle güvenlik kameralarına yakalanmışlardır.
Bu gençler geceyarısı herkes uyurken köşede kutuya sığınmış bir kediye saldırıp başını ezerek öldürdüler. Sadece canları öyle istediği için bir başka canlıyı hunharca katlettiler.
Medeni bir hukuk ülkesinde yaşadığımıza olan inançla şikayetimizi hazırlıyorduk ki  bu SUÇ'un Türk Ceza Kanunundaki karşılığını  bulamadık. Kamu vicdanını yaralayan ve toplumsal barışı, sade  vatandaşların güvenliğini tehdit eden bu hunharca hareket SUÇ olarak kanunlarda  tanımlanmıyor. Bu sefer imzalar KANUNDA YAZILMAMIŞ, KAMU VİCDANINDA SABİT OLMUŞ SUÇLARIN CEZALANDIRILMASI içindir.
Biz aşağıda imzası bulunan YAŞAM HAKKI SAVUNUCULARI bu şekilde keyfe keder işlenen ve bir sonraki aşamasında insana yönelecek şiddetlerin GERÇEKTEN SUÇ OLARAK KABUL EDİLMESİNİ & TÜRK CEZA KANUNU KAPSAMINDA cezalandırılmasını talep ediyoruz.
Bu yüzyılda ülkemizde halen bu gibi SUÇLARIN kabahatten sayılmasını ve böylesine psikopatların aramızda elini kolunu sallayarak dolaşmasını kınıyoruz.
Saygılarımızla

http://www.facebook.com/video/video.php?v=161234760571325

Bu onun bunun çocuğunun cezalandırılması için imzalayalım arkadaşlar...

http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/dilekce_detay.asp?id=584
Since 1903

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

beckyZWICKY

incide gördüm.. Etki tepki ana avrat girdim direkt içimden..

Adı soyadı profili yayınlandı + buna destek veren gülen ''kedinin helvasını ne zmn yiyoruz kanki'' diye yazan p.çede Güzel bi msj yazdım.

Bu p.çleri yolda görüp tanıyıpta o kedinin kafasını ezdikleri gibi bu p.çlerinde kafasını ezmeyenlerinde ...........................
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Since 1903

saldır beşiktaş

Ş... herif
Bahanesi kabahatinden büyük pitbul cinsi köpeğinin kafasını tırmalamış kedi.
Canlı bir varlığın yaşamının gram değer verilmediği bir ülkede yaşıyormuşuz  bunu daha iyi anladım bu olaydan sonra.
Hala elini kolunu sallıyarak dolaşıyor bu it.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

Ulan birde kediden ürküyorlar, kafesten cikinca, nasil kaciyorlar, kolpalar, hepsinin ayaklarini ayni sekilde ezeceksin ki birdaha
yapamasinlar.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

şok oldum ya

657 lira ceza almışlar..

Yazık ya bir hayvana bu kadar üzüleceğimi düşünmezdim valla..

Neden kaçmamışkı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ben 300 lira aldılar diye biliyorum.

Düştüğünde kafası gözü patlasaydı ş.sizin keşke.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

ntv de dinledşim gelirken kaan 657 tl..

ya buna ceza hapis vereceksin

1 ay yatsın şerefsiz..

arkadaşları nasıl bişey demiyor böyle şeylerde çok şaşıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net