Ana Menü

Guti Sevgilisinden ayrıldı

Başlatan NoPasaran, Ekim 09, 2010, 10:50:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Guti ile manken sevgilisi Noelia Lopez ayrıldı. İspanyol basınında yer alan habere göre, Guti'nin eşi Arancha'dan boşandıktan sonra yaşadığı en büyük aşkın da sona erdiği belirtildi. Guti'nin İstanbul'da tanıştığı bir kız yüzünden ilişkisinin bittiği iddia edildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Bunun için yeni bir konuya gerek yoktu bence.Guti'nin sayfasına eklense de olurdu.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Gutiyi bos birakmazlar simdi, keske ayrilmasaydi, simdi performansida dusebilir.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

Bulmuş bi tane zaten boş kalmamış  :)
Geçen sabahın ekinde gördüm bi kızla dudak dudağaydı yeni aşkı felan diyodu  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 10, 2010, 23:42:55
Gutiyi bos birakmazlar simdi, keske ayrilmasaydi, simdi performansida dusebilir.

hızlı adam :D

[KralKartal]

Guti-Erdal acar el ele olsa + Sergen ve Pascal yaninda :D geceler ah geceler
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Milli maç için verilen arada ülkesi İspanya'ya giden ve burada yine aşklarıyla kendinden söz ettiren Guti, sevgilisi Noelia Lopez'in kalbini kazanmak için Madrid'in en ünlü diskoteği Gabana'yı kapattı.

Beşiktaşlı futbolcunun kaçamaklarından bıkan Lopez, geçen hafta Guti'den ayrıldığını açıklamıştı. Bu gelişme üzerine Madrid'e uçan İspanyol oyuncu, ilk iş olarak sevgilisi ile barışmak için diskoteği seçti.

Burada, yakın arkadaşı Juan Pena'nın şarkıları ile coşan Guti'nin, Lopez ile barışmak için saatlerce dil döktüğü ancak iknada zorlandığı belirtiliyor.

İspanyol basını, beyaz Porche'si ile yalnız gelen, ancak sevgilisiyle çıkan Guti'nin paparazzilere yakalanmamak için her yolu denediği ancak başarılı olamadığını yazdı. Guti'nin bir ay önce de sevgilisini Kapadokya'ya götürdüğü öğrenildi.

Guti, İspanya'nın en ünlü magazin yayını Salvame adlı programın da konusu oldu. Ünlülerin gazetecisi olarak tanınan Kiko Matamoros, bu ikilinin tekrar birlikte olmasının imkansız olduğunun altını çizdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

barışırlar onlar :D

bir ara ferrari ile aida da ayrılmıştı yeniden birlikteler ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BerkAy1903

ahh istanbull :)) istanbuldan bi kız bulmus ondan ayrılmıs :D
19o3

BJK_Kübra

benim için ayrıldı :P :D :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org